
30 найкращих ідей внутрішнього оздоблення дачного будинку на фото
При створенні проекту з оформлення заміського будинку, особняка чи вілли, важливо враховувати, що це місце призначене для відпочинку від міського галасу та суєти. Тут можна провести час усією сім’єю або зустрітися з друзями, тому й інтер’єр необхідно підбирати, виходячи з потреб та уподобань всіх членів сім’ї, враховуючи можливі варіанти організації відпочинку за містом.
Коли ми знаходимося на лоні природи, хочеться, щоб і внутрішнє оздоблення приміщення перегукувалося з красою та практичністю натуральних матеріалів. Використання в дизайні інтер’єру заміських особняків дерева – одна з найважливіших та найяскравіших особливостей оформлення кімнат. Жодний інший природний матеріал не дає нам такого відчуття тепла та комфорту.
Оздоблення практично всіх видів поверхонь заміського будинку може бути виготовлена з деревини. Дерев’яні балки, наприклад, використовуються не тільки для підтримки конструкцій, але і як декоративний елемент, що надає приміщенню сільського, але такий комфортний вигляд.
Дерево – всюди. Не тільки оздоблення зігріває нас теплом природного матеріалу, а й меблі, виготовлені спеціально для тієї чи іншої зони котеджу, нагадують домочадцям про можливість відпочити та розслабитися.
Дерев’яні вбудовані шафи та системи зберігання різних форм та оздоблень допоможуть організувати раціональне розміщення всіх необхідних речей у заміському будинку.
Практичний та раціональний розподіл простору допоможе організувати затишний куточок і для домашніх тварин. Дерев’яне оздоблення навіть цього невеликого закутку нагадує нам про заміський спосіб життя.
Інтер’єр кухні та їдальні в заміському котеджі
Простора та неймовірно тепла за атмосферою обстановка кухні створює сімейний настрій для відпочинку. Кухонні шафки, виконані з натурального дерева, що випромінюють тепло, чудово поєднуються з деякою прохолодою мармурових або гранітних стільниць робочої зони та розкішного острова. Тепле світло підвісних ламп унікального дизайну допомагає створити дійсно комфортну та затишну атмосферу для сімейного обіду.
Поєднання дерева з ще одним натуральним матеріалом – практично необробленим каменем, що створює відчуття присутності природи в цій кухні. Цей інтер’єр буквально дихає середньовіччям, але сучасні підвісні світильники креативної форми та кухонні аксесуари в індустріальному стилі повертають нас у наші дні.
Використання в обстановці кухні декоративних елементів стилю мисливського будиночка дозволяє привнести в характер приміщення нотку несподіванки та завзяття. Люстра, виконана з елементів імітації оленячих рогів, наприклад, зробить дизайн такої кухонної зони справді унікальним.
З’єднання робочої кухонної зони зі їдальнею дозволяє всій родині збиратися разом, поки господиня готує вечерю. Неймовірно зручне розташування кухонних меблів робить приміщення просторим, наповненим повітрям та світлом.
p align=»justify»> Організація робочої зони кухонного простору може бути виконана і в індустріальному стилі, але обов’язково з елементами сільської стилістики. У цій кімнаті чудово поєднується теплота натурального дерева, використаного в меблюванні та практичність сучасних приладів та аксесуарів у промисловому стилі.
Їдальня, витримана в світлих і теплих відтінках створює відчуття свята навіть для звичайної сімейної вечері. Завдяки простому та лаконічному дизайну меблів та оздоблення, кімната виглядає світлою, чистою і при цьому неймовірно практичною.
Їдальня у сільському стилі наповнена домашньою теплотою та комфортом. За допомогою обробки з натуральної деревини та декоративних елементів у мисливській стилістиці вдалося створити затишну атмосферу кімнати для збору всієї родини за спільним столом.
Дизайн заміської спальні
Простотою та лаконічністю буквально просочений весь інтер’єр спальні в заміському будинку. Це місце для тотального розслаблення, відпочинку від міського шуму та гамма. Це кімната, де можна вдатися до власних думок, залишаючись при цьому у зв’язку з навколишньою природою.
У спальнях також важливе використання натуральних матеріалів і не тільки як сировина для виробництва меблів, а й обробки практично будь-яких поверхонь.
Спальня заміського будинку дуже відрізняється від своїх аналогів міського типу. У котеджі все трохи простіше, але практичніше та комфортніше. Саме тут можна інтегрувати в інтер’єр декоративні елементи або текстиль, зроблені своїми руками, використовувати предмети, які зберігають тепло наших рук.
Яскраві та незвичайні елементи декору чи оздоблення здатні змінити зовнішній вигляд та настрій навіть невеликої кімнати, що знаходиться у закутку заміського будинку. Сміливі забарвлення та незвичайний малюнок допомагають створити святковий настрій для відпочинку.
Спальня в світлих і теплих тонах, в інтер’єрі якої використано оздоблення з вибіленої деревини та білий текстиль – класичний варіант для відпочинку у заміському будинку. У такій обстановці світла та комфорту хочеться розслаблятися якнайчастіше.
Альтернативою традиційній присутності каміна в заміському будинку може стати встановлення такого незвичайного та креативного елемента, як піч у цій спальні. Завдяки контрасту темного матеріалу печі та світлого оздоблення та меблювання кімнати, вона стає центром тяжіння всіх поглядів.
Інтер’єр вітальні в заміському особняку
Кімната, де вся родина збирається для відпочинку, бесід, спільного проведення часу – потребує особливого підходу під час підготовки дизайнерського проекту.
Простора та затишна вітальня, оброблена за допомогою деревини, що чудово поєднується з теплими відтінками текстилю, притягуватиме домочадців своїм комфортом та теплою атмосферою.
Традиційна вітальня заміського особняка обов’язково обладнана каміном, що стає координаційним центром для загальної кімнати, саме він диктує основні аспекти декорування приміщення. Сірий камінь, яким оброблено простір навколо каміна, чудово гармонує з такими ж відтінками, використаними в оббивці меблів.
Яскрава оббивка меблів дозволяє створити піднятий настрій у невеликій кімнаті для всієї родини, а інтегровані в стіну світильники з приємним теплим світлом нададуть приміщенню деякого інтимного усамітнення.
З’єднання вітальні з ігровою зоною – частий приклад організації простору в заміських будинках. Адже поза міськими джунглями є час і для активного відпочинку. Яскраві елементи декору та фактурний текстиль надають приміщенню веселого та позитивного характеру.
Вітальня, розташована на терасі чи веранді, може стати візитною карткою заміського будинку. Скляні стіни від підлоги до стелі стирають межі між внутрішнім облаштуванням кімнати та зовнішньою красою природи.
Такі світлі та просторі місця для відпочинку дозволяють поринути з головою у заміський відпочинок. Дерев’яне оздоблення кімнати дозволяє відчувати тепло природного матеріалу навіть у найсуворіші та засніжені зими.
Обстановка ванної кімнати у заміському будинку
Світле оздоблення ванної кімнати знаходиться в гармонії з дерев’яними меблями, захищеними мармуровими стільницями від зайвої вологи.
Можна привнести трохи стилістики Провансу до інтер’єру ванної кімнати заміської вілли. Туалетний столик у французькому стилі чудово поєднується з плетеними меблями та незвичайним розписом стін у районі стельових карнизів. Величезне вікно дозволяє ванній кімнаті бути наповненою світлом протягом усього дня, а тонкий напівпрозорий текстиль додає приміщенню легкості та навіть легкості.
Робочий кабінет заміського житла
Для деяких домочадців відпочинок у заміському будинку включає і роботу або здійснення творчих проектів, для яких потрібне спеціальне приміщення. Обстановка такої кімнати досить проста, але пов’язана із загальною стилістикою всього будинку. Яскраві елементи привнесуть елемент несподіванки та позитиву в загальну атмосферу кабінету, а фактурна оббивка та незвичайний текстиль допоможуть почуватися комфортно та зручно у робочий час.
Необов’язково виділяти цілу кімнату для робочої зони можна організувати невеликий офісний куточок на майданчику між поверхами. Світле, відкрите місце дозволить знаходитись подалі від шуму кухонних та ігрових приміщень під час роботи чи навчання.

