9 способів як розмістити комод у маленькій спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні


У спальні досить скромного розміру складно розмістити всі потрібні предмети меблів. Адже ця кімната не завжди використовується лише для сну. У деяких квартирах спальня відіграє роль вбиральні, кабінету та місця для відпочинку. У цьому огляді ми наведемо різні способи того, як вписати комод у маленьку спальню.

1. Встановити у ногах ліжка

Найефективніший спосіб — поставити комод біля ніг ліжка, якщо воно досить високе. Таким чином, меблі стануть продовженням спального місця. Кімната стане візуально більше, а рушники та постільна білизна знайдуть своє місце. На комод можна покласти подушки або м’яку тканину. Ширина ліжка та комода повинні збігатися.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

2. Навпроти спального місця

Найпопулярнішим місцем для комода є місце навпроти ліжка. При застосуванні такого способу варто врахувати, що глибина ящиків має бути невеликою, щоб їх можна було безпроблемно відкривати, перебуваючи між комодом та ліжком. Для найменших спалень вибирають комоди завглибшки від 25 до 40 сантиметрів.

Люди, які не вірять у містику, можуть повісити над елементом меблів дзеркало. Тоді комод гратиме і роль туалетного столика, і роль місця для зберігання речей та постільної білизни.

Найкраще поставити на комод вази з квітами чи статуетки, а над ним зафіксувати фотографії, чи картини, що відповідають стилю інтер’єру. Комод повинен підходити за зовнішніми характеристиками до вибраного стилю приміщення.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

3. Як тумбочка

Найчастіше в маленьких кімнатах після встановлення ліжка залишається небагато місця з боків. Якщо зрушити ліжко в одну зі сторін, то в просторі, що звільнився, добре вміститься комод. Або можна розмістити два невеликі комоди по обидва боки ліжка.

Для збільшення обсягу простору можна повісити кілька полиць на стіни. Щоб візуально збільшити простір, необхідно використовувати лише світлі відтінки всіх елементів: постільної білизни, каркасу ліжка, меблів, фіранок, шпалер. Підійдуть також кремові та бежеві кольори.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

4. Знайти місце на балконі або в лоджії

У деяких спальнях є лоджії – практичне та зручне місце, в яке можна вмістити деякі елементи меблів, у тому числі комод. Шафа навряд чи поміститься на прилеглій території, а от невеликі тумбочки займуть своє місце. Дуже важливо, щоб лоджія опалювалася.

У такому разі можна вибрати досить об’ємну комод. У деяких квартирах балкон грає роль вбиральні. Для маленьких спалень це відмінне рішення, яке дозволяє максимально використовувати приміщення.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

5. Поставити біля вікна

Якщо спальна кімната використовується як робочий кабінет, а місця для столу немає, то комод можна встановити біля вікна. У такому разі його висота повинна дорівнювати висоті елемента меблів. На замовлення можна придбати тумби будь-якої висоти та ширини.

Поверхні комода достатньо, щоб покласти на неї робочий ноутбук чи щоденник. Вистачить місця і для органайзера з канцелярським приладдям. На підвіконні можна влаштувати невелику бібліотеку як додаток до кабінету. Варто враховувати, що комод необхідно розмістити так, щоб простір залишався для проходу.

Якщо комод досить довгий і широкий, складається з міцного та якісного матеріалу, його можна використовувати не тільки як робочий стіл, але і місце для відпочинку. Він гратиме роль великого підвіконня, яке дозволить вечорами читати книги, сидячи біля вікна.

На поверхню можна встановити елементи для декору середнього розміру. Такий простір стане чудовим місцем для новорічної ялинки або декоративної рослини у горщику.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

6. Ніша

У деяких квартирах виготовляються невеликі ніші. Вони зручні тим, що дозволяють розставити меблі таким чином, щоб вони не зменшували і без того маленький кімнатний простір. У ніші можна зробити куточок із туалетним столиком або прикрасити це місце настінними дзеркалами чи фотографіями.

Треба пам’ятати, що дизайн повинен збігатися зі стилем спальні. Такий варіант є найбільш практичним, ніж якби в ніші стояла шафа для повсякденного одягу або постільної білизни, фіранок та покривал.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

7. Підвісні комоди

Серед комодів є зручні та практичні варіанти – навісні. За допомогою таких меблів можна візуально збільшити розмір кімнати та полегшити процес збирання.

Такий комод розміщується вздовж свободи стіни або збоку від ліжка. Перед покупкою варто перевірити якість стін, оскільки важкість речей може завдати непотрібних неприємностей.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

8. Вузькі довгі комоди з боків ліжка

Крім підвісних, існують ще й вузькі, але великої довжини комоди. Вони добре виглядатимуть з боків спального місця. Як правило, вони вішаються на стіну і зберігають у собі досить багато речей. У них можна розмістити книжки, одяг, постільну білизну.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

9. Збоку/навпаки від спального місця

Ефективним та лаконічним способом стане місце біля стіни, збоку від ліжка. Тут варто врахувати ширину ящиків та розмір проходу. Поруч із комодом зазвичай ставиться шафа. Над комодом можна повісити картину чи дзеркало, перетворивши зону на туалетний столик.

9 способів як розмістити комод у маленькій спальні

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:7 Середня оцінка: 4,29 із 5)
9 способів як розмістити комод у маленькій спальні Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *