Червоний колір в інтер'єрі кухні, спальні, вітальні, ванної та дитячої кімнати.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Червоний колір в інтер’єрі кухні, спальні, вітальні, ванної та дитячої кімнати.


Як зробити живий та яскравий інтер’єр у своїй квартирі? Найпростіша техніка – використовувати бадьорі, багаті на відтінки кольору. Червоний колір – колір воїна, колір мужності, він заряджає енергією та надає сили. Червоний колір можна зробити основним у вашому інтер’єрі, проте все вимагає дозованості. Він часто використовується у східному стилі. Можна підібрати червоні шпалери, різні відтінки червоного для оформлення спальної зониКабіна: від комплекту пледів, наволочок на подушки до штор. Правильно розставлені акценти у кольоровій гамі зроблять інтер’єр живим, а кімнату наповнять світлом та енергією.

З чим найкраще поєднується червоний колір?

У червоному спектрі є спокійніші відтінки, які вдало поєднуються з насиченим червоним. Це фіолетовий, коричневий і навіть рожевий (коханий багатьма жінками колір). На контрастах можна змішати електричний синій, жовтий і білий кольори з червоним, а можна додати в інтер’єр трохи суворості та внести чорний як додатковий відтінковий елемент. Зелений екстравагантно поєднується з яскраво-червоним, у цьому поєднанні є особлива різдвяна тематичність. Якщо потрібно створити святковість, наприклад, у заміському будинку, то таке поєднання буде найоптимальнішим. Червоний добре йде у поєднанні з бежевими, помаранчевими, жовтими відтінками. Для спальні та кухні немає більш відповідного колірного вибору. Теплі кольори завжди сприяють апетиту.

Вітальня

1 10 9 8 7 6 5 4 3 2

Кухня

15 14 13 11

Ванна

16 20 19 18 17

Спальня та дитяча

30 29 28 27 26 25 24 23 22 21

Коли необхідно створити нетрадиційний інтер’єр для ділової жінки, ніжний і в той же час заряджає енергією, можна віддати перевагу як основний колір кораловий. Західні дизайнери цінують його нетривіальність, шляхетність та вишуканість. Кораловий колір несе позитивну енергетику, асоціюється зі спекою пори року, допомагає відчути свободу та приплив творчих сил. У кораловому відчувається енергетика червоного, але при цьому він м’який і романтичний, як рожевий.

Багатогранність коралового кольору проявляється і у поєднанні з іншими кольорами. Він ідеально виглядає поряд з молочними та бежевими відтінками, блакитом неба, енергійністю фуксії, з темним шоколадом і навіть із чорними акцентами. Для того, щоб привернути увагу до коралового кольору, необхідно використовувати його в дрібницях — у пофарбованих на стінах візерунках, домашньому текстилі, у фактурних матеріалах. При правильно розставлених акцентах кораловий колір привнесе у ваш інтер’єр яскравість та індивідуальність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *