9 речей, які не можна зберігати у гаманці
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

9 речей, які не можна зберігати у гаманці


Найчастіше гаманці починають замінювати сумки, стаючи міні-сховищем грошей, банківських карток, фото та інших потрібних дрібниць. Однак, зберігати все в одному місці небезпечно і може призвести до проблем. Ми склали список із дев’яти речей, які не можна зберігати в гаманці.

1. Банківські картки, всі гроші та паролі до пластику

Гаманець асоціюється як предмет, у якому можна зберігати все, що пов’язано з грошима: кредитки, платіжні картки і навіть аркуш із пін-кодами. Але є кілька причин, через які це робити не рекомендується. Одна з них – зникнення або крадіжка гаманця. Якщо ви залишитеся без нього, то зловмисник отримає всі дані до ваших фінансів та кредитів. Відновлення займе чимало часу, протягом якого на вас чекатимуть фінансові труднощі.

Щоб запобігти такому результату, зберігайте ПІН-коди від карт в окремому місці. Також варто вчинити і з банківськими картами, грошима. Вам необов’язково щодня брати з собою в дорогу абсолютно всі гроші та пластикові картки. Візьміть необхідну суму, а решту покладіть у домашній сейф або потайне місце.

карти

2. Проїзний квиток

При втраті або крадіжці гаманця, в якому зберігається проїзний, ви ризикуєте не доїхати до будинку або втратити нараховані на квиток гроші. Вони згорять безповоротно або ними скористаються зловмисники. Якщо ви звикли купувати проїзний і оплачувати його на кілька місяців вперед, зберігайте його у кишені куртки або в сумці.

проїзний

3. Чеки, квитанції, фантики

Безліч непотрібних чеків, старі квитанції та колекція фантиків значно ускладнюють пошук потрібної картки чи банкноти. Крім цього, на касових чеках міститься речовина, яка псує матеріал вашого гаманця.

сміття

4. Записки з адресами та таємною інформацією

За звичкою ми кладемо стікери та записки із секретною та особистою інформацією у гаманець. Так, ми впевнені, що інформація знаходиться під надійним захистом. Однак у разі втрати гаманця відомості будуть втрачені. А якщо портмоне вкрадуть, то зловмисник зможе дізнатися про адреси ваших близьких, паролі від соціальних мереж та іншу цінну інформацію. Це не дуже приємно і може вилитися у непередбачувані наслідки. Тому краще записується адреси та телефони до блокноту або використовуйте нотатки на смартфоні.

записки

5. Запасні ключі

Ключі не можна в жодному разі зберігати в гаманці. Особливо, якщо ви звикли залишати в ньому записки з адресами та прізвищами знайомих. Усього кілька шахрайських маніпуляцій, і злодій зможе пробратися у вашу квартиру або потривожити спокій близьких. Зберігайте цінності, які зберігаються в будинку. Носіть запасний ключ у сумочці або кишені куртки, піджака.

ключ

6. Документи

Здавалося б, що для СНІЛСу чи паспорта немає зручнішого місця, ніж гаманець. Якщо в ньому достатньо місця та відділень, власники воліють класти посвідчення особи та водійські права саме туди. Адже у разі втрати гаманця власнику доведеться заново отримувати посвідчення водія та паспорт. Крім цього, несумлінні знайомі можуть скористатися можливістю та укласти на документ кредитний договір, зареєструвати електронний гаманець.

документи

7. Подарункові картки

Картки для знижки або номінальні не слід зберігати в гаманці, оскільки у разі втрати кошти вже неможливо відновити. Особливо багато карток збирається після свят чи відпусток. Якщо ви не плануєте їх витратити, то не потрібно брати їх із собою. Відведіть для них окрему візитницю.

подарункові

8. Ікони

Зберігати маленькі іконки із зображеннями святих властиво багатьом релігійним людям. З практичного боку тут немає нічого поганого. Зображення святого – лише просте фото з людиною, але хіба ви хочете зберігати святий образ в одному з найбрудніших особистих речей? Краще повісьте іконку біля дзеркала або помістіть на невелику рамочку, на стіл. Зберігання ікон не убереже гроші від крадіжки, не впливатиме на них позитивно чи негативно.

ікони

9. Смартфон

Деякі портмоне такі великі, що можуть запросто поміститися мобільні телефони. Однак, зберігаючи смартфон у гаманці, ви ризикуєте втратити не тільки гроші, що зберігаються в гаманці, але і телефон, який в даний час коштує дуже великих грошей.

смартфон

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:2 Середня оцінка: 5,00 із 5)
9 речей, які не можна зберігати у гаманці Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *