Будинки зі скляними стінами із вантажних контейнерів на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Будинки зі скляними стінами із вантажних контейнерів на фото


У руках талановитих дизайнерів багато предметів, що вийшли з ужитку, можуть ставати витворами мистецтва. Але арт-об’єкти цікавлять населення меншою мірою, а ось можливість отримати оригінальне, функціональне та сучасне житло, виконане зі старих вантажних контейнерів – припала до смаку замовникам по всьому світу. На перший погляд може здатися, що з вантажного контейнера можна організувати хіба що невеликий дачний будиночок або тимчасовий притулок для однієї людини. Але після перегляду нашої дивовижної добірки, в якій представлені екстер’єри та інтер’єри будинків з металевих контейнерів з великими вікнами, терасами, верандами та іншими архітектурними особливостями, стає зрозуміло, що ця тема тільки набирає обертів і може стати мейнстримом для виробництва доступного та оригінального житла в деяких куточках планети.

Будинки з контейнерів з великими вікнами

Клімат нашої країни настільки різноманітний, що складно затверджувати можливість постійного проживання у будинках, створених із вантажних контейнерів із великими панорамними вікнами. Але як заміський літній будиночок такі будівлі можна використовувати в багатьох регіонах нашої великої держави. Тим більше, що за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів, будинки-контейнери нескладно утеплити або навпаки захистити від перегріву в жаркий час.

Фасад та інтер'єр металевого будинку

Одноповерхові будинки з контейнерів

Маючи в своєму розпорядженні будову з металевих контейнерів за містом, на дачній або присадибній ділянці, важливо потурбуватися про питання безпечного та довговічного облаштування каркасу – якщо будівля не матиме фундаменту (а найчастіше відбувається саме так), то необхідно встановити її на палі. Як правило, як опори використовують залізобетонні конструкції, в деяких випадках вдається використовувати дерев’яні елементи з щільних порід деревини.

Будинок із контейнерів на палях

При першому погляді на будинки, споруджені з контейнерів, може здатися, що всередині неможливо організувати повноцінне житло, органічно розподіливши всі необхідні функціональні сегменти у вузьких кімнатах. Але, по-перше, контейнери можна з’єднувати один з одним, компонувати їх як пазли та створювати дійсно зручні з погляду експлуатації приміщення. Завдяки використанню великих вікон та скляних дверей простори заповнюються сонячним світлом і здаються візуально більше. До того ж, панорамні вікна допомагають зняти психологічні проблеми знаходження в невеликих просторах. А по-друге, для створення комфортного, ергономічного та зовні привабливого інтер’єру є чимало дизайнерських прийомів, що допомагають створити затишну обстановку навіть у маленьких приміщеннях.

Інтер'єр будинку з металевим каркасом

На присадибній ділянці можна встановити конструкцію зі старого вантажного контейнера на дерев’яний поміст. В цьому випадку достатньо організувати навіс на ширину помосту, щоб забезпечити собі не тільки комфортне місце для проживання, але й місце відпочинку на свіжому повітрі з укриттям від дощу.

Яскравий дачний будиночок

Усередині такий яскравий сонячний будиночок виглядає не менш привабливо. Світле оздоблення всіх поверхонь, зручне, але при цьому легке меблювання та грамотне планування в невеликих приміщеннях призводить до створення комфортного, затишного та сучасного інтер’єру. Використання скляних та дзеркальних поверхонь допомагає візуально розширити простір та надати образу приміщення легкості.

Дизайн приміщень будинку-контейнера

Перед вами ще один приклад яскравого оформлення будиночка-контейнера з навісом на помості. До металевого каркасу навісу кріпляться листи тканини, що не промокає, які можна прибирати в холодну пору, а в спекотні дні вони дарують тінь і прохолоду всім, хто знаходиться в будиночку і біля нього. Можна відпочивати та трапезувати на свіжому повітрі, в тіні, насолоджуючись видами навколишнього пейзажу.

Оригінальний літній будиночок

Усередині «апельсинового» будиночка облаштовано кілька функціональних зон. Кімнати мають скромні розміри, але за допомогою світлого оздоблення, ергономічного розташування меблів невеликих розмірів та використання панорамних вікон та розсувних скляних дверей вдалося створити воістину комфортні приміщення.

Вітальня та відкрита тераса

Продовжуючи «апельсинові» фасади, наступний будинок, складений переважно зі скляних поверхонь. Невеликий будинок на палях, з яскраво-оранжевим фасадом і великими вікнами неймовірно комфортний усередині.

Помаранчевий метал та великі вікна

Перебуваючи в затишній обстановці такого будинку зі скла та металу, створюється враження повного поєднання з природою. Велика кількість сонячного світла та оздоблення поверхонь у світлій гамі, використання меблів у пастельних тонах, зі скляними та дзеркальними площинами – вага це дозволило створити оригінальний, але при цьому практичний та привабливий з естетичного погляду дизайн житла.

Світлий інтер'єр оригінального будинку

Дизайн спальні в будинку з контейнерів

Схожий за конструкцією будиночок зі скляними стінами, розсувними дверима зі скла, козирком, майданчиком перед будинком і цілою клумбою квітів, розбитою прямо на даху будівлі.

Незвичайний будиночок із клумбою на даху

Ще один невеликий будиночок є варіантом, при якому як критий навіс використовується цілий контейнер, в якому були частково видалені дві стіни. Зручне та практичне місце для відпочинку на свіжому повітрі, захищене від сонця, дощу та інших погодних проявів, у розпорядженні господарів.

Будинок із металевим каркасом

Багаторівневі будови зі скляними стінами

Для будівель з двома та більше рівнями з вантажних контейнерів необхідно потурбуватися про наявність фундаменту. Часто в таких будинках як дверні отвори залишають колишні стулчасті двері або модернізують їх для зручнішого використання. Але найпоширенішим варіантом залишається застосування скляних дверей для створення максимальної природної освітленості усередині приміщень та візуального розширення простору.

Двоповерхова будова із вантажних контейнерів

Усередині двоповерхова будова виглядає дуже респектабельно. За допомогою відкритого планування вдається розмістити в рамках одного приміщення кілька функціональних зон, зберігши при цьому відчуття простору, свободи пересування та легкості одержаного образу інтер’єру.

Сучасний інтер'єр незвичайних будівель

Оригінальний фасад будівлі, зібраної з кількох блоків, прикрашають великі дзеркальні вікна. Світловідбивні та енергозберігаючі поверхні дозволяють забезпечувати внутрішній простір житла максимальною кількістю сонячного світла, зберігаючи тепло в будинку в прохолодну пору року та не пропускаючи спеку всередину будівлі в літню.

Великий будинок із дзеркальними вікнами

Нетривіальний підхід до використання не тільки контейнерів як каркас для будівлі, а й органічне комбінування поверхонь з різних матеріалів, гра форм та ліній, дозволили створити оригінальну будову, сучасну та функціональну.

Відкриті тераси та переходи з дерев'яними помостами

Величезне домоволодіння вийшло при складанні кількох металевих контейнерів та використанні великої кількості скляних поверхонь. Але ця практична, красива і неймовірно містка будівля потребує не тільки захисту від просідання у вигляді фундаменту або помосту, але й захисту від сонячних променів, здатних нагріти дах до високої температури.

Особняк із вантажних контейнерів

Інтер’єр будівлі не менш цікавий, ніж його фасад. Наприклад, вітальня ніби розташована просто неба – через розмаїття скляних поверхонь створюється відчуття невагомості приміщення, неймовірної легкості.

Оригінальний інтер'єр скляного будинку

Всередині домоволодіння виглядає неймовірно просторим – біла обробка, глянсові та скляні поверхні візуально додають приміщенням масштабів. У такому інтер’єрі зручно буде всім — і домочадцям, і їх гостям.

Інтер'єр кухні-їдальні у світлих тонах

Дизайн у білих тонах

Поєднання білих поверхонь і чорних. Контрастних елементів інтер’єру дозволяє створити динамічний і сучасний дизайн. І при цьому вже неважливо, з яких матеріалів складається каркас будівлі — металевих контейнерів, скла, бетону або дерева.

Інтер'єр вітальні у контрастних поєднаннях

Залежно від кліматичних умов розташування будинку з контейнерів, частину стін можна залишити без ізоляції і у внутрішніх приміщеннях буде видно первозданну фактуру вантажного контейнера. При такому підході дизайнери віддають перевагу звичайному фарбуванню рифлених стін для створення цікавого, нетривіального образу приміщення.

Дизайн кухонного приміщення

Ванна кімната в будинку з контейнерів

У будинках з великими панорамними вікнами та розсувними скляними дверима залишають не задрапіровані отвори навіть у ванних кімнатах та спальнях, забезпечуючи простору максимальним доступом сонячного світла.

Панорамні вікна у ванній кімнаті

Комбінування металевих, скляних та дерев’яних поверхонь при оформленні фасадів будинків, що мають збірну, модульну конструкцію, вдається створити привабливі, цікаві та при цьому неймовірно гармонійні об’єкти архітектури. Таке домоволодіння точно не поєднується з однаковими фасадами звичайних будинків на міській вулиці або серед заміських ділянок із будинками.

Оригінальний фасад будівлі

Ще одна оригінальна будівля, конструкцію якої неможливо сплутати з жодною іншою. Довгі та вузькі простори, з’єднані між собою скляними переходами, виглядають футуристично, оригінально, але при цьому привабливо.

Незвичайна споруда

Усередині такого будинку відчуття нереальності не залишає — оригінальний інтер’єр при всій його простоті дозволяє не забувати про те, з чого складається будинок і наскільки нетривіальна його конструкція.

Будинок з величезними вікнами

Нетривіальний підхід до архітектури

І нарешті, цілий комплекс, складений із вантажних контейнерів, з’єднаних скляними переходами, з балконами, козирками, що захищають від сонця та зручним майданчиком перед входом. Контейнери різних кольорів та різноманітність скляних поверхонь відмінно гармонують, створюючи цікавий, сучасний та позитивний образ будівлі.

Яскрава, велика, скляна будівля з металевими боксами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *