30 варіантів оформлення спальні 18 кв.м.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 варіантів оформлення спальні 18 кв.м.


Якість сну визначає активність, настрій та самопочуття на весь день. У кожного з нас своє розуміння комфорту, організації місця відпочинку і, отже, особисті критерії у вподобанні дизайну. Нижче наведені варіанти проектів, що надихають на втілення ідей та особисту творчість.

Оформлення у сільських традиціях та прагнення до екології житла – актуальні теми сучасності. Судячи з останніх тенденцій, дизайнери активно цікавляться укладом сільського життя і намагаються максимально зіткнутися з природою. Так, вже 15 років інститут кольору Pantone вибирає відтінок року, що відображає дух часу. Цього сезону мода привертає увагу до текстилю, дизайну квартир у винних відтінках, а саме, до природного спектру. Марсала — дорогий сицилійський напій, позначив модний тон і став уособленням затребуваної гами. Він вдало відтінює нюанси сірого, пастельні тони, також у гармонії з янтарним, коричневим, золотистим, бірюзовим, ніжно-зеленою палітрою. Особливо часто експлуатується для розміщення акцентів у спальні.

Яскравий дизайн ліжка Строкатий текстиль

У контакті з природою

Тема кантрі все частіше пропонується в облаштуванні житла і готові проекти відрізняються лише особливостями культур. Французький прованс, американське, англійське кантрі, стилізація під російську хату позначені національними рисами і дозволяють розпізнавати приналежність одного зі згаданих напрямів. Використання дерева в корпусах меблів та облицювання до вподоби шанувальникам нехитрого дизайну. Візерункові штори, клаптикове покривало, плетені крісла, пасторалі на стінах, витончене різьблення в оздобленні створюють душевну атмосферу. Балдахін над ліжком з батиста, льону чи бавовни своїм забарвленням підтримує колірне оформлення та гармонує із загальним тлом.

Приємний фон провансу   Гарне покривало

Дерев’яна основа ліжка бездоганна у сенсі декору та якості. Тверде полотно акації, тиса, самшиту, граба вважаються найбільш цінними та дорогими за вартістю. Корпуси з дуба, берези, горіха трохи поступаються ціною, але не міцністю. Сосна та інші м’які породи вважаються доступними для покупців середньої категорії. Присутність екологічного матеріалу заздалегідь обумовлена ​​здоровим сном та естетичним виглядом. Достатньо відшліфувати природний малюнок деревини, щоб виразна структура зробила свій внесок у прикрасу кімнати.

Тепла атмосфера спальні

Дошки у спальні – незвичне рішення, проте сперечатися з перевагами такого оформлення складно. Якщо прагнете відповідати моді, замість узголів’я зробіть невисокий паркан або посуньте ліжко до стіни, з прикріпленими на ній колодами або вагонкою.

Підголів'я з дощок Кантрі в сучасному аранжуванні

Різні рішення

Спальня – зона відпочинку, де немає місця метушливим думкам та зайвим речам. І, якщо хтось не релаксує без гаджетів, то комусь до душі спартанські умови та аскетичний побут. Стиль дзен – це не активна демонстрація зневаги до вещизму, а філософія життя та внутрішні відчуття реальності. Доречно доповнити кімнату свічками, сухоцвітами або красивим букетом, облицьовувати стіни дерев’яними панелями або каменем.

Спартанське ліжко

Для стилю бідермейєр характерні ґрунтовність, комфорт, якісні матеріали. Це той випадок, де доречні будь-які комбінації з матових та блискучих основ, різних фактур та вітається особиста творчість. Звичайно, можна обійтися стандартним комплектом меблів, універсальним драпіруванням та декором, проте є можливість продемонструвати таланти у рукоділлі, матеріалізованого у вигляді серветок та іншої атрибутики, зробленої з натхненням. Необхідна умова – колекція рослин, яка чудово пожвавлює периметр.

Назустріч сонцю Функціональне рішення

У кімнаті з мінімалістським дизайном легко дихається та міцно спиться. В інтер’єрі експлуатуються світлі тони із допустимим включенням контрастного кольору. Кількість предметів строго обмежена та зумовлена ​​лише функціональною необхідністю. Якщо таке рішення та комплектація не надихають, оптимізму та пафосу додасть арт-деко. До ваших послуг яскраві кольори, виразні аксесуари, відблиски кришталевих світильників, можливість поєднати схід та старовину, екзотику та велике мистецтво. Плавні лінії, хитромудрі ніжки інтер’єрних предметів, поєднання скла, дерева, пластику, каменю вкажуть на модерн. У вінтажній спальні чекає багатобарвність візерунків, ретро-меблі, аксесуари з печаткою часу, які цікаво римуються з сучасними предметами.

Колірна гармонія Скромно та зі смаком

Додамо фарб та творчості

У реалізації проекту завжди є місце на власну думку. Бажання максимального комфорту із збереженням стилістичного ядра припускає певну трансформацію. Спальня може виглядати по-чоловічому лаконічно, по-жіночому мило та по-домашньому затишно.

У теплих потоках світла

Дизайн ліжка та парних тумбочок визначає композиційне рішення кімнати. Гра на контрасті фактур, колористичні поєднання дозволяють уникнути штампів в оформленні. Достатньо 3 кольорів, дует з гарних світильників, щоб забезпечити спальні презентабельний вигляд.

Незвичайні світильники

Картини у головах — тактичний прийом відразу видозмінити простір. Ніщо не може розбавити монохромний периметр, як яскраві плями на стіні. Для створення візуальних вражень достатньо одного масштабного полотна. До речі, велика картина краща від колажу з маленьких сюжетів. Насамперед, це стосується абстракцій та їхньої присутності в сучасних стилях. Залежно від концепції розглядаються різні варіанти. У хай-теці, щоб відтінити білизну, необхідно додати фарби. Така манера у втіленні ідеї характерна і для сюжетів на стіні: у них чітко позначено композиційне тло, що не можна сказати про еклектичний мікс.

Красива абстракція

Яскраві картини Строкатий колаж

Написи на стіні, вишиті подушки з іменами або окремі літери, викладені у слова, персоналізують периметр. Ідея чудово реалізується та іншими способами. Панно, текст постера або настінний розпис – частина креативного рішення. Крім того, в ахроматичному периметрі доречно використовувати двері як полотно. Поверхню можна розписати фарбами, зробити кольоровий вітраж, за допомогою пластику оформити внутрішню площину у вигляді шахівниці, прикрасити ромашками або аплікаціями з тканини. В альтернативній версії наголос пропонується на одній зі стін. Питання вирішується легко, оскільки в моді різноформатні шпалери, починаючи від паперових основ та закінчуючи колекціями з текстурними імітаціями.

Красива імітація каменю

У гармонії з текстилем

У периметрі спальні текстиль на особливому положенні. Комплект їх штор та покривала, пошитих з однієї матерії, гарантує чудовий ефект. Чудових результатів можна досягти з тканинами-компаньйонами в постільній білизні з двостороннім малюнком, коли колір фону продубльований на полотні. Не менш красиво виглядає композиція, де колір покривала і тканина оббивки узголів’я ідентичні і перегукуються з драпіруванням вікон.

Класичне рішення У оксамитовому обрамленні Сучасний стиль оформлення

Односкладне рішення спочатку має на увазі динамічну альтернативу. Якщо вам здасться нудною камерна атмосфера кімнати, зверніться до колоритних поєднань або змінюйте драпірування щодо сезонів. Щільні портьєри теплої палітри варто сховати навесні і віддати перевагу кольоровим гардинам, органзі, легкому кисею та іншим повітряним текстурам.

Панорамне вікно у спальні Ніжний дизайн

Варто звернути увагу на дуети з синім та коричневим, тандем фісташкового та шоколадного, цегляного та хакі, фіолетового та жовтого. Яскраві схеми визнані модою і розраховані на максимальний візуальний ефект. Тому кольори мають високу насиченість. Фарби найбільш чітко виявляються на щільних основах, як льон, атлас, бавовна та суміші з додаванням синтетики.

Динамічно та красиво

Декілька правил для затишної спальні:

  1. Задійте у дизайні 3 кольори. На фоні 2 спокійних допускається присутність контрастного або більш виразного щодо основних.
  2. Пошукайте збіги в постільній білизні та шторах. Можливо, це буде однакова якість або колір, що відтіняє стіни.
  3. Ліжко з високим узголів’ям потребує або динамічного драпірування вікна, або ідентичного кольору текстилю. На його тлі непогано виглядають завіси з великим кольоровим принтом та домінуючим тоном оббивної тканини. Елементи декору покривала бажано повторити і в драпірування.
  4. Не захаращуйте простір зайвими предметами (пуфиками, тумбочками, кушетками), у тому числі і атрибутикою. Циркуляція повітря та вільне переміщення енергії – запорука здорового сну.

Спальня в дусі мінімалізму Гармонія синіх відтінків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *