35 ідей щодо облаштування темної кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

35 ідей щодо облаштування темної кухні


Чорний колір по праву вважається найбільш універсальним і має низку переваг щодо одягу, взуття та аксесуарів. Але мало хто насмілюється зробити чорним інтер’єр свого житла, тим більше це здається немислимим щодо кухні. Але що нас так лякає? Що темні тони принесуть приміщенню похмурості, візуально зменшать приміщення чи негативно й переважно позначатимуться на психіці, і навіть апетиті?

Можливо, якщо не підійти до питання грамотно та уважно, то може вийти й так. Але на сьогоднішній день дизайнери розробили величезну кількість проектів, експериментуючи та комбінуючи, що дозволяє сміливо використовувати темні кольори навіть у інтер’єр кухні.

Затишна темна кухня Дизайн темної кухні

Адже якщо розібратися – чорний колір уособлює землю, тобто стабільність, врівноваженість та скромність. Всі ці якості якнайкраще підходять для кухні, тому що саме тут важлива помірність в емоціях, які впливають на апетит та травлення. Якщо оформити приміщення в яскравих фарбах, то це, звичайно, створить радісний настрій. Але потім, як з’ясували вчені, соковиті кольори швидко набридають, тиснуть, а часом викликають навіть головний біль. Звичайно, все це залежить від характеру людини, багато хто все життя може прожити в яскравих інтер’єрах і почуватися чудово. Але більшість все ж таки вибирає щось спокійніше, нейтральне і темне.

Темний інтер'єр кухні

Ми живемо в божевільний час, коли нам весь час доводиться кудись бігати, щось вирішувати, з кимось зустрічатися і таке інше. Занадто стрімкий ритм нашого життя згубно позначається на здоров’ї, тому важливо відчути спокій і безтурботність будинку. Побути в тиші, віч-на-віч зі своїми думками і просто відпочити. І доведено, що все це може дати нам чорні та інші темні кольори.

Як правильно створити темну кухню?

Щодо кухні, як і інших кімнат, є кілька важливих моментів, які необхідно враховувати, створюючи темний інтер’єр. Перше – це розмір кімнати. У просторому приміщенні можна сміливо використовувати чорний колір, головне щоб освітлення було достатньо.

Освітлення у темній кухні Світло в інтер'єрі темної кухні Правильне освітлення у темній кухні

А в маленькій кухні важливо не тільки обережно використовувати темні кольори, але й обов’язково доповнити інтер’єр іншими відтінками та також рясним світлом. Краще якщо це буде і природне та штучне освітлення. А ось що стосується інших кольорів, то як контраст може підійти дуже багато тонів. Чорний дуже лояльний «сусід», він добре виглядає практично за будь-якого контрасту. Отже, як стало зрозуміло, ще одне правило створення темних інтер’єрів – це освітлення та контрасти кольорів.

Звичайно, найчастішим поєднанням є чорно-біла гама. Це як дві крайності однієї й тієї ж сутності, які створюють певну нейтральність. Ці дві протилежності разом створюють неповторний контраст, вони ідеально відтіняють одне одного. Найцікавіше, що такий союз квітів подобається дуже багатьом, але вони не усвідомлюють, чому. А ниточка тягнеться від природи. Саме там можна зустріти поєднання чорного та білого, так би мовити, у натуральному вигляді. Таке забарвлення мають зебри, невелика кількість білих тигрів, деякі птахи, кішки та собаки. Чим це добре?

Крім чудового зовнішнього вигляду, це має практичну користь. Вчені довели, що зебрам таке забарвлення допомагає захищатися від мух, воно просто збиває їх з пантелику і вони менше шкодять тварині. Воістину природа загадкова та дивовижна. Але нам, звичайно, немає необхідності застосовувати чорно-білий тандем як захист приміщення від комах. Ми в першу чергу хочемо створити гарний та затишний інтер’єр.

Класика – білий верх, темний низ Темна кухня з білим благородством Тандем чорного та білого на кухні Чорно-білий союз квітів

Темні меблі

Чим гарні темні меблі на кухні? По-перше, це елегантно, витончено та солідно. Не дарма чорне шкіряне крісло у всіх викликає захоплення та захоплення. По-друге, чорні меблі теж можуть послужити роль контрасту. Тобто при правильній подачі меблі в темних тонах можуть виглядати величними і об’ємними. Така постановка акцентів гарна у дуже просторій кухні.

Чорні меблі на кухні Кухня з темними меблями Величні темні меблі

До речі, багато господинь не приймають темні кольори щодо меблів, тому що на них дуже явно видно пил і різні плями. Що ж так і є. Але й це можна вирішити, адже таки XXI століття на подвір’ї. В наш час створено різноманітні захисні склади, які допомагають зберігати наш побут. І одним із них є речовина, якою обробляється меблі темних кольорів з метою захисту від пилу, слідів пальців та інших видів забруднення.

Інтер'єр кухні з темними меблями

Отже, створюючи свою кухню в темних тонах, ви отримуєте мінімалістську витонченість, витонченість, лиск і домашній затишок одночасно. Все це стане невід’ємною частиною вашого життя, а час, проведений за сніданком, обідом чи вечерею буде приємним, легким та спокійним. Чого ще можна бажати!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *