Будинок по феншу: принципи організації квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Будинок по феншу: принципи організації квартири


Кожна кімната, квартира чи будинок мають свою ауру, біополе, від яких залежить добробут, удача та стан здоров’я мешканців. Щоб активізувати зони у квартирі по феншуй, потрібно освоїти основні принципи східного вчення, що визначає житло, як головний фактор, що впливає на енергетичний потенціал та долю людини.
zony_v_kvartire_po_feng_shui_09
zony_v_kvartire_po_feng_shui_34

11

Номер квартири по феншуй

Номери квартири по феншуй несуть смислове навантаження. Можна легко визначити ваш номер відповідно до китайської філософії, підсумовуючи цифри квартири та номери будинку. Приміром, будинок 51, квартира 39 перетворюються так: 5+1+3+9=18 => 1+8=9. Кожна цифра по феншуй прямо впливає на господарів квартири:

zony_v_kvartire_po_feng_shui_11-650x867

 • одиниця означає, що у квартирі присутня атмосфера незалежності та творчої енергії;
 • двійка – гармонія жіночого та чоловічого початку, у житті багато кохання та злагоди;
 • цифра три допомагає енергійним та відкритим людям реалізувати свій потенціал;

zony_v_kvartire_po_feng_shui_18

 • четвірка сприяє покращенню здоров’я, здобуттю почуття безпеки та захищеності, допоможе знайти справу до душі та знайти хороших друзів;
 • цілеспрямовані особи, у постійних пошуках нових знань, що розвивають інтелект, повинні обирати квартиру чи будинок під номером п’ять;

zony_v_kvartire_po_feng_shui_30

 • у будинку під номером шість панує прагнення до нескінченного кохання, пристрасть до професії та небайдужий підхід до всіх життєвих аспектів;
 • атмосфера будинку, що відповідає номеру сім, сприяє духовному розвитку та аскетизму;
 • тим, хто живе в квартирі з цифрою вісім щастить у коханні і супроводжує успіх у будь-яких сферах життя та починаннях;
 • дев’ятка дає спокій, самодостатність, незалежно від матеріального та фінансового стану.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_21

Зонування квартири по феншуй

Зони феншуй у квартирі визначаються за допомогою спеціальної схеми Багуа, яка розділяє простір на 9 зон. Щоб максимально точно знати зони феншуй у кімнаті чи будинку, схему потрібно накласти на план житла відповідно до сторін світла. Знайти сектори, які відповідають за ту чи іншу сферу життя, не важко, зате бонусом за таку роботу стануть позитивні зміни в житті.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_02 zony_v_kvartire_po_feng_shui_46

Зона здоров’я

Сектор здоров’я знаходиться по центру та на сході схеми Багуа. Талісманами цієї зони є фото та картини із зображеннями природи та тварин, дерев’яні вироби, кімнатні рослини.

bird22Центр сектора має бути дуже добре освітлений, ідеальною буде кришталева або скляна люстра з безліччю гранених кристаликів.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_23

Фахівці в галузі феншуй для активації сектора здоров’я радять у східній частині поставити дерево бонсай чи рослини у горщиках. Якщо в зоні здоров’я розміщено стіл, обов’язково поставте на нього вазу, наповнену фруктами.

tmb_142479_5711

zony_v_kvartire_po_feng_shui_44

Зона фінансового добробуту

Феншуй сектор багатства розташований на південному сході. Залучити фінанси до будинку допоможе тут маленький фонтан або акваріум з рибками.

foto1_zona_bogatstva_po_fen-shuy_v_kvartire

Для активації потоків енергії в однокімнатній квартирі мають у своєму розпорядженні кам’яні пірамідки, грошове дерево, а також модель яхти, носовою частиною орієнтованою вглиб приміщення. У цій зоні не можна розміщувати будь-які символи вогню: предмети в червоному кольорі, свічки та ін.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_42

2017-10-01_23-11-49

Зона кохання

Цей сектор розташований у південно-західній частині квартири. Приділіть йому особливу увагу, якщо є непорозуміння у шлюбі або ви мрієте про нові знайомства. Подбайте про гарне освітлення цієї зони, а також розташуйте спільну фотографію з коханою людиною. Обов’язково наявність парних символічних аксесуарів, наприклад, двох свічок білого і червоного кольору, листівок у формі сердець, статуеток голубів, що цілуються, або пристойних еротичних фото.

zima

zony_v_kvartire_po_feng_shui_07-650x975

zony_v_kvartire_po_feng_shui_06 zony_v_kvartire_po_feng_shui_43

Зона кар’єри

Сектор кар’єри по феншуй – це північна частина квартири, що активується яскравим освітленням та музикою вітру. Щоб закріпити успіхи в кар’єрі, фахівці феншуй радять розмістити по центру компактний фонтан.

meditation-tabletop-fountain

Якщо однокімнатна квартира, підтримку забезпечать картина або фото з водоймою, а також парна статуетка черепах.

Сектор слави

Символізує досягнення господарів, що знаходиться на півдні. Бажаєте досягти успіхів та нових висот у навчанні чи професії – розмістіть тут нагороди, дипломи, ваші фото у момент нагородження, статуетку птаха.

1eaae606ae23f99595f9f32f281q-vintazh-para-statuetok-fazanov-vintazh-evropa-metall-s-patino

zony_v_kvartire_po_feng_shui_17-650x813

Зона мудрості та знань

Сектор розташований у північно-східній частині приміщення, ідеальний для інтелектуальної діяльності. Зону можна активізувати навчальними предметами – підручниками, словниками, вашими фотографіями, пов’язаними з розумовою діяльністю. Але врахуйте, розважальній літературі тут не місце, а також уникайте колючих та ріжучих предметів.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_41-e1450426510242

zony_v_kvartire_po_feng_shui_24

post_1_0_c52fd_851991e5_xl

Сектор сім’ї

Ця важлива зона знаходиться на сході, символізує рідних та близьких людей, безпосередньо впливає на здоров’я. Стабілізувати здоров’я, жити в коханні та злагоді допоможуть тут предмети, які дуже цінні та дорогі для вас: сімейні фотографії, улюблені квіти, вироби, зроблені своїми руками (вишивка, плетіння, аплікації, різьблені статуетки та ін.)

zony_v_kvartire_po_feng_shui_10
zony_v_kvartire_po_feng_shui_14

flowers-full-hd-0111 zony_v_kvartire_po_feng_shui_04 zony_v_kvartire_po_feng_shui_08

Зона помічника

Сектор помічника чи вчителя знаходиться у північно-західній частині. У доленосний період життя активація цієї галузі сприяє появі вчителя чи помічника. Організуйте тут максимальну кількість світла, поставте фотографію людини (можна не однієї), яку ви вважаєте своїм учителем або духовним наставником.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_20

zony_v_kvartire_po_feng_shui_26

Зона дітей та творчості

По феншуй це західний сектор квартири, активація якого буде потрібна у разі виникнення труднощів та протиріч у вихованні підростаючого чада, а також коли у дитини важко налагодити спілкування з однолітками. Поставте у цьому секторі дитячі фото, підробки, статуетки ангелів-охоронців, свіжі квіти.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_37

zony_v_kvartire_po_feng_shui_22Відповідно до східного вчення розміри житла не впливають на жодну сферу життя. Перераховані способи визначення зон та методи їх активації підійдуть і до невеликих однокімнатних квартир і кімнат. Правильно зонувати приміщення допоможе сітка Ба-Гуа.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_03-650x800 zony_v_kvartire_po_feng_shui_05 zony_v_kvartire_po_feng_shui_19-650x789 zony_v_kvartire_po_feng_shui_25

krovat

Нюанси активації феншуй зон

Феншуй квартири найкраще створювати у процесі ремонту чи покупки житла. За допомогою простих дій можна залучити в будинок удачу та благополуччя:

zony_v_kvartire_po_feng_shui_15-650x975 zony_v_kvartire_po_feng_shui_38 zony_v_kvartire_po_feng_shui_45

 • вільна та чиста енергія позитивно впливає на домочадців. Тому потрібно завжди підтримувати лад у будинку. Регулярно робіть прибирання, звільняйте полиці та шафи від непотрібних речей;

zony_v_kvartire_po_feng_shui_33

zony_v_kvartire_po_feng_shui_13 zony_v_kvartire_po_feng_shui_16-650x975 zony_v_kvartire_po_feng_shui_40

 • починіть зламані пристрої або взагалі позбавтеся їх. Поміняйте лампочки, що перегоріли, у світильниках і люстрах;

zony_v_kvartire_po_feng_shui_31

 • викиньте розбитий або тріснулий посуд;

12

 • нейтралізуйте погані запахи, усуньте можливі їх джерела;
 • домашні тварини та рослини помітно покращать феншуй квартири;

zony_v_kvartire_po_feng_shui_29 zony_v_kvartire_po_feng_shui_39

 • подбайте, щоб кути всіх меблів не були спрямовані на зону відпочинку. Нейтралізувати дію негативної енергії в однокімнатній квартирі можна за допомогою прикраси кутів меблів м’яким драпіруванням і кучерявими рослинами.

zony_v_kvartire_po_feng_shui_35

Приклад організації квартири по феншуй

1 2 4 5 7 8 9 10

Феншуй кожної квартири чи будинку завжди можна покращити чи відкоригувати. Для кращого ефекту запросіть досвідченого професіонала східного вчення, який розіб’є простір на енергетичні сектори та дасть правильні рекомендації щодо зонування та благоустрою житла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *