Чорно-білий інтер’єр
Поєднання чорного і білого квітів є універсальним для оформлення інтер’єрів. Чорно-білий інтер’єр виглядає стильно та дорого. Дуже часто так оформляють офіси, ресторани чи невеликі магазини. А ось використання цієї комбінації у власному будинку багатьом здається надто драматичним чи, навпаки, нудним. Однак це поєднання дуже підходить для невеликих приміщень: воно здатне візуально розширювати простір. До того ж ці кольори будуть доречними майже в будь-якому стилі: від класики до хай-теку, не кажучи вже про мінімалізм.
На думку психологів, людина, яка обирає декор чорного кольору, що підсвідомо намагається відгородитися від зовнішнього світу, його тиску. Такі люди люблять усамітнення та спокій. Крім того, поєднання цих відтінків — це знак ще й деякої переваги, почуття значущості, аристократизму. Тому чорно-білий інтер’єр зазвичай вибирають люди, які бажають захиститися від стресів, метушні, розслабитися і здобути впевненість у своїх силах.
Тонкощі в оформленні інтер’єру в чорно-білій гамі
Для того щоб чорно-біла кімната дарувала почуття захищеності, а не створювала ілюзію похмурої, задушливої шафи, потрібно знати деякі особливості використання цих двох відтінків в інтер’єрі.
• Для початку треба визначитися, який колір буде домінуючим: ні в якому разі не використовуйте їх однаково.
• Для невеликих приміщень головним вибирати краще білий колір, особливо для інтер’єру у стилі мінімалізм. Це надасть кімнаті легкість, зробить її просторішою.
• Переважання чорного кольори теж може стати вдалим рішенням, обстановка в кімнаті в цьому випадку буде теплішою. Але дуже важливо при цьому приділити окрему увагу освітленню. Крім основної стельової люстри, необхідно продумати ще й освітлення окремих частин кімнати.
• Меблі слід підбирати за контрастом з фоном, тобто на тлі білих стін та підлоги — чорні меблі, і навпаки.
Чорно-біла вітальня
Вітальня у чорно-білому оформленні. Оформлення інтер’єру головної кімнати чорно-білий гаммі допоможе зробити її дуже оригінальним і в той же час функціональним приміщенням. Адже тут не лише приймають гостей: у цій кімнаті збирається вечорами вся родина, тож необхідно зробити її атмосферу максимально затишною. Тому найкраще під час декорування кімнати обрати головне білий колір.
Для оформлення стін чорно-білої вітальні можна вибрати білі шпалери або шпалери з графічним або геометричним чорно-білим Орнамент. На світлих монохромних стінах добре виглядатимуть картини або постери в чорних рамах. Меблі краще підбирати чорну або таку, що поєднує обидва контрастні кольори. За бажання в цей інтер’єр можна додати яскраві акценти. З чорно-білий обстановкою гармонують червоні, сині чи зелені відтінки елементів декору.
Підлога можна покрити чорним ламінатом або плиткою. Дуже цікаво виглядає підлога, на якій чорна і біла плитка викладені у шаховому порядку. Підійде для такого інтер’єру і вибілений паркет. Теплий пухнастий килим на підлозі прикрасить кімнату і додасть їй затишку.
Стеля в чорно-білий інтер’єр оформляють залежно від загального стилю кімнати. Найчастіше роблять натяжні стелі. Їх можна задрапірувати тканиною або обклеїти світлими шпалерами.
Чорно-біла спальня
У спальні все має спонукати до відпочинку. Комбінація чорного та білого кольорів символізує зміну дня та ночі. Краще якщо в інтер’єрі переважає білий колір, особливо в оформленні стін. Доречні тут будуть світлі шпалери з ненав’язливим малюнком та світла підлога. З таким тлом добре поєднуватимуться чорні меблі і дуже ефектно виглядатимуть у такій кімнаті чорно-білий текстиль: покривала, фіранки, подушки. Всі ці елементи інтер’єру покликані підкреслити вишуканий смак стильних власників. чорно-білої спальні.
Чорно-біла кухня
Чорно-біла оздоблення кухні підійде для приміщень, оформлених у сучасному стилі. Особливо воно сподобається любителям авангарду, мінімалізму та хай-теку. У невеликих кухнях краще головним зробити білий колір. Чорний відтінить його і додасть дизайну експресії. Вдалим може стати оформлення однієї зі стін чорно-білими шпалери. Тільки треба пам’ятати, що для цього в кімнаті потрібне дуже гарне освітлення. Кращий варіант для підлоги чорно-білої кухні — керамограніт, чорно-біла плитки або темний ламінат.
Чорно-біла ванна
Чорно-біле оформлення ванної кімнати. Для ванної таке оформлення дуже вдало, адже найчастіше все сантехнічне обладнання цих кімнат виготовляють білого фаянсу. Доповнивши його чорно-білий плиткою на підлозі і темним оформленням стін можна легко перетворити цю кімнату, надавши їй вишукану строгість і лаконічність. Яскравими акцентами будуть кольорові рушники та килимки.
Чорний і білий — Це базові кольори, але створити інтер’єр тільки на поєднанні цих двох кольорів не так просто. Враховуючи всі особливості їх комбінації та доповнення у вигляді відповідних аксесуарів, можна зробити свій будинок стильним та елегантним.
Чорно-білий інтер’єр фото