Без жодних предметів не обійтися в домашньому офісі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Без жодних предметів не обійтися в домашньому офісі


Створення робочого простору в житловому приміщенні сьогодні стає дедалі популярнішою ідеєю. Працювати з дому взагалі чудова думка, і якщо ваша діяльність це дозволяє, то ви напевно замислювалися про всі переваги такого рішення. Це і можливість працювати в зручний для вас час і економія часу на дорогу, і в цілому більш комфортні умови.

Але тут постає питання: де і як розмістити домашній офіс? Майже всі починають з того, що використовують обідній стіл для роботи, але далі виявляється, що це не так зручно і все ж таки потрібно спеціально обладнаний простір.

Якщо можна відвести окрему кімнату під офіс, це ідеально. Але навіть якщо для цієї мети є лише кут у спальні, вітальні або балконі, його можна облаштувати так, що робочий простір буде максимально комфортним. Розглянемо ряд речей, без яких не обійтися, незалежно від того, де розташований і яку площу має ваш домашній офіс.

001_home-design (1).jpg

Отже, перше – це зручне крісло. Особливо важливо правильно підібране крісло для тих, хто працює за комп’ютером весь день, адже в цьому випадку дуже важливо, щоб спина, та й усе тіло знаходилося у правильній позиції, що зберігає здорову поставу. Зверніть увагу на підтримку спини та на зручну форму крісла.

002_home-design.jpg

Що стосується стильового рішення, то це скоріше питання особистого смаку. Комусь важливо, щоб крісло в робочій зоні гармонійно вписувалося в інтер’єр приміщення, а комусь досить просто вибрати найзручнішу модель.

003_home-design (2).jpg

Другий важливий елемент будь-якого офісу – це робоча поверхня, тобто стіл. При його виборі є багато тонкощів, серед яких і висота столу, ширина стільниці, її форма, наявність вбудованих полиць і шафок. Зазвичай потрібно гармонійно вписати стіл у планування кімнати, тому розмір має дуже велике значення. Якщо вам потрібно заощадити площу, зверніть увагу на кутові моделі, наприклад, як на цьому фото.

004_home-design (3).jpg

Що стосується площі стільниці, тут варто орієнтуватися на те, скільки саме вам потрібно робочої поверхні. Діяльність може бути різною і комусь достатньо простору, щоб поставити ноутбук, а комусь потрібно набагато більше, щоб встановити великий монітор, принтер, розкласти креслення тощо.

005_home-design (4).jpg

Звичайно, не можна уявити офіс без безлічі паперів, і домашній офіс не буде винятком. Щоб усе це десь зберігати, заздалегідь продумайте, де та як ви розмістите шафи, стелажі та полиці. Якщо площа обмежена та місткий стелаж не поставити, можна використовувати спеціальні ящики та коробки. Вони не займають багато місця, але допомагають зробити головне – сортувати, а значить тримати гаразд усе, що вам потрібно для роботи.

006_home-design (5).jpg

А якщо багато всього зберігати не потрібно, краще залишити робочий простір мінімалістичним. Не перевантажуйте стіл зайвими деталями, тоді навіть будучи розташованим в одній із житлових кімнат, домашній офіс не зіпсує вигляду інтер’єру в цілому.

007_home-design (6).jpg

Ще одна деталь, без якої неможливий комфортний робочий куточок, — це правильне світло. Правильний у разі означає достатній. Як правило, в кімнаті є лише одне джерело світла, це люстра у центрі стелі. Для комфортної роботи цього світла явно мало, обов’язково доповніть світильником на столі.

008_home-design (8).jpg

Можна вирішити питання креативно, наприклад, за допомогою вбудованих ламп або світлодіодних стрічок, прикріплених до меблів. Але все ж таки це швидше доповнення, що прикрашає інтер’єр, без гарної настільної лампи не обійтися.

009_home-design (7).jpg

Нарешті, ідеальний робочий простір повинен мати досить природне світло. Якщо є можливість, поставте стіл біля вікна.

010_home-design (9).jpg

Таке розташування не тільки корисніше для здоров’я, а й дозволяє час від часу давати очам відпочинок, переводячи погляд у вікно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.