50 найкращих ідей дизайну на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 найкращих ідей дизайну на фото


Дизайн дитячої кімнати зазнає неодноразових поправок у міру розвитку малюків, і через кожні 5 років вимагає повної зміни «декорацій». Ближче до пубертатного періоду інтер’єр формується за стандартами батьківської спальні, але з певними коригуваннями щодо гендерної відмінності, вікової градації, інтересів, декоративних уподобань. До уваги пропонуються варіанти сценарію облаштування кімнати для молодої жінки вікової категорії 10+.

Тінейджерство давно набуло статусу незалежності. У період активного пошуку стилю та форми вираження, мінімалізм підлітка та його відданість ідеї найчастіше підпорядковано ідеї та прагненню виділитися. Дівочі пристрасті по рожевому кольору, конкретній субкультурі, наслідування містичних героїв і культових персонажів знаходять відображення серед їх проживання. Чому б леді не дати шансу для самоствердження і, прислухавшись до її побажань, оформити кімнату відповідно до її бажань. Для початку спробуйте запропонувати такі варіанти.

Фактурні принти У гармонії коричневий тонів

Чарівність квітами

Чи знаєте ви, які емоції хоче відчувати ваша дитина? Адже від принципу розподілу кольорів залежить успішність у школі, концентрація, активність. Теплі тони додадуть «затишних» відчуттів, але вони підступні щодо співвідношення з іншими у форматі кімнати. За їх пересичення простір дратуватиме, і призводитиме до втрати тонусу. Для холодної палітри характерна відстороненість та розслаблення. Вірне рішення? Прості та багатоходові комбінації, увага до деталей, декоративні наголоси. І якщо вас щось бентежить і не хочете ризикувати майбутнім комфортом – переведіть фокус уваги на природні відтінки, регулюючи рівень їхньої активності на розсуд.

Красива комбінація У домінуванні червоного кольору

Так, жовтий активізує розум і підвищить допитливість. Зелений та фіолетовий – заспокоять і налаштують на хвилю мрійливості. Помірний рожевий нівелює агресію, додасть душевного трепету. Коричневий та його темні відтінки допустимі фрагментарно в композиціях, але це не відноситься до дизайну з активністю «молочного шоколаду», охри та нейтральної гами. Їхні «дружні» тони в компанії чистих квітів утихомирюють. У бурштиновому переливі потоку в кольоровому склі, що ллються зі світильника, в м’якому світлі торшерів на синьо-сірому фоні стін дизайн буде стримано-яскравим і водночас ошатним і домашнім.

 Спальня для дівчинки-підлітка Природні мотиви Стіна в горошок  Колоритний дизайн

Якщо в спальню проникає багато сонця, варто звернутися до відтінків блакиті, бірюзи та блідо-синьої гами. Легкості та ніжності можна досягти при поєднанні світлих стін та їх збігом з такими ж фасадами меблів. Активні світлові потоки та повітряні мереживні фіранки створять додатковий об’єм. Блакитний відмінно римується з ефектними плямами: рожевими та жовтими метеликами, з фоном світло-сірих шпалер із шовкографією, їх металевим відливом. Ніжним відтінком варто оформити всю кімнату, використовувати вибірково або використовувати тільки в текстилі.

Для посилення відчуттів заглибтесь у тему. Використовуйте морські відтінки для площин, повторіть тон піску на покритті підлоги і блакитність неба у верхньому просторі спальні. Створити ілюзію допоможуть аксесуари: скляні вази з камінням та черепашками. Білий фон стін, розлинений блакитними та волошковими смугами, наклеєним панно, в об’ємному форматі з морськими замальовками, на кшталт дельфінів, актуальні і для дівочих покоїв.

  Блакитна стіна

Бірюзове покривало

  Відтінки неба та води

Строкаті зигзаги

Шукаємо альтернативу рожевому

При складанні ескізів не прив’язуйте ідеї до рожевого монополії. Культ Барбі неабияк набрид, і лялькову королеву давно посунули на троні. Якщо ваші переконання не збігаються з думкою дочки, пошукайте альтернативу серед персикового, відтінкових нюансів самого кольору, теплого бежевого. Введіть контрастний колір у варіаціях із принтами. Підтвердьте наявність чорного темними поверхнями меблів. І пам’ятайте, що у будь-якому складному варіанті є вихід – дизайн із делікатним втручанням білого. Його універсальність позбавить односкладового сприйняття, виділить яскраві акценти і пов’яже воєдино сюжет. Коралові смуги на стелі з чорним на підхваті біля штор, з білим оздобленням на покривалі та подушках – це свіже прочитання і зовсім інше враження.

Коралові смуги

Акцентні світильники

Інакше сприймаються прилади освітлення із рожевого скла. Світильники, що точнісінько копіюють пишні суцвіття, складні форми і прості конфігурації куль, абажурів, у грі відблисків створюють вітражну красу і ліричний настрій. Парні серця та гірлянди з них романтично прикрасять стіну біля узголів’я.

Білий простір кімнати ототожнюється з легкістю та світлом. Розставте наголоси мазками кольорів з ніжної палітри. Яскравий колір блакиті або весняної трави, барвиста імітація шкіри вдало пропишуться в ахроматичному просторі. Для «невагомих» вражень повісьте на вікна кисію або оформіть отвори жалюзі. Перевага за флористичними темами на текстилі (Caro). Скляна кульбаба над стелею сотнями іскристих промінців переконає в бажанні відпочивати у світлому просторі.

Актуальне оформлення Ніжні відтінки

Чарівна кімната для юних леді

Візьміть за основу улюблені кольори, та активно експлуатуйте їх у текстилі, постільній білизні, вільних поверхнях. Ангели, гноми та ельфи – абсолютно дівоча тема, і завжди в тренді у панночок. Зображення вітаються у вигляді принтів на килимі, скляних фігурках, блискучих наклейках. Казковий антураж доповнять легкі пологи з ніжними квітами, повітряне покривало та такі самі завіси. Веселі шпалери, з метеликами, що пурхають, бабки на блискучій органзі, великі бджоли-кліпси на люстрі у відповіді за літній настрій цілий рік. Колекції текстилю Kinder або Life & Design балують різноманітністю асортименту на природну тематику.

Кольоровий мікс

Анімалістичні серії Casablanca порадують кумедними мордочками звірят. У кімнаті можна організувати зоопарк або віддати перевагу широкоформатному «портрету» улюбленої тварини.

Панно з пташками

Соковиті кольори

Місце прописки кіноперсонажів – на стінах, фіранках, у плюшевому та пластиковому втіленнях. Квартет з чарівниць Вінськ, шарнірні ляльки та серії матеріалізованих персонажів зібрані в колекції, і прикрашають спальні фей молодшого віку. Дизайнери текстильної продукції для дітей, наприклад, від Garden Exclusive, ретельно відстежують нові явища на екрані та відображають їх у дизайні полотен. У веселу компанію можна власноруч додати нових «облич».

Для цього використовуйте техніку декупажу на фасадах та дзеркалі, запозичивши ілюстрації з книг. Ліжко з балдахіном, поліхромний простір, розцвічений строкатими візерунками, завдяки спокійному тлі абсолютно не дратують. Сюжет асоціюється з ляльковим будиночком, створює казкову атмосферу, розчулює безпосередністю. Достатньо обійтися рол-шторами на вікнах, щоб уникнути ототожнення зі спальнею.

Ляльковий будиночок Колаж із постерів

На те вона і ліжко, щоб посідати центральне місце. Присутність модного атрибуту – балдахіну визначає концептуальну ідею. Багатошарова драпірування з бахромою створить атмосферу казки, і якщо підкріпити фантазію оздобленням у східному колориті, казки Шехерезади стануть зрозумілішими. Пряме полотно з органзою ближче до мінімалістського оформлення.

Синьо-лілова спальня  Ліжко для принцеси

Простір для трендсеттера

Яка панночка не мріє стати стилістом, якщо вона з дитинства відповідає за презентабельний вигляд ляльок? Для творчих натур світ фантазій не знає меж, у якому все підпорядковане моді, кравцю, фотографії, ескізам і всьому тому, що пов’язано з гламуром. І батьки завжди мають можливість стати для доньки провідником її бажань. Приклад тому – дизайн кімнати згідно із захопленням дівчинки.

 Ложе для принцеси  Спальня для юної модниці

Таланти юної леді неодмінно відіб’ються у прагненні облаштування спальні за власним проектом. Колірні схеми навряд чи будуть шаблонними. Це не означає, що простір заб’є яскравість та сміливий креатив. Внутрішня гармонія дозволить знайти рівновагу і висловити власне бачення теми. Лише 3 основні кольори, пара відтінків – і демонстрація яскравої вертикалі над узголів’ям ліжка повністю трансформували відчуття. Тяжкість чорного скомпенсована невагомістю білого покривала. Перехідний жовтий тон на спинці злився у дуеті з торшером, і сонячні акценти зачаровують погляд саме на них. У такому прочитанні дизайн виглядає приголомшливо.

Розкішна спальня

Персоналізувати кімнату і зробити її унікальною допустимо за допомогою картинок. І якщо зважити на той факт, що набридлі постери легко замінити свіжими, отримаєте можливість видозмінювати інтер’єр за настроєм. Фотографії в рамках, що контрастують з фоном, але оформлені в унісон з полицями або стелажем, зроблять свій художній внесок. Рамки краще укомплектувати на одній стіні, а колаж поєднати світлом.

Стіна з аксесуарами Стильна кімната

Персональна спальня для дівчинки-тинейджера

Стереотипи відходять у минуле, і ніщо не заважає самовираженню. Пограйте з принтами та їх варіаціями в одному просторі. Не бійтеся експериментувати, і нехай вас не бентежить їхня різноплановість. Смужки, зигзаги, великі візерунки та букет літніх фарб інтегруються за рахунок однотонного кольору та його нюансів відтінків, і в різних версіях виглядають привабливо.

Цікаве рішення Сліпуча краса

Аранжування дизайну для рок-зірки, що дорослішає, не має на увазі нічого надприродного. Повісьте гітару, продублюйте її форму на подушці. Оформіть одну стіну дзеркальною плиткою, іншу – блискучими дисками або вінтажними пластинками. Зробіть для ліжка подіум. Біла вертикаль стіни, з ідентичним відтворенням нотного зошита, об’єднає задум і дозволить «музичній» спальні стати унікальною.

Кімната для музиканта Пара нот

Якою хотіла б бачити кімнату дівчинка-спортсменка? Звичайно ж, спальню зі звичним середовищем, що нагадує їй про захоплення. Символічні постери, фотографії кумирів, малюнки на текстилі, полиці з власними регаліями та трофеями, нагороди в рамках створять необхідний антураж. Замість високих шаф використовуйте відкриті стелажі або компактні модулі із прозорим склом.

Ідею вдало доповнять барвисті велосипеди у ретро-стилі або зображення золотих кубків на блідих шторах. Загалом перевага за строгими формами, хоча при цьому ніжний вік вимагає емоцій від краси, які дарують фарби та улюблені іграшки. Цим пояснюється еклектичне змішання у дівочій спальні.

Оригінальний стелаж У квітах оливи та фуксії

Темперамент дитини визначає дизайн. Тургенєвським панночкам близькі пасторальні сюжети в природних тонах. Якщо сірий, отже, прозорий. Блакитний асоціюється з бездонністю неба, синій – з далеким горизонтом у ясний день, рожевий – з легким дівчачим рум’янцем. Атрибути кольору фуксії або бірюзи стають акцентними і не порушують створеної гармонії загальної композиції. Без ліжка з балдахіном сюжет буде не закінченим, але має право на реалізацію у власній інтерпретації.

Освоюйте простір, адаптуйте під себе ідеї та не забувайте про експерименти у творчості!

У дусі ретро

Ліжко під балдахіном Бірюзове-жовте покривало   Гарні штори Гламурна спальня  Делікатне поєднання кольорів   Гармонійне поєднання  Акцент на червоних аксесуарах Сучасний дизайн Поєднання різних принтів  Кімната в нейтральній гамі Ліжко з блакитним узголів'ям

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *