Чому варто звернутися до дизайнера інтер'єру?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чому варто звернутися до дизайнера інтер’єру?


Існує думка, що при створенні нового інтер’єру можна обійтися без допомоги професіонала. Пофарбувати стіни, придумати, як поставити меблі та купити гарні подушки — здавалося б, що складного? Звичайно, справжній ремонт не обмежується лише невеликими косметичними роботами (та й вони вимагають навички та хорошого розуміння технології), що вже говорити про такі речі, як ергономіка, планування, вибір стилю тощо.

financial-planning-for-singles.jpg

Насправді, співпраця з дизайнером інтер’єрів – це невід’ємна частина процесу створення інтер’єру, того самого «чарівництва», коли маленька і незатишна квартира з вкрай незручним плануванням начебто за помахом чарівної палички перетворюється на просторий, затишний та комфортний житловий простір. Магії тут, звичайно, немає, зате є міцні знання, досвід і творчий початок — все те, що має будь-який хороший дизайнер. Розберемося, чому працювати із професіоналом – це завжди розумна ідея.

1. Дизайнер допоможе зрозуміти, що ви хочете.

Це може звучати дивно, але багато замовників не уявляють, що їм подобається і яким вони хотіли б бачити свій майбутній інтер’єр. Звичайно, особисті переваги є у всіх, але завжди просто зібрати їх у єдину «картинку». Завдання дизайнера в даному випадку полягає в тому, щоб з’ясувати, що підійде для конкретного проекту і втілити саме ваше уявлення про прекрасне.

Що таке дизайн проект - Google Chrome.png

2. Дизайнер допоможе визначитися зі стилем або створить вам новий.

Як правило, нам подобається кілька стильових напрямків, але вибрати для оформлення житлового простору потрібно лише один. Фахівець допоможе зрозуміти, яка естетика прикрасить вашу оселю і підкреслить переваги простору. А якщо ви не хочете розбиратися в тонкощах стильових напрямків, у їх відмінностях та особливостях, просто розкажіть дизайнеру, що вам подобається, а що ні, а ще краще покажіть фотографії красивих інтер’єрів. Вам буде підібрано оптимальне стильове рішення, а якщо жоден стиль так і не підійшов повністю, то спеціально для вашого проекту дизайнер розробить еклектичне рішення.

001_LIVKIT1 copy.jpg

3. Дизайнер придумає зручне планування.

Планування простору – один із найскладніших етапів розробки інтер’єру. Все навколо має бути організоване так, щоб приміщення були просторими, світлими, зручними для життя і, звичайно, щоб усе це органічно поєднувалося зі стильовим рішенням. Дизайнер вдається до різних методів організації простору, аж до зносу старих стін або будівництва нових, об’єднання кімнат або переміщення різних зон місцями. Не маючи спеціальної освіти, виконувати такі масштабні перепланування може бути не просто неуспішною, а й небезпечною витівкою.

Model - Google Chrome.png

4. Ви отримаєте дизайн-проект.

Фахівець розробляє для вас дизайн-проект — масштабний документ, який включає все, що потрібно для подальших робіт з втілення інтер’єру в життя. Це і плани стель із системою освітлення, і план розведення електричних мереж, і сантехнічні плани, і специфікація дверей, а також креслення стін, теплих підлог, плани розкладання плитки та розміщення меблів. Маючи на руках детально прописаний проект, можна бути впевненим, що за його реалізації не буде допущено жодних помилок.

5. Дизайнер відразу покаже, що ви отримаєте.

Мова, звичайно, про візуалізацію майбутнього проекту. Ви отримаєте реалістичні зображення того результату, робота над яким попереду, тобто зможете відразу оцінити, як поєднуються кольори, як виглядає оздоблення, як розставлені меблі. Це дуже зручно, адже візуалізації допомагають зрозуміти, чи все вам подобається в запропонованому варіанті, а також гарантують, що на виході ви отримаєте те, що планувалося.

6. Дизайнер знає, як вичавити максимум із будь-якого вихідника.

Іноді нам здається, що втілити в життя можна будь-який задум, але насправді це не так, адже особливості простору диктують свої умови. Дизайнер підкаже, що можна продати в цьому приміщенні, що буде складніше і дорожче, а що точно не вийде. У той же час, тільки фахівець зможе побачити прихований потенціал приміщення та показати його вам таким красивим та зручним, яким ви навіть не уявляли.

7. Дизайнер заощаджує ваш час.

Час – наш найцінніший ресурс, і, як у будь-якій іншій справі, залучення до проекту хорошого фахівця цей ресурс гарантовано заощаджує. Розробка проекту, узгодження і, звичайно, саме втілення вимагають певного часу, але, у будь-якому випадку, це буде набагато швидше, ніж якщо ви за все візьметеся самостійно.

8. Дизайнер збереже ваші нерви.

Важко оцінити, з якою кількістю дрібниць доведеться зіткнутися в процесі ремонту, як вирішувати проблеми, як оперативно змінювати план дій і координувати роботу всіх підрядників, як спілкуватися зі спеціалістами різних профілів, які неминуче будуть залучені в процес. Можна пірнути в це море труднощів самому, а можна довірити все дизайнеру, зберігши при цьому звичний ритм життя, займаючись своїми справами і мінімально втягуючись у складний процес.

9. Дизайнер заощадить ваші гроші.

Послуги хорошого дизайнера коштують чимало, але ціна завжди виправдовує. Фахівець допоможе уникнути помилок, а вони у сфері будівництва та ремонту можуть коштувати дуже дорого. Крім того, дизайнер знає, де краще купити оздоблювальні матеріали або меблі, цілком імовірно, він навіть зможе організувати вам гарні знижки.

10. Дизайнер завжди може запропонувати щось особливе.

Будь-який дизайнер – це перш за все творча одиниця, і тому він точно знає, що таке краса та як її втілити у реальність. Він зможе запропонувати вам такі рішення, про які ви навіть не здогадувалися. І нерідко саме досвідчений художній погляд здатний побачити найцікавіший образ майбутнього інтер’єру.

Як бачите, у роботи з професіоналом справді безліч переваг. Заощадивши один раз на послугах хорошого дизайнера, навряд чи можна отримати велику вигоду. Крім психологічного комфорту, ви отримуєте гарантії якості всіх виконаних робіт, можливість реалізувати унікальні задуми та, звичайно, збереження комфортного ритму життя, поки на об’єкті кипітимуть роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *