Безпрограшні комбінації з рожевим кольором
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Безпрограшні комбінації з рожевим кольором


Рожевий можна віднести до тієї категорії кольорів, які прийнято називати яскравими та помітними. Навіть якщо врахувати наявність всіляких приглушених, ніжних, м’яких відтінків, рожевий все ж таки не для всіх, цей колір потрібно любити всім серцем і тільки так приходить розуміння, наскільки він гарний і гармонійний. Дизайнери сходяться на думці, що рожевий як жоден інший колір може створити в інтер’єрі атмосферу щастя та справжньої насолоди кожної хвилиною життя.

Втім, тих, хто хоче ввести рожевий колір у палітру інтер’єру, але сумнівається, бентежить не лише факт яскравості кольору, але також і те, що його важко з чимось поєднувати. Насправді це скоріше міф. Зрозуміло, рожевий ніколи не буде настільки ж гнучким у плані сполучності, як, наприклад, сірий або бежевий, але його можна комбінувати з багатьма відтінками, не втративши при цьому ні харизму самого рожевого, ні поміркованість і стриманість. Для створення безпрограшних комбінацій з рожевим кольором можете використовувати кілька відтінків, які гарантовано виглядатимуть нетривіально та стильно.

001.jpg

002.jpg

Комбінація чорного та рожевого кольорів є однією з найцікавіших та яскравих у всій палітрі. Можливо, комусь ця пара здасться надто контрастною, але насправді головне знайти відповідні вам пропорції та обсяги тонів.

003.jpg

Чорний на тлі рожевого ще більше виявляє свій драматичний і строгий характер, а рожевий, навпаки, виглядає ще ніжнішим і свіжішим. Таким чином, два кольори врівноважують один одного і створюють гармонійну та практичну комбінацію. У даному інтер’єрі, наприклад, використана дуже спокійна гама відтінків, тому на їхньому фоні навіть дуже насичений малиновий виглядає не дуже яскравим.

004.jpg

А ось використання в такій ситуації дуже світлого рожевого відтінку гарантує отримання дуже легкого і свіжого настрою в інтер’єрі, навіть якщо доповнити його ви вирішите масивним предметом глухого чорного кольору.

005.jpg

Якщо ви не великий любитель рожевого кольору, вводити його можна потроху, наприклад, у вигляді аксесуарів.

006.jpg

Або як текстиль.

007.jpg

Або як у цій спальні – в елементах малюнку.

008.jpg

Поєднання рожевого з бірюзовим може здатися ще більш екстравагантним рішенням, багато хто досі вважає цю пару придатною лише для декору дитячої кімнати. Проте дизайнери все частіше вибирають для своїх проектів саме таку комбінацію, вважаючи її дуже виграшною та гармонійною.

009.jpg

Чим яскравіший відтінок рожевого та бірюзового ви вибираєте, тим ефектнішим виходить поєднання. У помірних дозах воно сподобається навіть тим, хто віддає перевагу інтер’єрам, оформленим у нейтральних тонах.

010.jpg

Безумовно, цей інтер’єр універсальним не назвеш, але дещо тут заслуговує на увагу, а саме те, як красиво виглядає люстра насиченого бірюзового кольору саме на тлі рожевої стіни. Цей прийом можна легко адаптувати до власного смаку.

011.jpg

Дивно, наскільки відрізняється ефект, що створюється за допомогою приглушених варіацій рожевого та бірюзового. Ця пара може працювати як ідеальне рішення для створення розслабленої, акварельної композиції.

012.jpg

Рожевий колір надзвичайно гарний у поєднанні з сірим, особливо якщо останній дуже приглушений і м’який.

013.jpg

Сірий колір, мабуть, найулюбленіший у всіх дизайнерів. Він настільки універсальний і нейтральний, що саме на його фоні можна найбільш виграшно показати будь-який яскравий колір.

014.jpg

На тлі білого неймовірно красиво виглядає пара рожевого та сірого кольорів. Можна без перебільшення сказати, що така гама підійде для інтер’єру будь-якої кімнати. Спробуйте використати різні варіанти пропорцій, а також рівень насиченості акцентного відтінку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.