Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Авторський дизайн інтер’єру 👍 Дизайнерські інтер’єри квартир та будинків


Існує два способи оформлення приватного житла – типове та ексклюзивне. Якщо типовий проект використовує стандартні планувальні та оздоблювальні прийоми, розраховані на якогось усередненого користувача, авторський інтер’єр проектується дизайнером з нуля і на перший план виводить запити конкретного замовника. Розробка дизайн-проекту включає весь комплекс рішень: планувальних, інженерних, оформлювальних – аж до вибору світильників та декору дверей.

Зміст:

У яких випадках потрібний авторський дизайн?

Індивідуальне проектування замовляють власники елітних заміських будинків та великих квартир (у тому числі перероблених комунальних в історичному центрі міста), де постає питання про грамотне та продумане з технічного погляду розташування приміщень, сходів, приватних та громадських зон. В організації кімнат враховуються сторони світла, ступінь інсоляції у різний час доби, вид за вікном, близькість до вузлів комунікацій. У приватному будинку максимально раціонально та сучасно плануються системи опалення, каналізації, водопостачання.

Якщо говорити про оформлення, то цей варіант вибирають, коли потрібен 100% унікальний дизайн, що поєднує в рівній мірі зовнішню естетику, модні тренди, принципи ергономіки та особисті уявлення клієнта про красиву та затишну обстановку класу люкс.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Чим авторський інтер’єр відрізняється від звичайного ремонту

Відмінності у перевагах авторської роботи. Розберемо всі переваги професійного підходу.

Складання дизайн-проекту

Найголовніша відмінність – проектування інтер’єрів квартири/будинку та закріплення архітектурних, планувальних, художніх рішень документально (у вигляді креслень, розгорток, калькуляцій, графіки).

На відміну від стандартного ремонту комплекс робіт тут не обмежується заміною комунікацій та базовим оздобленням – мова може йти про повне перепланування, виготовлення меблів, текстилю та світильників на замовлення тощо. Відомість необхідних матеріалів та калькуляція видатків дадуть точне уявлення про кінцевий бюджет.

Персоналізація

Авторські проекти інтер’єрів не визнають типових рішень та максимально адаптують простір під бажання господаря. Вирішуються конкретні завдання: розширити кімнату, підняти стелю, зробити світліше приміщення, об’єднати або розмежувати функціональні зони (вітальню та кухню, вітальню та їдальню, ванну та туалетну кімнати), виділити окремий простір для зимового саду, тренажерного залу, бібліотеки, музичний салон. Те саме стосується й реалізації стилю оформлення.

Оригінальність

Так як дизайн розробляють для конкретної квартири та певного замовника, проект має винятковий характер – у даному варіанті його більше ніде не зустрінеш. Додаткова гарантія унікальності – власний стиль дизайнера, який простежується у роботі з матеріалами, кольором, простором.

Підвищена функціональність

Автор інтер’єрного проекту застосовує професійні знання з галузі архітектури, будівництва, ергономіки, тому кожен квадратний метр використовується з максимальною користю. Зонування та оформлення продумується детально – аж до кількості та розташування електричних розеток.

Дизайнерський супровід

Протягом усього ремонту дизайнер особисто займається роботою виконавців, замовляє виготовлення за власними ескізами меблів, світильників, текстилю, оперативно вирішує термінові питання. Його завдання – не замінити собою бригадира, а забезпечити реалізацію проекту точно вчасно та в рамках обумовленого бюджету.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

В авторському дизайн інтер’єру квартири в стилі лофт знайдено вдалий баланс між зовнішньою строгістю та комфортним наповненням. Оздоблення з грубого бетону та цеглини сама по собі здається холодною, її врівноважують дерев’яні та шкіряні меблі теплих коричневих відтінків, тепле підсвічування. Організація простору передбачає зручне та практичне зонування вітальні-їдальні-кухні та відокремлену спальну кімнату.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Резюмуємо: чому співпрацювати з досвідченим дизайнером – вигідніше, спокійніше, найпрестижніше?

Плюси роботи з дизайнеромМінуси самостійного ремонту
Грамотне планування
За визначенням авторські інтер’єри мають продуману, зручну організацію приміщень з урахуванням технічних рішень. Причому, досвідчений дизайнер розробить планування, в яке не доведеться постійно вносити виправлення.
Планувальні помилки
Поширені недоліки:

  • неправильна геометрія стін (як наслідок – нефункціональне використання площі),
  • некоректне розміщення меблів,
  • занадто низьке розташування зони ТБ,
  • незручне відчинення міжкімнатних дверей,
  • відсутність повноцінної спальні,
  • неписьменне проектування комунікацій у санвузлі,
  • порушення природного висвітлення.
Підготовлені креслення
Проектувальники складають документацію в рамках професійних стандартів (схеми, креслення, розгортки, експлікації), на основі яких будівельники, монтажники та оздоблювальні машини легко розуміють, які саме роботи потрібно виконати. Спілкування ведеться однією мовою, тому помилки виключені (які саме у сусідньому стовпці).
Немає документальної основи
Без креслень ремонт позбавлений плану, і всі роботи виробляються «приблизно». Що загрожує проблемами: закупленого матеріалу не вистачає, ширина проходу та габарити меблів не збігаються, не виходить нормально встановити дверне полотно, перекритий доступ до розеток.
Економія часу
Розробляючи індивідуальні дизайн-проекти інтер’єру, дизайнер точно знає, де саме придбати чи замовити конкретні оздоблювальні матеріали, меблі, світильники. Ремонт не простоює.
Втрата часу
Доводиться самостійно вивчати каталоги інтернет-майданчиків, особисто відвідувати магазини, підбирати оздоблення, меблеві групи, декор, шукати кращу ціну.
Звернення до новинок та трендів
Хороший дизайнер відстежує світові інтер’єрні тенденції, модні колекції шпалер, плитки, текстилю та ін., в курсі технічних та будівельних новинок, вільно орієнтується у виробниках преміального рівня, має доступ до закритих каталогів.
Застарілі матеріали та оздоблювальні прийоми
Нові будівельні та оздоблювальні матеріали з’являються в магазинах далеко не оперативно та хаотично. Тому в ремонті доводиться обходитися стандартним оформленням.
Авторський стиль в інтер’єрі
Відомий дизайнерський почерк легко зчитується у виборі колірних рішень, меблів, освітлення. Майстерність у тому, що навіть поєднуючи кілька стилів, вдається досягти зорової цілісності і завершеності. Просто укласти дорогий паркет, розставити колекційні крісла та ультрамодні вази – недостатньо. Ідея у тому, щоб кожен елемент «працював» на загальну картину.
Ефект невизначеності
Якось у ресторані Уїнстону Черчіллю принесли пудинг. Він розчаровано повернув його зі словами: «У цьому пудингу немає теми».
Так і в інтер’єрі – без належного досвіду та знань дизайн позбавлений характеру, настрою, невміло комбінує стилі, не кажучи вже про помилки композиції та ергономіки. Хороший спосіб уникнути їх – виконати візуалізацію.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Реалізований інтер’єр будинку у скандинавському стилі для сучасної сім’ї поєднує великі відкриті простори, панорамне скління, прості геометричні форми та природну палітру. Тепле натуральне дерево переважає у внутрішній та зовнішній обробці. Планування будинку включає дві великі вітальні, обладнані біокаміном, і окрему камінну кімнату з терасою, що примикає.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Етапи створення авторського дизайну інтер’єрів

Проект стильного, сучасного та комфортного оформлення розробляють послідовно – це гарантує точну відповідність реалізованого ремонту уявленням замовника.

Вставка
Конкретний склад дизайн-проекту інтер’єру квартири та будинку, підготовленого в «ТопДом», залежить від варіанта проектування. Якщо до «Базового» варіанта входять планувальні та технологічні рішення, то в «Ексклюзиві» стандартну проектну документацію доповнюють стильові рішення у вигляді тривимірної графіки та розгортки стін по кімнатах, а також підбір меблів, сантехнічного обладнання, освітлення. Ціни на розробку дизайн-проектів — Від 700 руб. до 3500 руб. за квадратний метр.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Фотореалістична візуалізація – не просто гарна картинка

У проектуванні індивідуальних авторських інтер’єрів комп’ютерна візуалізація вирішує практичні завдання:

Головна мета візуалізацій – побачити інтер’єр ще до його втілення та внести коригування із зонування та оформлення. Власнику нерухомості це допоможе утвердитися у вибраній концепції та заощадить час на реалізацію проекту.

Ось так виглядають наші ідеї для оформлення квартири в цегляному будинку (хол, їдальня-кухня, спальня):
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Авторські інтер’єри дизайнерів «ТопДом»

Індивідуальний проект – завжди розумне поєднання функціональності та зовнішньої естетики, реалізованої за допомогою якісного дорогого оздоблення. В оформленні квартир та будинків ми використовуємо натуральні матеріали (дерево, камінь), різьблення, фрески, текстильні шпалери, колекційну плитку, кришталь. Саме тому елітний ремонт не може коштувати дешево. Кожен проект неповторний та унікальний.

Авторський дизайн квартир

Проект оформлення апартаментів у столичному клубному будинку преміум-класу «Резиденція Моне» ми назвали блискучий інтер’єр сучасної квартири. Обстановка насичена дзеркальними елементами, що відбивають, і поверхнями, які в поєднанні з темним деревом виглядають благородно і модно.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

Для замовника у Ялті ми розробили стильний білий інтер’єр з яскравими акцентами. За основу авторського дизайн-проекту квартири вирішили взяти ошатний білий колір як символ свіжості. Пом’якшити холодне тло допомогли насичені фарби: бархатистий сірий, апетитний зелений, соковитий жовтий. Планувальна особливість житла – велика відкрита тераса зі столовою зоною та барбекю. Тут ми теж зробили яскравий акцент – жовті крісла.

Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків
Авторський дизайн інтер'єру 👍 Дизайнерські інтер'єри квартир та будинків

✽ ✽ ✽

Завітайте до нашого портфоліо. Ми професійно проектуємо квартири та будинки з оптимальним плануванням та відповідним стильовим рішенням, в рамках реалізації проекту робимо відмінний ремонт, підбираємо меблі та обладнання, аксесуари. У результаті ви отримаєте красивий, дорогий та функціональний індивідуальний дизайн інтер’єру, яким варто пишатися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *