Біла кухня в класичному стилі з нуля (100 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Біла кухня в класичному стилі з нуля (100 фото)



Білий колір є базовим та універсальним. Це колір чистоти, простору та легкості, здатний візуально збільшити кімнату та вигідно обіграти простір. Фахівці знають, як здорово він може приховати недоліки та вигідно підкреслити переваги як великої, так і маленькою або вузької кухні. Гідну пару такому класичному кольору зіграє відповідний стиль, і сьогодні ми поговоримо про те, як вписати білий колір в класичний інтер’єр, як дотримати колірний баланс, і зробити так, щоб навіть таке гостро-модне колірне рішення вписалося в класичний інтер’єр вашої кухні. На допомогу вам – наші поради та спеціально підібрані фото.

Класика на кухні у білому кольорі – так чи ні?

Часто ми намагаємося, щоб в інтер’єрі знайшов свій характер. Так, класичний дизайн підійде людям, які вшановують сімейні цінності, традиції, цінують постійність та стабільність. Дизайн кухні в класичному стилі вимагає:

  • надійних матеріалів;
  • стриманої кольорової гами;
  • строгих традиційних форм або навпаки химерного декору.

Білий колір в інтер’єрі класичної кухні:

  • пом’якшить і полегшить «парадність», химерність та консерватизм класики;
  • візуально збільшить простір;
  • додасть світла у темних кухнях, розташованих на північній стороні.

А що щодо аргументів проти? Прийнято вважати, що дизайн кухні в класичному стилі доречний у середніх або великих за площею кухнях з високою стелею, адже масивні форми, притаманні класиці, на маленькій кухні прикрашають простір і виглядають не так ефектно. Погляньте на фото, як вдало можна вписати класичний стиль у маленькі кухні.

Витрати, з якими доводиться зіткнутися, облаштовуючи класичну кухню, також багатьох лякають. Натуральні якісні матеріали та елегантні меблі, де це взяти, якщо бюджет суворо обмежений? На щастя, сьогодні існують матеріали, які чудово імітують дерево будь-якої фактури та кольору, наприклад, ДВП або МДФ без глянцю або шпоновані матеріали.

Ще один момент, який бентежить багатьох — це міф про марність кухні білого кольору. Давайте розберемося, як це правда, а якою перебільшення?

  • Так, справді світлий колір, наприклад, підлоги вимагає «подвійного прибирання». А ось для фасадів кухонного гарнітура, фартуха та стін білий колір не програє в практичності іншим відтінкам, а на темній поверхні плями та розлучення видно навіть більше.
  • Крім того, маркість світлих меблів та обробки залежить більше від матеріалів та їх фактури.
  • Важливо пам’ятати, що кухня будь-якого кольору потребує регулярного збирання. Звичайно, якщо ви батьки маленьких дітей або вдома у вас є домашні тварини, підтримувати порядок буде дещо важче.

Оздоблення підлог, стін та стелі на класичній білій кухні.

СТІНИ: Безсумнівно, на класичній білій кухні стіни повинні бути однотонними Для обробки використовуються як шпалери, так і штукатурка, ліпнина або декоративні панелі. Допускається неяскравий малюнок або орнамент, а на білій кухні великого розміру можна навіть покрити частину фресської стіни з відповідними мотивами (гортайте фото вправо).

Більш антично-класичний варіант — це покриття стін тканиною або драпіруванням, але для кухні це недозволена розкіш, а ось для їдальні таке примхливе оздоблення цілком підійде. При домінуючому в інтер’єрі білому кольорі необхідно, щоб стіни все-таки відрізнялися хоча б на один-два тони, інакше уникнути ефекту стерильності буде складно.

ПІДЛОГА: Класичний дизайн не зобов’язує до паркету на підлозі, адже в такому приміщенні як кухня, дерево — не найпрактичніше покриття. І все ж саме дерев’яна підлога створить атмосферу «застиглого часу», властиву класиці.

Дерев'яна підлога в інтер'єрі білої класичної кухні.

Як бюджетна і практична альтернатива масивній підлозі підійде і просто лінолеум або ламінат.

Підлога в маленькій класичній кухні

Більш демократичним та зносостійким варіантом буде керамограніт або керамічна плиткаяка може бути чорно-білою, «під камінь» або з «дерев’яним» малюнком.

Підлога з плитки в інтер'єрі кухні в класичному стилі

СТЕЛЯ: У класичному стилі — класичні рішення Тому передбачається, що стеля має бути побілена. За бажання його можна прикрасити ліпниною, розписом або молдингами по периметру, але важливо не переборщити! Типовий для класики та стеля як у заміському будинку рейковий, кесонований або оздоблений декоративними дерев’яними балками. Підвісні стелі — вибір сучасніший, але також допускається. Пропонуємо вам подивитися на гарні варіанти оздоблення на білих кухнях у класичному стилі.

Кольори-компаньйони для класичної білої кухні.

Для того щоб трохи «оживити» білу кухню та розбавити її «стерильність», необхідно вибрати кольори-компаньйони та предмети інтер’єру, які додадуть затишку та відчуття обжитості. Одне з найрозкішніших – поєднання білого кольору та золота. Для того, щоб дизайн не виглядав занадто химерно, золоте оздоблення можна використовувати тільки в деталях: позолота на ручках та патина на фасадах стане ефектним, але стриманим акцентом. Скромніше позолоти виглядатиме бронза, тому ви можете вибрати: бронзовий змішувач, люстру, техніку та меблі з бронзовою фурнітурою.

ІДЕЯ: Варіант для умільців — звичайний білий гарнітур із МДФ легко перетворити на класичний, «старий» його патиною.

Інше вдале та класичне поєднання – білий з чорним.

Неймовірно стильно виглядає білий гарнітур із чорною стільницею та/або фартухом. На фото нижче представлені інтер’єри білих класичних кухонь із робочою зоною у чорному кольорі з плитки, керамограніту, натурального, штучного каменю та ЛДСП.

Коричневий, як колір дерева, також один із традиційних компаньйонів білого кольору в класичному інтер’єрі. Але коричневого кольору можуть бути не тільки дерев’яні предмети, це може бути коричневий мармур (як на фото нижче), плитка на підлозі або у фартуху і текстиль.

Загалом практично будь-який відтінок натуральної гами, а також стримані тони вдало супроводжуватимуть білу класичну кухню. Намагайтеся уникати двох крайнощів – монохромності та надто великої кількості різних кольорів в акцентах. Вдалі приклади дивіться на підібраних нами фото та дизайн-проектах.

Поради щодо облаштування та декору

  • Краще, якщо побутова техніка буде захована за фасадами, щоб сучасні поверхні не порушували загальну стилістику. Або можна вибрати техніку у стилі ретро.

Біла класична кухня з технікою в стилі ретро

  • Висвітлення – важливий момент у будь-якому інтер’єрі. На кухні в класичному стилі доречні масивні люстри з кованими деталями, важливо не забути. встановити точкове освітленнянаприклад, над робочою зоною. Глянцеві меблі можуть додатково відобразити світло, — використовуйте це на невеликих площах.

Освітлення кухні-вітальні - приклад розподілу світильників

  • Елегантний класичний дизайн вигідно підкреслять аксесуари з порцеляни та кераміки. Якщо у вас залежався старий фарфоровий чайний сервіз, то майте на увазі, що на кухні в класичному стилі, та ще й білої, вони зіграють і роль декору, якщо їх поставити в буфет або шафу-вітрину.
  • Текстиль на білій кухні в класичному стилі має бути однотонним або з природними мотивами, з натуральних матеріалів. Доречно виглядають ламбрекени та інший додатковий декор. Штори можуть бути: римськими, рулонними, австрійськими та класичними в підлогу. Колір текстилю може бути акцентним чи нейтральним. На фото представлені деякі способи оформлення вікна, різні види штор та їхнє поєднання один з одним.
  • Біла кухня не обов’язково має бути чисто білого кольору! Всі викладені вище поради підійдуть і класичній кухні, виконаній в інших світлих тонах: бежевому, молочному, топленого молока або слонової кістки, яєчної шкаралупи і вершковому.

Сподіваємося, що, прочитавши нашу статтю та надихнувшись красивими фото, всі ваші сумніви щодо вибору кольору та стилю кухні відпадуть самі собою, і після ремонту ваша світла класична кухня зачаровуватиме гостей знову і знову, і стане улюбленим місцем у будинку!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:26 Середня оцінка: 4,50 із 5)
Біла кухня в класичному стилі з нуля (100 фото) Завантаження…

https://www.youtube.com/watch?v=wI5wsiBPf9M

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *