8 порад щодо облаштування маленьких білих кухонь
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

8 порад щодо облаштування маленьких білих кухонь


Білий інтер’єр – це найкраще, що може статися з кухнею, якщо вона дуже маленька, вузька або в ній не вистачає світла. Ось вибірка фото класних маленьких білих кухонь (площею до 6 кв. м), а також 8 підказок з облаштування світлих просторів.

8 порад щодо облаштування маленьких білих кухонь

Поєднуйте білий з яскравими акцентами

Біла кухня ніколи не буде нудно, якщо в інтер’єрі будуть кольорові яскраві акценти.

Червоні акценти в інтер'єрі кухні в хрущовці

Міні-кухонька в московській однокімнатній квартирі:

Біло-жовта кухня

Прикрасьте інтер’єр кімнатними рослинами

Кімнатні рослини та квіти в одну мить перетворять стерильний інтер’єр на затишний і обжитий.

Кімнатні рослини на білій кухні

Білі поверхні – практичні, а білі поверхні із малюнком – супер практичні

Маркість світлих поверхонь – великий міф. Практичність переважно залежить від матеріалів. Але якщо ви боїтеся використовувати білий колір на такій робочій зоні, як кухня, то вибирайте поверхні з малюнком. Наприклад, це може бути білий фартух із візерунком як на фото нижче або стільниця під мармур.

Біла кухня з білою стільницею

Поєднуйте кілька виразних фактур, якщо інтер’єр монохромний

Скло, кераміка, шорстка фарбована цегла, білі дерева, глянсові та матові поверхні в одному монохромному білому інтер’єрі будуть виглядати супер стильно. Ось кілька фотоприкладів застосування такого прийому.

Біла кухня в московській однокімнатній студії

Біла кухня в московській однокімнатній студії

Маленька біла кухня

Біла маленька кухня в сталінці:

Біла кухня у сталінці

Вводьте в інтер’єр контрасти, щоб уникнути монотонності

Безпрограшний спосіб створити ефектний інтер’єр кухні — поєднувати білий колір з чорними елементами.

Кухня 5 кв м у хрущовці

Уважно вибирайте відтінок білої фарби для стін

Відтінків білого існує дуже багато – якісь із них тепліші (відтінок яєчної шкаралупи, молока тощо), а якісь холодні (йдуть у сірий чи блакитний). Через різницю освітлення один і той же артикул фарби в різних квартирах виглядатиме абсолютно по-різному.

  • Найвірніший спосіб вибрати відповідний варіант — протестувати відтінки, що сподобалися в реальних умовах. Купуйте кілька зразків фарби (часто їх дають безкоштовно), зробіть пофарбування (тобто просто пофарбуйте папір формату А4), повісьте їх на стіну і поспостерігайте протягом дня. Ви побачите, що далеко не всі відтінки будуть виглядати так само приємно і свіжо як в магазині або на рекламних буклетах.

Ще один дуже важливий момент: перевірте тон вибраної білої фарби на комбінацію з тоном фасадів білого гарнітура. Не обов’язково щоб відтінки збігалися на 100%, головне, щоб вони гармоніювали і не здавалися брудними на тлі один одного.

Біла глянсова маленька кухня

Фасади з ручками спростять збирання

Якщо ви плануєте дизайн білої маленької кухні з нуля, то подумайте, чи потрібні на фасадах гарнітура ручки? З одного боку, кухня без ручок виглядає дуже повітряно та стильно (особливо, якщо кухня глянцева), з іншого боку — відсутність ручок дещо ускладнює прибирання приміщення (ем… особливо, якщо кухня глянсова). Якщо в будинку живуть діти, якщо ви активний кулінар або просто цінуєте практичність поверхонь, варто вибрати кухню з ручками.

Біла кухня з ручками

Частіше міняйте декор

Біла кухня, як чистий аркуш паперу, стерпить буквально все. Гріх не скористатися цією перевагою! Наприклад, ви можете міняти скатертини/мати під тарілки від сезону до сезону, грати з фурнітурою або обклеювати фасади вініловими наклейками, що самоклеяться.

Біла кухня з наклейками

Декор білої кухні

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *