Барна стійка у вітальні |  Інтер'єр та дизайн кімнати з барною стійкою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Барна стійка у вітальні | Інтер’єр та дизайн кімнати з барною стійкою


Перш за все, слід зазначити, що барна стійка в вітальні є логічним продовженням кухні та служить для відділення обідньої зони від робочої. Її розмір та висота розраховується в залежності від ширини та висоти приміщення. По суті, вона зайняла місце кухонного столу, який тепер вигнаний у вітальню (до речі, повністю від нього відмовлятися теж не рекомендується, особливо, якщо в сім’ї є або плануються діти). Варіант без обіднього столу є ідеальним для сім’ї, що складається максимум з трьох осіб.

Вітальня з оригінальним вбудованим баром

Ефектна барна стійка у вітальніСвітла барна стійка у вітальніДерев'яні меблі з баром
Переваги вітальні з барною стійкою

Вітальня вважається ідеальним місцем для встановлення барної стійки, яка стане її центром уваги. До того ж, у дизайнерському відношенні в цьому випадку надається ширше поле діяльності, ніж з іншими приміщеннями. Адже вітальня — це центральне місце, місце для відпочинку, яке облаштовується і прикрашається, як завгодно, в тому числі, і власним баром. Інтер’єр вітальні з баром, як правило, будується за допомогою барної стійки, а не довкола неї. Вона може стояти окремо, маючи острівну будову.

Ексклюзивна барна стійка-бочкаОкрема барна стійка у вітальніКбіла барна стійка-особливо красива Гарний оригінальний дизайн вітальні з барною стійкою

За бажання її можна виділити, створивши ефектний контраст за рахунок кольору чи фактури матеріалу. Варіантів дуже багато, абсолютно на будь-який смак.

Інтер'єр вітальні з баромЕфектна простора вітальня з баромБар у вітальні за розсувними дверимаНезвичайно ефектна вітальня з барною стійкоюОригінальна вузька барна стійка у вітальні

Яку барну стійку вибрати

Барні стійки можуть бути кількох рівнів. Однорівневі є найпоширенішими і популярними через те, що вони просто дешевші, а також простіше, хоча виглядають дуже дорого. У класичному варіанті висота стійки становить від 110 до 115 см. А ось стільці краще придбати досить високі з підставками для ніг. Якщо вибирати дворівневу стійку, для цього насамперед необхідна наявність кухні відповідного розміру з високими стелями. Взагалі, багаторівневі барні стійки ідеальні для просторих будинків з високими стелями, інакше вони виглядатимуть важкувато. Кожен рівень кріпиться на спеціальному металевому стрижні, після чого декорується відповідно до стилю інтер’єру. Стійка обов’язково повинна гармонувати із загальним дизайном кухні і в жодному разі не виглядати стороннім предметом. Щодо матеріалу та кольору – тут існує величезна різноманітність.

Невелика біла барна стійкаБарна стійка з високими стільцямиГарна вітальня з баром з дерева та високими стільцямиСвітла барна стійка

Головне, що слід пам’ятати – не бажано перевантажувати конструкцію барної стійки безліччю полиць чи підставок, адже для цього є шафки. Зараз взагалі в моді мінімалізм, де основний наголос потрібно зробити на зручність та комфорт.

Для власників просторих сучасних квартир-студій відмінним варіантом буде розташувати барну стійку так, щоб вона розкреслювала кухонну вітальню зони.

Ефектна світла вітальня з барною стійкою

Для тих, хто має маленьку квартиру, можна також встановити стійку меншого розміру, що займає набагато менше місця і більш просту конструкцію.

Якому матеріалу віддати перевагу

Стільниці можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Тут для вашої фантазії просто немає межі: і дерево, і мармур, і скло, і штучний камінь, і пластик – все залежить від особистих уподобань. Однак, для стільниць у топі матеріалів – коріан, який твердіший за мармур, але у разі пошкодження піддається шліфуванні. Він дуже привабливий зовні і зовсім не токсичний, а також дуже гнучкий, що дозволяє зробити барну стійку самої несподіваної і незвичайної форми. Зазвичай разом із коріаном застосовується скло для полегшення конструкції, тим більше, що легкі стійки зараз модні.

Полегшена барна стійка зі скломБарна стійка з дерева з мармуровою стільницеюЕфектна барна стійка зі штучним каменемДерев'яна барна стійкаКрасива комбінована барна стійка

Важливу роль відіграє підсвічування

Повна відсутність загального освітлення та включені вбудовані точкові світильники чудово сприяють створенню романтичної та навіть таємничої атмосфери. Вибираючи освітлення для підсвічування, необхідно звернути увагу на ізоляцію проводів, щоб забезпечити повну безпеку, а також світильник треба вибирати такої конструкції, щоб лампочки було легко замінювати. Можна використовувати кілька варіантів підсвічування, що включаються окремо залежно від ситуації.

Ефектне освітлення барної стійки Оригінальна барна стійка з підсвічуваннямДуже красива барна стійка з незвичайним підсвічуванням

Аксесуари для барної стійки

Аксесуарів для барних стійок не так вже й багато, але все ж таки вони є, хоч і є дуже невибагливими:

  • полиця-тримач (для скляних келихів, чарок, пляшок та ін.);
  • косі та бічні тримачі стійок;
  • полиця-підставка для ніг (для господарів та гостей);
  • полиці-сітки (для посуду);
  • горизонтальні скляні полиці;
  • полиця-підсвічування (наприклад, з дерева чи пластику);
  • сполучні муфти

Барна стійка у стилі мінімалізмуГосою стійкою в інтер'єрі з барномБарна стійка з незвичайними дерев'яними стільцямиБарна стійка, прикрашена яскравими аксесуарами у вигляді пляшок

Наприкінці рада

Найкращий варіант – це підбирати барну стійку, згідно з наявним конкретним проектом. Це надасть можливість відразу визначитися і з матеріалом, і кольором, і розміром. А головне — це дасть гарантію того, що придбана стійка гармонійно впишеться в інтер’єр, а не буде безглуздо і безглуздо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *