антипокупки Фікс Прайса для кухні та будинку (зима 20-21')
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

антипокупки Фікс Прайса для кухні та будинку (зима 20-21′)


Вибираючись на шопінг у Фікс Прайс, слід виявляти подвійну скрупульозність. Ось список товарів цього сезону, які зібрали найбільшу кількість негативних відгуків.

Керамічні ножі

Керамічні ножі з Фікс Прайса за 99 рублів швидко розкуповуються. Можливо, однією із причин такого попиту є недовговічність товару.

Відгук покупця: «Купила три ножі різних розмірів. Помаранчевий пропрацював один місяць без нарікань, а потім ручка тріснула, і лезо з нього вилетіло, далі він пропрацював ще три місяці з лагодженням ізолентою. Другий ніж із рожевою ручкою прожив лише тиждень. Це найневдаліший варіант серед трьох представлених. Керамічне лезо має зовсім невелику площу проникнення в ручку. Воно тріснуло при нарізці хліба, м’якого батона, прямо біля основи і полагодити його навіть не було бажання. А ось третій ніж, із зеленою рукояттю, виявився найвдалішим. Його лезо коротше за інших, оскільки глибше вставлено в ручку. Його я бережу просто тому, що більше не дозволю собі витратити гроші, хоч і невеликі, на такий безсовісний твір виробника. З плюсів можу вказати виключно заточування леза. Але на скільки вистачило б її, не зламайся ніж у такі короткі терміни, я сказати, на жаль, не можу».

ножі

Свіжі погані відгуки прийшли і на керамічні ножі з нової мармурової колекції.

ножі мармур

Лопатки з мармурової колекції

Цього року Фікс Прайс випустив нову колекцію кулінарного приладдя у «мармуровому» виконанні. Щось миттєво сподобалося покупцям, а щось викликало безліч нарікань до якості. Лопатки із нової колекції стали аутсайдерами.

Відгук покупця: «Розчарована. Попередня лопатка з Фікса із металевою ручкою за рік використання не змінилася, а ця згоріла за тиждень».

лопатка

Товка з нержавіючої сталі

Груднева колекція кулінарних гаджетів «Ironborn» загалом показала себе чудово. Але й тут знайшлись свої темні конячки. Наприклад, толкушка для пюре.

Відгук покупця: «Картоплю мені добре чудово. Але згодом місце спайки з ручкою спочатку проіржавіло, а потім відвалилося. Взагалі, всі з цієї колекції меніться так, що навіть зусиль докладати не треба».

толкушка

Скляні кружки з подвійним дном

Будьте обережні: скляні кружки з подвійним дном у вигляді серця, випущені на День усіх закоханих, можуть розбити ваше серце, луснувши прямо в руках від контакту з гарячою водою і навіть теплою.

кружка

Відгук покупця: «Налила чай і він тріснув і розбився всередині. Лише сьогодні купила. З першого разу.».

Овочечистка з керамічним лезом із нової мармурової колекції

Другий і, на жаль, не останній невдалий прилад із нової мармурової колекції Фікс Прайса.

Відгук покупця: «Вона нічого не може почистити. Зламалася в першу секунду. Абсолютно марна річ. Дуже незручна і лезо ледве тримається».

овочечистка

Універсальна чистяча паста

Відгук покупця: «Жахлива паста! Дешева губка без роздільника, дивна текстура та запах, чистить слабо, а білий наліт від неї ледь відмиєш. З чудо-пастою Blitz навіть поряд не стоїть, хоча ціна однакова».

паста

Підставка під гаряче з мармурової колекції

Підставки під гаряче дуже гарні, але дуже тендітні. Можливо, вони чудово підійдуть для гарної подачі фруктів або закусок, але використовуючи їх за прямим призначенням, ви ризикуєте викинути гроші на вітер. І це не дивно, адже дошки виготовлені із доломіту.

Відгук покупця: «Взяла підставку тераццо, купившись на гарні фото в Інстаграмі, але на жаль… Якість виявилася нижчою за плінтус. Невдало зачепила пакетом щось, і дошка розкололася на три частини. Загалом ця колекція невдала. Не ведіться на фото в Інстаграмі, багато красиво, але розвалюється через тиждень».

дошки

Термобокал O’Kitchen

Ще одна «вибухонебезпечна» річ зі скла – термобокал O’Kitchen за 199 рублів.

Відгук покупця: «Користувалася цим келихом близько 2 місяців, а сьогодні він просто вибухнув на полиці».

келих

Прес для часнику O’Kitchen

Прес для часнику за 149 рублів справляє враження надійного помічника, але тільки на перший погляд.

Відгук покупця: «Жахливий прес … метал дуже м’який. Частки більше вилазять з обох боків, ніж видавлюються через дірочки».

прес для часнику

Консервний ніж із «мармурової» колекції

Ще один прилад із «мармурової» колекції.

Відгук покупця: «Відкривачка для консервів річ марна і даремно витрачені гроші. Виступ для упору банку не об’ємний, а плоский і з краю банки не рухається. Ергономіка не продумана».

відкривачка

Кухонні ваги

Мабуть, включимо в наш антирейтинг і кухонні ваги — надто суперечливі про них відгуки.

Відгук покупця: «Якість терезів залишає бажати кращого. Здаються дуже крихкими. І не можна поставити щось гаряче (а я часто ставлю каструльку із розтопленим маслом, наприклад, щоб далі працювати з інгредієнтами за вагами). А ще вони дурять не на 1 гр, як заявлено, а на 2-3 гр. Здавалося б, яка дрібниця, але для мене це важливо! Це як, якби, мої ваги підлоги почали мене обманювати на 1-3 кг!»

ваги

ваги відгуки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:40 Середня оцінка: 4,50 із 5)
антипокупки Фікс Прайса для кухні та будинку (зима 20-21') Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *