35 яскравих варіантів поєднання кольору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

35 яскравих варіантів поєднання кольору


Оформлення вітальні з використанням відтінків синього кольору може стати особливістю вашого житла. Пропонуємо до вашої уваги добірку дизайн-проектів кімнат для відпочинку, в інтер’єрах яких синій колір або його варіації, беруть активну участь в обробці, меблюванні та декорі. Прохолода та свіжість, яку привносять відтінки синього в обстановку приміщення, буквально перетворюють простір, наповнюючи обстановку індивідуальністю та креативом.

Біло-синій дизайн

За допомогою темно-синього кольору у поєднанні з білим відтінком можна створити дійсно контрастний та динамічний інтер’єр. Правильно розставлені акценти дозволяють наситити приміщення кольором та контрастом навіть за мінімальних витрат на ремонт та обстановку кімнати меблями, оформлення декором.

Акцентна стіна

Настінна колекція

Вітальня з каміном у синіх тонах

Темно-синє оздоблення стін вітальні стане чудовим тлом для ваших картин у яскравому та колоритному виконанні. Для того, щоб «закільцювати» застосування синьої палітри в кімнаті, достатньо повторити відтінок у текстилі або елементах декору, малюнку на килимі або диванних подушках.

Яскраві картини

Контрастність

Не лише вітальня, а й ігрова кімната розмістилися у приміщенні з оздобленням у синіх тонах. Глибокий синій колір став контрастною знахідкою не тільки для оздоблення, а й для оббивки м’яких меблів.

Вітальня з ігровою зоною

Яскравий ультрамарин – нечастий вибір для оформлення стін у вітальні. Але для приміщення з настільки еклектичним інтер’єром такий дизайнерський хід цілком виправданий. Контрастні поєднання, яскраві предмети інтер’єру, строкатий текстиль та колоритні аксесуари – незважаючи на безліч насичених плям різного кольору, вся ситуація виглядає неймовірно гармонійною та збалансованою.

Еклектична вітальня

Яскравий дизайн

Сині дивани стали центром тяжіння поглядів у вітальні, незважаючи на яскраве оформлення каміна та контрастні поєднання в обробці та виконанні систем зберігання. Білий тон із синіми відтінками чудово поєднується. А вкраплення деревних поверхонь дозволяє не тільки урізноманітнити палітру, але й привнести нотку теплоти в кімнату для відпочинку.

Вітальня з каміном

Ми звикли, що невеликі приміщення краще оформляти у світлих тонах та дизайн-проектів на цю тему безліч. А ось приклад того, як скромних розмірів вітальня, оброблена в синьому кольорі, може не просто справляти приємне враження, а створювати затишну та комфортну атмосферу для відпочинку біля каміна та розмов з домочадцями.

Невелика кімната

Для кімнат, вікнами, що виходять на сонячну сторону, не страшне тотальне застосування синього кольору та його відтінків – оздоблення, меблювання, принт на текстилі, оббивці та килимових покриттях. Дивно, наскільки застосування різних варіацій одного кольору може не тільки збагатити колірну палітру приміщення, але й створити воістину унікальний дизайн вітальні.

Тотальний синій

Яскравий, яскравий, насичений. Епітетів до цього інтер’єру вітальні можна підібрати багато. Сміливі колірні рішення, оригінальні, але при цьому практичні та зручні меблі, незвичайний декор – все разом дозволило створити нетривіальний образ сучасної кімнати для відпочинку всієї родини.

Яскраві поєднання

Вітальня-кабінет, оформлена за допомогою настінних панелей, пофарбованих у глибокий синій колір, нагадує обстановку англійських кімнат для переговорів на сучасний лад. Темний колір різьблених меблів та блиск шкіри на оббивці крісел виглядає розкішно на тлі синього оздоблення незвичайної вітальні.

Вітальня-кабінет

Навіть невеликий закуток простору, що виконує функції вітальні, яка більше схожа на лайт-зону, стає цікавим місцем у житлі, оформленому в одному кольорі з використанням різних відтінків.

Лайт-зона

Синій та білий – класичні поєднання для морського стилю, в оформленні будь-якого приміщення житла. Але необов’язково використовувати морську тематику, щоб оформити кімнати для відпочинку з використанням колоритних відтінків і контрастних поєднань. Будь-який елемент декору, конструкція або фурнітура білого кольору чудово виглядає на блакитному тлі. За допомогою подібної комбінаторики ви зможете виділяти найбільш значущі вам зони, окремі предмети меблів або декору.

Біло-синя вітальня

Морський стиль

Кімната для відпочинку з блакитною палітрою

Якщо ви не готові до присутності яскраво-синього відтінку стін у вашій вітальні або м’які меблі кольору індиго – це перебір для вас, можна спробувати впустити в приміщення для всієї родини легкий відтінок блакитного. У поєднанні з білою обробкою, світло-блакитні меблі виглядають оригінально і свіжо. Використання ніжно-блакитного оздоблення як оформлення акцентної стіни не вимагає великої сміливості і перетворює атмосферу вітальні ненав’язливо і легко, приносячи в обстановку прохолоду та свіжість.

Акцент на блакитну стіну

Колористи стверджують, що практично всі відтінки синього кольору (а особливо блакитні) мають здатність заспокоювати думки, гасити емоційні пожежі та утихомирювати атмосферу в приміщенні. Не дивно, що оздоблення стін у блакитній палітрі створює прохолодну обстановку у приміщенні. Не кажучи вже про те, що блакитний колір стін чудово поєднується з білою обробкою стелі.

Синя вітальня

Строкатий орнамент біло-блакитних шпалер став основою оздоблення стін у вітальні. У поєднанні з білими, бежевими та сірими поверхнями синій та блакитний орнамент виглядає виграшно та яскраво.

Строкаті шпалери

Світло-блакитне оздоблення стін стало чудовим тлом для різноманітного декору вельми еклектичною вітальнею. Яскравіший відтінок м’якого дивана і малюнок на килимовому покритті лише посилили ефект від присутності блакитного кольору. Незважаючи на розмаїття досить «прохолодного кольору», кімната виглядає яскравою та затишною, завдяки активному втручанню предметів інтер’єру та декору жовтого та червоного кольорів.

Яскраво-блакитний тон

Небесно-блакитний колір стін у поєднанні з білими карнизами та оформленням вікон, виглядає легко і легко. Темніший відтінок оббивки на кріслах підтримує морську тему в оформленні вітальні з традиційною обстановкою та блискучими поверхнями предметів інтер’єру.

Сині стіни

Поєднання дерев’яного покриття для підлоги з тотально-блакитною обробкою стін і білою стелею виглядає просто, але при цьому розкішно. Перед вами варіант обробки, при якому всі поверхні кімнати стають гідним фоном для красивих меблів, витонченого оформлення каміна, оригінальної люстри у флористичному стилі та витонченого декору.

Оригінальний камін

Сіро-блакитні однотонні шпалери з легкою фактурою стануть чудовим тлом для сучасної вітальні. Оригінальне меблювання в нейтральній палітрі, яскравий декор, скляні та дзеркальні поверхні гармонійно виглядатимуть у подібному інтер’єрі.

У блакитних тонах

Контрастне поєднання білого, блакитного та темно-сірого кольору в інтер’єрі вітальні створили приємний погляду альянс, який створює умиротворюючу та розслаблюючу атмосферу. Мармурове оформлення каміна з чорними кутими ґратами стало фокусним центром вітальні, образ доповнив оригінальний пейзаж на блакитному тлі.

Сіро-блакитна палітра

Просторе приміщення вітальні-їдальні здається виконаним у блакитних тонах. Насправді, майже все оздоблення кімнати біле, але за рахунок присутності блакитного відтінку в оформленні високих вікон, в принті меблевої оббивки та декорі освітлювальних приладів. Високі стелі вітальні підтримують колони з різьбленими капітелями, вносячи в сучасну обстановку дух класицизму.

Вітальня з колонами

В основі концепції оформлення цієї блакитної вітальні лежить геометрія. Геометричні фігури зустрічаються нам усюди – від оригінальних меблів до незвичайних декоративних елементів. Яскраві поєднання в принтах килимового покриття, текстилю диванних подушок та настінного декору привнесли в інтер’єр кімнати для відпочинку масу позитиву та позитивної енергії.

Геометрія

У біло-блакитній вітальні основним предметом меблів став кутовий диван з двома модульними приставними частинами, які можуть виконувати кілька функцій – місце для сидіння, спального ложа та підставки. На тлі такої масштабної м’якої зони для відпочинку навіть блиск дзеркальних поверхонь оригінального столика не одразу помітний.

Кутовий величезний диван

Сіро-блакитний ненав’язливий принт на шпалерах став чудовим тлом для чорно-білих фото в чорних тонких рамках, якими прикрашені стіни вітальні. Повторення блакитного кольору в текстилі диванних подушок, оформленні вікон та декору створило гармонійну обстановку кімнати для відпочинку.

Сіро-блакитна гама

Контрастний інтер’єр вітальні, в якому блакитно-блакитна стіна стала акцентною, вражає своєю геометричністю. На чорному тлі особливо виразно виділяється не тільки блакитне оздоблення вертикальної поверхні, а й оригінальне синє забарвлення дверей.

Гра контрастів

Вітальня-бібліотека із синім колоритом

Для книголюбів, що володіють вітальнями з достатньою площею для потроєння не тільки систем зберігання книг, а й затишних куточків для читання, пропонуємо кілька цікавих дизайн-проектів. Наприклад, вбудовані в простір навколо вікна системи зберігання, зручне сидіння з м’якою підкладкою та книжкові стелажі стали родзинкою інтер’єру оригінальної вітальні. І не останню роль у популярності подібних меблевих ансамблів виконує темно-синій колір конструкції, продовжений в обробці стін приміщення. У контрасті з цегляно-рудими пуфами та сидінням біля вікна, синій колір виглядає ще глибше та розкішніше.

Вітальня-бібліотека

Ще один схожий інтер’єр вітальні-бібліотеки, яка, крім іншого, виконує і функції їдальні. Синьо-сірий колір обробки стін та систем зберігання для книг виглядає спокійнішим, не кричащим. На такому фоні і настінний декор, і коріння книг виглядають виразно, яскраво.

Вітальня з книжковим стелажем

Темно-синій колір книжкових стелажів, що додає вітальні-бібліотеці шляхетності, перетворюється на яскравіші тони м’яких меблів та атрибутів до неї. Незважаючи на розмаїття яскравих книг і декоративних елементів, вітальня виглядає стримано і елегантно і завдяки особливому кольоровому рішенню для обробки і меблювання.

Темно-синій колорит

Вітальня з місцем для читання

У класичній вітальні з «некласичним» темно-синім тлом цей колір стає акцентним. На тлі такого глибокого відтінку чудово виглядає біла ліпнина, якою прикрашені карнизи стелі та оформлений камін. А найкрасивіші крісла в стилі бароко виглядають дуже виразно завдяки темно-синьому обрамленню систем зберігання для книг.

Синя класика

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.