50 найкращих новинок дизайну штор для залу: оформлення вікон у вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 найкращих новинок дизайну штор для залу: оформлення вікон у вітальні


Вибір штор для вітальні – наскільки приємне, настільки ж відповідальне завдання. Вміло підібраний відтінок або малюнок штор, їх фактура та матеріал можуть як змінити готовий інтер’єр кімнати, так і зіпсувати його. Перш ніж приступати до перегляду безлічі варіантів декорування вікон, визначтеся, який результат ви хочете отримати — чи потрібно вам, щоб гардини або тюль виступали контрастом до загальної палітри вітальні або збігалися з інтер’єром кольорової гами і фактурності. Чи хочете ви, щоб всі, хто входить у вітальню, перш за все звертали увагу на вікна та їх декор, або як центр тяжіння поглядів у вас намічено інший предмет?

Штори з малюнком

Існує загальне негласне правило для всіх типів інтер’єрів – якщо оздоблення стін у кімнаті виконано в однотонному варіанті, то штори можна використовувати з принтом, якщо стіни ви декорували шпалерами з малюнком, то відповідно штори або гардини повинні бути одноколірними. Але, як відомо, із будь-яких правил бувають винятки. Умілі руки професіоналів зможуть підібрати варіанти драпірування вікна на всі випадки життя для будь-якого типу приміщення.

На синіх карнизах

Наприклад, яка вітальня в прохолодних тонах просто потребувала штори теплого відтінку, ненудна обстановка кімнати дозволила підібрати тканину для декору вікна з ненав’язливим малюнком. Яскраві карнизи для штор, що ідеально повторені в елементах настільних ламп, закінчили яскравий образ нетривіального інтер’єру вітальні.

Образи штор на люверсах

Люверси є металеві або пластикові кільця, розташовані у верхній частині штор на однаковій відстані один від одного. Штора з люверсами простягається на карниз круглої форми, у результаті утворюються ідеальні вертикальні складки тканини. Подібний вид драпірування вікна підходить для різних кімнат і вже кілька років не втрачає своєї популярності завдяки універсальності. У вітальні такі штори виглядають розкішно, особливо, якщо стелі в кімнаті досить високі.

У три кольори

Цікавим способом оформлення віконних прорізів у випадку зі шторами на люверсах є комбінування тканини – верхній ярус гардин виконується з однотонної тканини, а нижній із матеріалу з малюнком. Або як у даному випадку — штори складаються з трьох сегментів різних, але близьких один до одного відтінків, кольори, що повторюють, використані в інтер’єрі вітальні.

Тюль на люверсах

На люверси можна посадити і найтонший прозорий тюль. В результаті виходить ніжне та повітряне оформлення вікна, яке підійде практично до будь-якого інтер’єру. Куточок для читання в цій вітальні вимагає великої кількості природного освітлення, але й залишити вікна зовсім без оздоблення не можна, тому тюль став ідеальним варіантом оформлення великих вікон.

Люверси

Аналогічна ситуація сталася і із завершенням образу цієї вітальні у теплих, бежевих тонах. Прозорі штори молочного кольору чудово виглядають на сталевих карнизах з великими блискучими набалдашниками.

Штори на люверсах

Білі прозорі штори на люверсах покликані підтримати світлу палітру вітальні, надати їй легкості, невагомості і навіть романтизму.

Сучасний дизайн штор з ламбрекенами

Спочатку ламбрекени були задумані не стільки для прикраси, скільки для драпірування вад віконних рам та елементів кріплення. Згодом у цих елементів драпірування залишилася лише декоративна функція, яка додає індивідуальності та шарму оформленню віконного простору.

Ламбрекени

Ламбрекен кріпиться на каркас без можливості усунення, але зняти його, щоб зробити чистку, безумовно, можливо. Подібні декоративні елементи завершують образ, роблячи його справді королівським.

З ламбрекенами

У вітальні з високими стелями такий декор вікна у нейтральних відтінках виглядає просто розкішно. Очевидно, що у цій вітальні штори – не головний елемент, вони покликані лише підтримати колірну палітру та спокійну фактуру.

Яскраві кольори

Мода на текстиль забарвлення 80-х років знову повертається, багато дизайнерів штор вдаються до дещо модифікованих варіантів принтів із ретро-стилю. Яскравий. Яскравий матеріал штор та ламбрекенів здатний пожвавити вітальню і прокласти колірний місток між різними відтінками в інтер’єрі кімнати.

Римські та японські штори або тканинні жалюзі.

Цей вид текстилю для вікна є широкими тканинними смугами, які складаються в рівні горизонтальні складки за допомогою ланцюжкового механізму. Тканина фіксується на будь-якому зручному для мешканців рівні та розміщується рівно в отворі вікна.

Римські штори

Як правило, при виготовленні римських штор застосовують досить щільні тканини – льон, бавовну та їх штучні аналоги. Через римські штори, що утворюються, при піднятті, горизонтальних складок, неможливо підняти до самого карниза, але це тільки прикрашає образ віконного простору.

Тканинні жалюзі

Чіткості ліній при піднятті штор римського вигляду вдається досягати завдяки спеціальним планкам, які вшиваються під час виготовлення текстильного виробу. У розправленому вигляді штори виглядають просто і лаконічно, не відволікаючи увагу мешканців.

Японські штори

Серед тканинних видів жалюзі розрізняють також японські штори чи панелі (екрани). Це рівні полотна тканини, які переміщуються вздовж віконного отвору як дверцята у шафах-купе.

Світлі тони

Як правило, такі штори виготовляють із тканин нейтральних відтінків, частіше за світлі тони, але можливі й варіанти з малюнками.

Принтовані жалюзі з тканини

Незвичайне оформлення вікна стало лише частиною оригінальної мозаїки, яку є інтер’єром цієї нетривіальної вітальні, наповненої дизайнерськими знахідками та творчими рішеннями.

Сучасний дизайн штор на еркер

Для декорування еркера потрібен спеціальний карниз, який виготовляють на замовлення чи згинають готовий металевий каркас за формою еркера.

Контрастний колорит

Еркер, задрапірований важкими шторами з малюнком, виглядає як невеликий сценічний майданчик.

Півколом

У випадку декорування еркера тонким прозорим тюлем, це рішення виглядає чудово як у класичному інтер’єрі, так і в сучасному приміщенні з прогресивними елементами декору.

Еркер

Еркер створює невелику нішу, оформлену як зону відпочинку, а штори теплих, благородних відтінків завершують розкішний образ місця усамітнення.

Штори для еркера

Сріблясто-сірі штори в цьому еркері служать чудовим фоном для білих настільних ламп, і чудово доповнюють світлу палітру вітальні.

Невелика ніша

Невеликий еркер утворює нішу для м’якого дивана у світло-сірих тонах, такі ж відтінки застосовані у текстилі віконного простору. Легкий блиск тканини штор перегукується з дзеркальним декоративним елементом і виблискуванням скла в люстрі.

Новинки дизайну віконного текстилю для відкритого карнизу

Найчастіше зустрічається варіант оформлення віконного простору — це штори, розміщені на карниз, який не ховається від наших очей під нішами або ламбрекенами.

З малюнком

Простота і лаконічність оформлення є сусідами з витонченістю. Останнім часом найбільшою популярністю користуються сталеві карнизи для штор, які за бажання можна доповнити набалдашниками у тему інтер’єру.

У два кольори

Використання в образі штор одразу кількох різних сегментів не тільки дозволяє перекинути містки між різними відтіками, використаними в дизайні вітальні, але й урізноманітнити зовнішній вигляд текстилю.

Складне вікно

Яскраві штори

Однотонні штори нейтральних відтінків підійдуть у разі, якщо саме вікно досить складне, незвичайне, розділене на секції.

Яскравий дизайн

Усі відтінки сірого

Вітальня

Також однотонний текстиль без принту буде доречний у вітальні, які й так рясніють декором, різними контрастними поєднаннями кольорів та фактур.

Яскравість

Яскраві колоритні штори на відкритому карнизі виграшно виглядатимуть у кімнаті зі світлою обробкою стін та стелі.

Темно-сірі

У сірих тонах

Темно-сірі штори із щільної тканини стали чудовим гармонійним доповненням до оббивки м’яких меблів, склавши чудовий альянс, який працює на створення спільної затишної та комфортної атмосфери вітальні.

Дизайн декору вікна за допомогою закритого карнизу

Цей спосіб драпірування віконного простору ніколи не вийде із моди. Карниз можна «заховати» за тканиною штор, сконструювати спеціальну нішу або заслін, який кріпитиметься до стелі, прибрати його за стельовий плінтус.

Короткі штори

Для багатьох конструкцій сучасних вікон, таке рішення є оптимальним варіантом оформлення простого та лаконічного віконного простору.

Тюль та партьєри

Комплект із тонкого прозорого тюлю та щільних однотонних штор – традиційний прийом для декорування сучасних віталень.

Із затискачами

З перехопленнями

Затискачі та захоплення для штор, як і раніше, в тренді і досить часто використовуються для інтер’єрів віталень класичному або близькому до нього стилях.

Органза теплих тонів

Штори з органзи

Організація

Штори з органзи, зібрані в численні складки виглядають по-королівськи практично в будь-якому інтер’єрі і чудово повторюють відтінки палітри, використаної в вітальні.

Білий тюль

Прозорі тканини також використовують для декору вікон за допомогою невидимих ​​карнизів. Створюється відчуття, що найтонша завіса спускається безпосередньо зі стелі кімнати.

Сірі

Світлі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *