6 суперкорисних рішень для дому, які ми підглянули у наших героїв
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

6 суперкорисних рішень для дому, які ми підглянули у наших героїв

Блогер Ганна Перельмут, подружжя Катерина та Олександр Нечунаєві поділилися своїми секретами, які допомогли їм облаштувати свій побут. А ми ділимося з вами.

1. Гачки для гірлянд

У своїй квартирі Ганна всюди передбачила ніші під карнизи для штор. Зовні задекорувала їх стельовим плінтусом для естетичності. А всередині монтувала металеві карнизи, якими їздять штори. Виходить, що з боку кімнати карнизу не видно, він прихований.

Фотографія: Вітальня у стилі Сучасний, Поради – фото на INMYROOM

Цікавим Лайфхаком поділилася з нами Ганна. За карнизом вона прикріпила невеликі гачки, на які вішає новорічну гірлянду. Їх не видно, і тому не потрібно постійно знімати. На наш погляд, дуже практичне рішення.

Фотографія: Спальня в стилі Прованс та Кантрі, Поради – фото на INMYROOM

Фотографія: Спальня в стилі Сучасний, Поради – фото на INMYROOM

2. Терморегулятор для батареї

В усіх кімнатах на радіаторах опалення Анна передбачила терморегулятори. Завдяки їм можна виставити потрібну температуру в кімнаті, що особливо актуально в зимовий час. Управління терморегуляторами Анна здійснює з телефону. Дуже практичне рішення: на ніч для міцного сну можна робити температуру в спальні нижче, а вдень налаштовуватиме для комфортного відпочинку.

Фотографія: Кухня та їдальня в стилі Прованс та Кантрі, Поради – фото на INMYROOM

3. Висувні двері для економії місця

Далеко не кожна господиня може пишатися наявністю вільних метрів у квартирі. Так, у Ганни з’явилися висувні двері до дитячої кімнати сина, площа якої лише 7,5 кв. м. При відкритті двері ховаються між стіною та шафою і не створюють перешкод.

Фотографія: у стилі , Поради – фото на INMYROOM

Фотографія: Ванна в стилі Сучасний, Поради – фото на INMYROOM

4. Шторка у двері для котів

Ділимося ще одним цікавим лайфхаком, який дуже подобається господині. Любителі домашніх тварин точно оцінять шторку для котів у двері. Таким чином двері в санвузол завжди будуть зачинені і позбавлять кімнату від сторонніх шумів і запахів. А власники карликових собачок можуть також придивитися до цього рішення.

Фотографія: у стилі , Поради – фото на INMYROOM

Фотографія: у стилі , Поради – фото на INMYROOM

5. Тепле підвіконня

У своєму будинку Катерина та Олександр реалізували ідею кухонного миття біля вікна. І зверніть увагу на те, що в стільниці зі штучного каменю немає жодного прорізу та отвору для обігріву вікна. Олександр поділився з нами своїм секретом: він зробив тепле підвіконня. Трубу, призначену для теплої підлоги, підняв та завів під підвіконня. Тому зона 50 см від вікна повністю опалюється. Вікно ніколи не потіє, і на теплому підвіконні зручно все сушити.

Фотографія: у стилі , Поради – фото на INMYROOM

Фотографія: у стилі , Поради – фото на INMYROOM

Фотографія: Передпокій у стилі Сучасний, Поради – фото на INMYROOM

6. Посудомийка після раковини

Ще одним технічно корисним рішенням поділився Олександр. Це обов’язкове розміщення посудомийної машини після раковини. Чому? Посудомийка зливає воду під натиском, тому одночасно промиває і каналізаційну трубу, яка йде від раковини. Це дуже корисно для профілактики засорів. Також Олександр рекомендує не економити, а одразу купувати посудомийну машину 60 см. Тому що в посудомийці 45 см не поміщаються каструлі та сковорідки.

Фотографія: Передпокій у стилі Сучасний, Поради – фото на INMYROOM

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *