Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)


Зміст:

  1. Місце розміщення у вітальні
  2. Різні стилі
  3. У кухні-вітальні
  4. Грамотне зонування кімнати
  5. Маленька вітальня
  6. Мобільна версія
  7. Конструкція барної стійки
  8. Як вибрати розмір?

Барна стійка у вітальні – чудова ідея. Адже як зручно сидіти зі своїми гостями та насолоджуватися коктейлем чи келихом вина за цікавою деталлю інтер’єру, сидячи на високих стільчиках. Якщо ви хочете створити бар, що з’єднує вашу кухню або вітальню, встановіть даний предмет меблів у стратегічно вигідному місці в кімнаті. Поради та рекомендації ви можете отримати у цій статті. Відкрийте для себе натхнення завдяки фото-галереї, щоб створити практичну та естетичну барну стійку у вітальні.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Дизайн вітальні з барною стійкою: місце розміщення

Де встановити барну стійку у вітальні? Як вже було сказано, ви можете розмістити цей предмет меблів між кухнею та залом, якщо обидва простори відкриті або під сходами. Якщо кімната займає вітальню та їдальню, тобто має подвійне призначення, ви можете розмістити стійку між ними. Таким чином вона зможе позначити кордон між двома просторами. Крім того, барна стійка чудово підійде до дивана. Легко переміщатиметься між меблями. Також приємно насолоджуватися баром у вашій вітальні, просто встановивши його біля вікна.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Різні стилі барної стійки у вітальні

Якщо ви віддаєте перевагу встановлювати барну стійку у своїй вітальні, існують неоднозначні моделі даного типу меблів для створення різних стилів в оформленні. Ви, звичайно, повинні гармонійно поєднувати стійку із дизайном вашої вітальні. Сучасні моделі барних стійок вражають, тому можете вибирати конструкцію в залежності від простору, який у вас є.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Щоб впровадити барну стійку у вітальню, ви можете вибрати розкішний або навіть ультрасучасний приморський стиль. Також можна створити атмосферу декору тропічної країни, яка допоможе вам подорожувати за коктейлем у екзотичний куточок світу, наприклад, на Середземноморське узбережжя.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Якщо у вас є вільна площа у вітальні, можете навіть побалувати себе та організувати простір, повністю присвячений функції бару. Це чудова можливість встановити міні-холодильник із різними напоями. Барна стійка у вигляді бруса може бути декоративним елементом інтер’єру, наприклад, в стилі лофт.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Є дуже гарні аранжування, які є барними стійками в просторій вітальні мінімалізму, створюючи доброзичливу і відкриту атмосферу. Щоб виділити цей простір, не соромтеся вибирати колір стін.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Кухня-вітальня з барною стійкою

Перше рішення для створення бару у вітальні – це розмістити його між кухнею та залом, часто поряд з диваном. Таке рішення дозволяє зробити зв’язок між двома кімнатами, і це також гарне рішення для тих, хто має відкриту або напіввідкриту кухню. Дійсно, з напіввідкритою кухнею барна стійка знаходиться у головній кімнаті, вітальні, але також доступна із зони приготування їжі. Перевага – економія місця та обслуговування своїх гостей. Так що навіть у невеликих квартирах ви можете легко створити такий куточок відпочинку та розслаблення.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Барна стійка — надзвичайно зручний та необхідний предмет меблів. Поєднання відкритої вітальні з кухнею створило зовсім новий предмет меблів — барну стійку, яка також часто називається півостровом. У ряді інтер’єрів можна спостерігати, що цей предмет меблів приставлений до стіни і є частиною двох кімнат. Часто це організовано так, що кухонна сторона є додатковою робочою поверхнею, а бічна частина вітальні — чудовим місцем, де можна швидко поснідати, випити каву або поговорити з людиною, яка готує їжу. Барна стійка має ще одну цінну перевагу – оптично відокремлює кухню, яка часто несе безлад під час кулінарії, від упорядкованої кімнати у вигляді зали.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Зонування вітальні барною стійкою

Барна стійка стала ідеальним предметом меблів, одночасно з’єднуючи кухню з вітальнею та оптично розділяючи їх. Щоб посилити цей ефект, на кухні часто роблять підвісну стелю, що повторює форму зони приготування їжі, включаючи острів. Барна стійка може бути організована декількома способами. Наприклад, на кухні з додатковою робочою поверхнею вона може бути оснащена плитою, духовкою, раковиною. Це також може бути місце, де можна швидко перекусити з трьох сторін. Кухонний півострів зазвичай організовує кімнату у дві паралельні лінії або у формі літери U.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Маленька вітальня з барною стійкою

Барна стійка може бути декоративним або функціональним елементом інтер’єру, але також поєднати ці дві характеристики. Все залежить від особистих потреб і, звичайно, від кількості місця у вітальні. У справді маленькій квартирі барна стійка часто замінює традиційний стіл. Ви повинні відповісти на запитання, що ще потрібно? Можливо, іноді, в місці, де ви хотіли б мати звичайний кухонний стіл, краще поставити барну стійку, яка доречно використовуватиметься під час щоденних прийомів їжі та в години приходу гостей?Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Мобільна барна стійка

У маленькому просторі кожна гарна ідея має значення. Ви хочете, щоб вітальня була максимально практична? Використовуйте мобільні меблі, які можна легко переміщати та використовувати при необхідності. Портативна барна стійка з нержавіючої сталі полегшує експлуатацію невеликої вітальні та кухні. Конструкція може мати своє постійне місце в кімнаті, між шафами або на межі кухні та їдальні або вітальні. Мобільна барна стійка з додатковим верхом буде особливо корисною у маленькій кімнаті. Ви також можете експлуатувати її під час прийомів гостей, оскільки вона стане винятковим помічником бармена.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Конструкція барної стійки у вітальні

Спосіб обробки барної стійки залежить від її розміру та функції. Декоративний бар має легку конструкцію. Такі меблі складаються зі стільниці та ніжки підтримки. В інтер’єрах у сучасному стилі часто верхня та опорна нога виготовляються з одного матеріалу. Цікавою ідеєю для ніжки, яка підтримує планку, може бути ажурна кована металева конструкція. Якщо, з іншого боку, барна стійка має практичну функцію, то просто монтується на кухонних шафах або до стіни. З боку вітальні, задня частина конструкції повинна бути красиво та естетично оброблена, наприклад, під стільницю можна поставити винну шафу.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Як вибрати розміри барної стійки у вітальню?

Розміри барної стійки у вітальню залежать від функції та призначення, а також від параметрів кімнати. Якщо бар повинен замінити стіл і служити для регулярних прийомів їжі, пам’ятайте, що кожна людина повинна мати в користуванні не менше 60 см завширшки і 50 см завглибшки. Для ніг під стійкою має бути близько 25 см. Якщо барна стійка використовується для приготування страв та їх споживання, то ширина стільниці повинна бути в межах 90-120 см. Висота стільців залежить від параметрів стійки.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото) Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Вибирайте гарну барну стійку з безлічі фотографій, щоб зробити вітальню квартири чи будинку не тільки красивою, але й максимально функціональною.Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)Барна стійка у вітальні: модні новинки (100 фото)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *