35 найяскравіших та незвичайних прикладів твору мистецтва
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

35 найяскравіших та незвичайних прикладів твору мистецтва


Практичність та тверезість сучасного життя часом зовсім не залишає місця для казки. І іноді здається, що сьогодні вміють мріяти лише діти. А чи мріяли ви в дитинстві про свій затишний куточок, такий як будиночок на дереві? Якщо так, то вам подвійно буде цікаво дізнатися, що сьогодні така архітектурна споруда може бути не лише дитячою іграшкою, а й цілком повноцінним місцем для відпочинку у вашому заміському будинку.
Крісло на задньому дворі

Звичайно, від звичайної будови на своїй житловій ділянці мало хто відмовиться в силу своїх переконань і тієї ж практичності. Проте шанувальникам подібних конструкцій буде цікаво дізнатися, що у дощовій Гвінеї цілі села живуть у будинках на деревах. І така оселя аж ніяк не новомодний тренд, а спосіб виживання в болотистих місцевостях, причому такий же древній, як і печерні будинки.

Тільки уявіть екстер’єр величезного заміського будинку з великим садом, у якому серед старих дерев видніється мініатюрна копія великої будови. Погодьтеся, вигляд має бути як мінімум цікавим.

Проте варто зазначити, що технологія будівництва передбачає використання полегшених матеріалів для таких будиночків. В іншому випадку можна повторити сумний досвід англійського горе будівельника Нельсона, який збудував свій будинок на тополі і використовував у будівництві цеглу та черепицю. Під такою вагою і так слабка кора дерева просто не витримала навантаження і будинок не простояв навіть добу.Сині двері зі склом Будинок на дерев'яній платформі

Повертаюся до оформлення екстер’єру, відразу ж потрібно позначити, яку роль виконуватиме в ньому будиночок на дереві. В першу чергу це може бути зона для дитячих ігор або так званий чайний будиночок, де приємно буде посидіти теплими літніми вечорами в компанії друзів або сім’ї. Ще одна досить незвична для європейців ідея – це будинок на дереві як основна будова.Невеликий будиночок з канатною дорогою Будинок на дереві у квітах

Безперечно, таку ідею оцінять маленькі члени сім’ї. Як же оформити такий будиночок? Це може бути просто невелика будова з канатними або дерев’яними сходами або ціле містечко з гірками, канатними дорогами, гойдалками і турниками.

Такий будинок можна звести як на розлогому дереві, так і на стрункій високій сосні. Для створення цілого містечка можна використовувати не одну рослину, тоді між елементами можна буде розвісити канатні дороги. Причому можна не обмежуватись лише ігровими елементами та зробити в будиночку на дереві повноцінне спальне місце для денного відпочинку дитини, де можна буде полежати та почитати книгу чи пограти у планшеті.Дитяче містечко з гіркою Будиночок з кількох модулів

Щоб такий елемент ідеально вписався в екстер’єр, його слід оформити в тих же тонах, що і основний будинок на ділянці, проте не варто забувати про яскраві елементи, адже це дитяча зона.

Зробити будиночок на дереві місцем для сімейних та дружніх посиденьок – одна з найоригінальніших ідей. Тільки уявіть, як приємно буде посидіти на балкончику підвісного будиночка прямо в зеленій кроні і спостерігати за тим, що відбувається внизу з висоти величезного дерева.

Головною умовою такої споруди є зручні сходи, щоб легко можна було дістатися місця призначення. Як ніде на балконі такого будиночка будуть доречні дерев’яні або плетені крісла гойдалки зі зручними м’якими подушками та теплими пледами.

Будинок на дереві як основна будівля на ділянці – це неординарна ідея, яка сподобається ексцентричним і просунутим людям. Такий будинок стане ідеальним місцем для відновлення сил у вихідний день після напруженого робочого тижня. Головне лише правильно підібрати місце, де можна буде усамітнитися та злитися з природою.Ліжко в будинку на дереві Будинок серед дерев

Будиночок на дереві може бути досить значних розмірів і на максимально зручній для господаря висоті. Щоб було зручно забиратися в таке житло можна зробити або звичайні, або гвинтові сходи, або встановити будову на дерев’яній платформі, що трохи піднімається над рівнем землі.

Як і в оформленні звичайного приміщення, дуже важливо правильно організувати простір. Але при цьому слід враховувати те, що всі меблі повинні бути максимально легкими. Тут можна облаштувати спальне та робоче місце. А якщо будиночок на дереві досить великий, можна облаштувати кілька кімнат, розмежувавши тим самим простір на кілька окремих зон.

Звичайно, зробивши деякі розрахунки та перелопати масу літератури, можна звести будинок на дереві самостійно. Але щоб створити справжній шедевр, дизайнери готові підключити всю свою фантазію. І часом їм вдається створити воістину чарівні та казкові будови, від яких просто захоплює дух. І якщо ви хочете бачити щось подібне на своїй ділянці, без допомоги фахівців навряд чи вдасться впоратися.

Тільки уявіть будинок незвичайної форми, який спустився з небес і заплутався в гілках дерева. Або повністю дзеркальний будинок, який у кроні дерева здається якоюсь ілюзією. Так чи інакше, але будиночок на дереві нікого не залишить байдужим, тому вкладення в його будівництво цілком виправдані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *