50 ідей облаштування сучасного двору у заміському будинку на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 ідей облаштування сучасного двору у заміському будинку на фото


Домовласникам, які мають приватний будинок за містом з великою присадибною ділянкою, можна тільки позаздрити. Але існує чимало городян, які мешкають у приватних будинках і мають зовсім невеликий шматок землі біля свого житла. У такій ситуації гостро постає питання облаштування невеликого простору раціональним чином, з користю та на благо всім членам сім’ї.

Задній дворик

Деякі домовласники мріють про китайські садки на задньому дворі, комусь потрібне затишне місце для відпочинку просто неба, обідня зона або куточок для барбекю, а хтось хотів би мати все і відразу. Ми підібрали кілька цікавих ідей облаштування заднього дворика або присадибної ділянки у сучасних приватних будинках, які допоможуть вам визначитися з пріоритетами організації простору навколо будинку та, можливо, надихнуть вас.

М'яка зона

Облаштування обідньої зони просто неба

Більшість домовласників вважають за краще мати можливість обідати або вечеряти всією родиною на відкритому повітрі. Навіть невеликий простір заднього двору дозволяє встановити місткий стіл у комплекті зі стільцями. Але для створення дійсно комфортної та приємної атмосфери важливо відобразити зв’язок із природою, особливо в рамках міського дворика.

Обідня зона

Найпростіші вуличні меблі та невеликий шматок землі, викладений кам’яною плиткою, стають частиною райського куточка, якщо навколо вас велика кількість зелені різноманітних рослин. Кучеряві види рослин допоможуть створити відчуття зелених стін навколо ділянки в досить короткі терміни. Потрібно лише розподілити рослини по ділянці в залежності від їх переваг у кількості вологи та сонячного світла.

Їдальня зона на повітрі

Матеріал, колір та фактура вуличних меблів ідеально підібрані до дерев’яного паркану, що захищає ділянку. Рослин небагато, але вони створює приємну атмосферу різноманітності зелені та квітів.

Дерево та камінь

Рослини в діжках та невеликих клумбах здатні освіжити будь-який простір заднього двору з перевагою кам’яних та бетонних поверхонь.

На задньому дворі лофта

Навіть таку крихітну ділянку за будинком можна перетворити на затишне місце для відпочинку та прийому їжі, завдяки кучерявим рослинам і квітам у діжках.

У сутінках

Ця їдальня зона на повітрі є сусідами з місцем відпочинку, і прекрасною зв’язкою їм служить матеріал виконання меблів і паркану – дерево завжди створює відчуття комфорту, спокою та затишку.

Серед бетону
Залізні меблі

Часто як матеріал для садових меблів домовласники вибирають нержавіючу сталь. Це пов’язано зі стійкістю до корозії та простотою догляду. До того ж, сталевий блиск чудово виглядає на тлі бетонних чи кам’яних поверхонь.

Їдальня на вулиці
З підсвічуванням

Для багатьох мешканців, облаштування заднього двору чи присадибного простору – це спосіб показати свою любов до мінімалізму.

Розкішний дворик

А для когось навіть невеликий клаптик землі за будинком – символ витонченості та шарму. Це розкішне місце для відпочинку та їди, створене за допомогою плетених меблів з м’якими подушками і бурхливо квітучими рослинами, залишає неймовірно приємне враження, залишати такий задній двір не захочеться нікому.

Невеликі водоймища у дворі приватного будинку

Використання навіть зовсім невеликих водойм чи фонтанчиків у ландшафтному дизайні заднього двору привносить атмосферу умиротворення та розслаблення у галасливе міське життя.

Невеликий ставок

Невеликий китайський ставок з бетонними плитками доріжок, які ніби пливуть водною гладіною, стане чудовою прикрасою заднього дворика.

З водоспадом

Місткість, подача води в яку імітує невеликий водоспад, чудово вписалася у яскраву атмосферу цієї зони відпочинку на задньому дворі міського приватного будинку. І плетені вуличні меблі, і кований осередок для вогню додають місця витонченості та особливого шарму.

Східний стиль

Східні мотиви відчуваються буквально у всіх елементах цього ландшафтного дизайну – у простоті та лаконічності, у чіткості ліній та монохромності, у симетрії та геометричності, у присутності води, зелені та яскравих декоративних елементів.

Маленький басейн

Облаштування куточка для барбекю на задньому дворі

Одна з переваг володіння присадибної ділянки або невеликого заднього двору полягає в тому, що домовласники мають можливість застосовувати свої кулінарні здібності на відкритому вогні та поглинати кулінарні шедеври на свіжому повітрі.

Гармонія на панелі

Це неймовірно гармонійне місце відпочинку на задньому дворі є чудовим прикладом того, як відтінки фасаду головної будівлі знайшли відображення в облаштуванні простору навколо будинку.

Кам'яна піч

На цій ділянці є, мабуть, все необхідне – велика кам’яна піч, м’яка зона відпочинку з комфортними кріслами та простора їдальня під навісом, розрахована не лише на членів родини, а й на гостей.

Мінімалізм
Яскраві стільці
М'який куточок

Кам’яна плитка, дерево, ідеальний газон та обладнання для барбекю – вага лаконічна, просто і при цьому елегантно.

Організація зони відпочинку на свіжому повітрі

Часто трапляється так, що на маленькому просторі заднього двору немає місця для того, щоб розбити газон або посадити рослини в землю. Але це не привід відмовляти собі у можливості відпочити та розслабитися на повітрі в оточенні зелені. Існує маса сортів рослин, яким достатньо місця у діжках або невеликих насипних клумбах. Їх можна розмістити навіть у бетонному просторі заднього дворика.

Яскраві подушки
Серед каменю та бетону
Круглий столик
Мінімум рослин
З тапчанами

Додавання яскравих плям меблів або елементів декору дозволяє привнести настрій свята до дерев’яної або бетонно-кам’яної аури невеликого заднього двору.

Місце для двох
Плетені місця відпочинку

Такі місця відпочинку для двох здатні виділяти комфорт і розслаблюючу атмосферу навіть за мінімум елементів обстановки та рослинності.

Далі наслідують кілька прикладів того, як за допомогою рослин можна створити живу зелену стіну, яка не тільки прикрасить будь-яке заднє подвір’я, а й послужить природною огорожею або способом зонування вашого простору біля приватного будинку.

Зелені стіни
Жива стіна
Зелена огорожа

Нетривіальний підхід до ландшафтного дизайну невеликих ділянок землі

Не тільки інтер’єр наших будинків, а й облаштування простору біля будинку може стати відображенням смакових та стилістичних уподобань, новаторства та унікальних ідей, креативного мислення та нетрадиційності підходів до звичайнісіньких речей. Перед вами кілька варіантів оригінального оформлення ділянок біля приватних будинків.

В оточенні білого
Витончений шарм
Симетрія
Контрастність
Білі куби
Затишний куточок на вулиці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *