Англійський стиль в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Англійський стиль в інтер’єрі

Англійський стиль інтер’єру

Лаконічність, практичність, гармонійність та прекрасний зовнішній вигляд – все це інтер’єр в англійському стилі. Він кардинально відрізняється від інших стилів своїм затишком, зручністю та функціональністю. У цьому інтер’єрі кожен предмет має власне призначення і грає роль не лише декорації.
кабінет в англійському стилі фото

Традиційність англійського стилю

кабінет в англійському стилі
Вважається, що заснував цей стиль архітектор Вільям Моррісон. Основою його є розкіш та претензійність. Натуральна деревина — основний матеріал, що використовується для обробки. Це може бути простий морений дуб, який використовується при виготовленні деяких декорацій, паркету та іншого. Чималу роль у цьому стилі грають меблі. Вона має бути зроблена в кращих традиціях: дубові, горіхові чи соснові ніжки гнутої форми, солідний зовнішній вигляд та практичність. Багато хто надає більшості дерев’яних предметів у будинку антикварного вигляду за допомогою штучного старіння.

Відмінною рисою англійського стилю від інших є планування будинку чи квартири. У приміщенні обов’язково має бути хол величезного розміру. Бажано доповнити його гарним каміном. Стелі мають бути прикрашені плафонами, живописом або ліпленням.

Забарвлення та форми в англійському стилі

фото інтер'єрів в англійському стилі

Основними кольорами в такому інтер’єрі є червоний, жовтий та кремовий. Для обробки підлоги використовується дерево або паркет, а зверху стелиться килим із шерсті. Вікна закриваються одноколірними шторками та прозорими гардинами.

кабінет у класичному стилі

У предметах меблів цінуються витончені форми, поліроване оздоблення та неординарність. Дуже часто вона робиться повністю на замовлення. Стіл для обідання повинен бути овальної або круглої форми та стояти по центру кімнати в оточенні масивних стільців.

англійський кабінет

В англійському стилі надають перевагу виключно натуральним тканинам, на зразок гобелену, набивному ситцю і так далі. Кольори мають бути стриманими та переважно пастельними. Дуже доречним буде яскравий квітковий орнамент на одній зі стін.

дерево в кабінеті

Також особливістю цього стилю вважається відчуття того, що меблів у кімнаті дуже багато, хоча насправді в кімнаті є стандартний набір меблів. Ця ілюзія створюється за допомогою розміщення предметів меблів. Наприклад, додатковий об’єм дивану додасть плед із насиченим малюнком, що лежить на ньому, а встановлення крісел ближче до центру кімнати зробить її більш заповненою у візуальному плані.

в англійському стилі

кімната в англійському стилі

традиції в інтер'єрі

англійський кабінет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *