Будинки зі зрубу
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Будинки зі зрубу


Дерево – це один із найдавніших, природних та затребуваних будівельних матеріалів у світі. Сьогодні його часто використовують при зведенні красивих, міцних та теплих будинків із зрубу. У зрубі надзвичайно легко дихається, дерево благотворно впливає на організм. Все накопичене роздратування йде геть і залишає нас споконвічна метушня та побут. Серед затишних і теплих зроблених з колод стін зрубу так чудово проводити час далеко від міської суєти. Вологість повітря всередині дерев’яного будинку підтримується на ідеальному для проживання людиною рівні природним способом без спеціального примусового обладнання для кондиціонування та очищення повітря. Різноманітні характеристики дерева, дають масу можливостей створювати різні форми будинків зі зрубу, а їх унікальна надійність, міцність натуральної деревних порід і здатність будинку зі зрубу витримувати величезні навантаження дають можливість зводити безліч різних незвичайних за формою дерев’яних будинків.

Будинки зі зрубу

Термін експлуатації будинку зі зрубу від шістдесяти до кількох сотень років, тривалість використання залежить від планомірного та грамотного догляду деревини зрубу. Правильно зібраного будинок із зрубу зовсім не вимагає внутрішньої та зовнішньої обробки стін, а на сьогодні вартість обробки стін непомірно дорога і становить половину від усіх витрат на будівництво будинку.

Будинки зі зрубу

Сама природа подарувала людям екологічний, еластичний та міцний матеріал. У процесі свого використання будинки зі зрубу довели людям, що вони найнадійніші, довговічніші та легкі в експлуатації.

Будинки зі зрубу

За своєю природною структурою деревина має цілком природний природний полімер, що утворює її клітини-волокна мають незвичайну трубчасту форму і розташування їх вздовж стовбура дерева. Виходячи з цієї особливості деревина має цілу низку унікальних властивостей, таких як велика міцність, еластичність, невелика щільність, отже, і невеликою вагою дерева, низькою теплопровідністю, стійкість до хімічних впливів різних засобів, природною декоративним та естетичним виглядом, швидкістю та простотою обробки майбутнього будинку із зрубу.

Будинки зі зрубу

Велику увагу варто приділити теплоізоляційним властивостям дерева. Справжньою перевагою дерева безперечно є його низька теплопровідність. Головною відмінністю теплоізоляційних властивостей будинки зі зрубу є його величина термоопору, що створює зв’язок фізичних властивостей дерева та його товщиною шару. Домінування дерева над іншими будівельними матеріалами за теплоізоляційними властивостями безперечно.

Будинки зі зрубу
З давніх-давен на Русі майстерно рубали дерев’яні будинки зі зрубу, підбираючи колоду до колоди. Зі збільшенням зростання обсягів будівництва будинків із бруса з’явилася потреба у прискоренні процесу монтажу та підготовки деревини. Рішення було виявлено у вигляді струганого бруса та оциліндрованої колоди.

Будинки зі зрубу

Сучасні технології оциліндрування колоди стали широко застосовувалися вже в середині 20 століття. Традиційні будинки з бруса через зменшення числа операцій почали менш затратні і швидше виробляти, так само, використання оциліндрованої колоди дало можливість створити при складанні більш міцну конструкцію будинку зі зрубу. Тому що колоди підганяються один до одного набагато щільніше, покращуються при цьому теплоізоляційні властивості стін будинку зі зрубу, а сам будинок виглядає привабливіше.

Будинки зі зрубу
Для виробництва будинків з оциліндрованої колоди або будинку зі струганого бруса зазвичай використовується сосна. У процесі оциліндровці цієї традиційної ядерної породи дерева забирається більш пухкий шар «заболонь» — це частина молодшої деревини, яка розташовується ближче до кори дерева, залишаючи твердішу частину, наповнене смолою ядро ​​дерева.

Будинки зі зрубу

Колоди в будинку зі зрубу тільки виграють від цього. З розтріскуванням колоди борються примусово, провокую появу кількох невеликих тріщин у вертикальній площині колоди. Для даного процесу вздовж колоди виробляються неглибокі вертикальні пропили в колоди.

Будинки зі зрубуДерев’яний будинок із бруса швидко монтується, будинок екологічний, поєднує в собі невелику вартість та високими експлуатаційними властивостями будинків із бруса. Природна краса деревини у поєднанні з креативною фантазією архітектора та дизайнера дає можливість створювати з дерева сучасні максимально комфортні заміські будинки та котеджі з бруса. Всі перелічені властивості зробило будинки зі зрубу дуже популярними як за кордоном так і у нас в країні.

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *