Білий колір в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Білий колір в інтер’єрі

Білий колір в інтер'єрі

Молдинг та його призначення в інтер’єрі

Практично кожен дизайнер скаже, що білий — це, мабуть, безпрограшний колір в обробці інтер’єру. Причому зовсім не важливо, який інтер’єр планується обробляти цим кольором. Варто зауважити, що насамперед він став універсальним кольором. З ним легко поєднуються як будь-які яскраві, так і насичені та спокійні кольори. Ще однією важливою особливістю цього кольору є те, що він візуально змінює межі будь-якого приміщення, роблячи кордони невидимими, або ж здатний їх стерти.

Білий колір в інтер'єріЯкщо заглянути в історію, то легко можна виявити той факт, що використання цього кольору в обробці приміщень далеко не нове. Ще за старих часів білий використовували практично в кожному будинку. Найдоступнішою можливістю використовувати цей колір було біління. Білили тоді розчином вапна. До речі, варто помітити, що білий колір у всі часи був символом аристократизму. Використовуючи його в інтер’єрі, люди намагалися і намагаються підкреслити свій вишуканий та витончений смак.

Білий колір в інтер'єріСьогодні в сучасних інтер’єрах білий колір використовують у різних оздоблювальних матеріалах, і це дозволяє створювати унікальний та неповторний інтер’єр, який відповідатиме саме своєму господареві.Безумовно, практичні люди вважають білий колір марким і нефункціональним, проте все частіше саме його можна зустріти в обробці різних приміщень.

Білий колір в інтер'єріПсихологи ж упевнені, що, крім усього іншого, у приміщеннях, оброблених білим, або наближеними до нього світлими тонами створюється незвичайна аура, яка діє на людину заспокійливо, розслабляючи після складних буднів. Лікарі радять обирати такий колір насамперед тим людям, які страждають на астматичні захворювання. Адже це світло не лише дарує відчуття простору та надлишку кисню, а й змушує господарів частіше проводити прибирання приміщення.

Білий колір в інтер'єріЦікаво, що людям, які обирають такий колір, властиве прагнення до внутрішньої свободи. Дуже часто вони мають такі риси характеру, як акуратність, охайність, чесність і щирість у відношенні з оточуючими. Звичайно, білий колір в інтер’єрі викликає почуття свіжості і чистоти, проте варто розуміти, що занадто багато білого здатне перетворити інтер’єр на нудний і навіть гнітючий простір. Наважуючись використовувати в інтер’єрі білий колір потрібно розуміти, що тут, як і в будь-якій іншій справі, важливо правильно дозувати і в жодному разі не переборщити.

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

 

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

Білий колір в інтер'єрі

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *