30 найкращих ідей інтер'єру передпокою у бежевих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 найкращих ідей інтер’єру передпокою у бежевих тонах


Недарма бежева палітра є однією з найпопулярніших для оформлення приміщень у квартирах та будинках. Світлі, пастельні відтінки допомагають створити сприятливу атмосферу, легку та невимушену обстановку, в якій затишно та комфортно господарям житла, їхнім домочадцям та гостям. Бежева палітра в основі має природне походження кольору, тому легко поєднується з будь-яким відтінком дерева, комбінується з безліччю варіантів забарвлення плитки для підлоги, ламінату або паркетної дошки. Для тих, хто сумнівається в прийнятті правильного колірного рішення, побоюється використовувати яскраві, колоритні тони для оформлення власного житла або просто хоче створити нейтральне враження від приміщення, яке зустрічає нас на вході до будинку чи квартири, бежева палітра може стати ідеальним варіантом. Сподіваємося, що наведені нижче дизайн-проекти передпокоїв, коридорів та просторів біля сходів допоможуть вам спланувати ремонт, реконструкцію або просто освіжити обстановку ваших утилітарних приміщень.

Сучасна передпокій

Оздоблення передпокою в бежевих тонах

Для отримання бежевих тонів в оздобленні передпокою можуть застосовуватися найрізноманітніші оздоблювальні матеріали:

  • шпалери (однотонні або з неяскравим принтом);
  • оштукатурювання з наступним фарбуванням;
  • нанесення декоративної штукатурки;
  • використання настінних панелей із натуральних або штучних матеріалів.

Світла палітра

Ні для кого не секрет, що світла палітра в обробці приміщення дозволяє візуально зробити його просторішим, ширшим. Світло-бежеві тони в інтер’єрі передпокою чи коридору дозволяють створити сприятливу атмосферу, що сприяє психологічному розслабленню господарів, емоційній стійкості та створенню спокійного, нейтрального характеру приміщення.

Оформлення простору біля сходів

Використання декоративної штукатурки бежевого кольору для створення затишної, але при цьому дещо агресивної обробки приміщення використовується не так часто в нашій країні. Але у цього способу оформлення, як і у фарбування стін, є одна вагома перевага – можливість замазування забруднених ділянок, що для простору, який знаходиться першим на шляху нашого прямування з вулиці в житло, є дуже корисною властивістю. Безумовно, для цього необхідно залишити певний запас оздоблювального матеріалу, тому що штукатурка з іншої партії може відрізнятися за кольором на відтінок і більше.

Штукатурка для обробки

Декоративна штукатурка для стін

Застосування дерев’яної вагонки, пофарбованої у світлі тони, дозволяє створити практичне та зовні привабливе оздоблення. Облицювати таким оздоблювальним матеріалом можна як всю поверхню стін від стелі до підлоги, так і створити так званий фартух від покриття підлоги приблизно до середини стіни, обробивши частину площини, що залишилася, за допомогою фарбування або обклеювання шпалер.

Облицювання забарвленою вагонкою

Пастельна стіна і біла ліпнина, структурні карнизи і плінтуса, різні молдинги та інші декоративні елементи для окантовки дверних отворів, ніш, різних архітектурних конструкцій — ідеальний альянс для створення строгої, але при цьому витонченої обстановки утилітарного приміщення. У простір з подібним оздобленням можна легко інтегрувати меблі та предмети декору практично будь-якої колірної палітри, виконаних у різних стилістичних напрямках.

З білими декоративними елементами

Біля сходів

Настінні панелі зі світлої деревини – оздоблювальний матеріал, який можна легко та досить швидко монтувати самостійно, подібне оздоблення прослужить довго, а зовнішній образ приміщення створить благородний та вишуканий. У доповненні з контрастно-темними предметами меблів та декору, подібне оформлення передпокою виглядає привабливо та респектабельно.

Контрастні елементи

Шпалери в бежевій гамі з неяскравим, непомітним малюнком з тисненням — чудова можливість створення вишуканого, але при цьому демократичного інтер’єру, стіни якого будуть чудовим тлом для картин або колекції сімейних фото в красивих рамках.

Шпалери для оздоблення стін

Меблі для передпокою різних розмірів

Простора передпокій – привід для облаштування місткої системи зберігання для одягу, взуття та не тільки. Вузький, але довгий передпокій, що плавно перетікає в коридор — можливість встановлення книжкових стелажів або відкритих полиць для зберігання, наприклад, предметів колекціонування, для яких не знайшлося місця в інших приміщеннях житла.

Місткі системи зберігання

Крім систем зберігання для верхнього одягу та взуття, у просторі передпокою необхідно місце для сидіння, яке використовуватиметься для спрощення процесу взування. Для цього необхідно зовсім небагато простору. Облаштування місця для сидіння раціональніше забезпечити системою зберігання в основі та зручною м’якою подушкою у верхній частині (знімна подушка буде практичніше в експлуатації з точки зору догляду).

М'яка зона передпокою

Біло-бежева палітра

Строкатий текстиль

Необхідним атрибутом передпокою, незалежно від стилю оформлення інтер’єру, є дзеркало. Чи це буде величезна дзеркальна площина на всю стіну або скромне дзеркало в гарній оправі над комодом – залежить від ваших уподобань, розмірів кімнати та вибраного дизайну оформлення.

Красива композиція

Стилістичні рішення для оформлення утилітарних просторів

Очевидно, що стиль інтер’єру передпокої повинен принаймні перегукуватися з концепцією оформлення всього житла. Якщо ваш будинок або квартира оформлена в силі еклектика, то присутність мінімалістично оформленої передпокою може спантеличувати не тільки гостей, що прийшли до вас, але і самих домочадців. Так само як і класичний передпокій буде виглядати негармонійно в будинку з дизайном у стилі кантрі. Те, наскільки глибоко «занурювати» інтер’єр візитної картки вашого житла у вибраний стилістичний напрямок вирішуватиме вам. Адже саме передпокій є першим приміщенням, яке ми бачимо, входячи до будинку чи квартири. Ви можете лише натякнути на використання тієї чи іншої стилістики в оформленні всього будинку, створивши легку інтригу для тих, хто потрапляє до вашого будинку вперше.

Пісочно-бежева гама

Інтер'єр коридору

Бежева палітра кольору застосовна практично в будь-якому стилістичному напрямку. Але особливою любов’ю до багатьох відтінків бежевого кольору славиться класичний стиль і похідні від нього. Використання мармурової плитки для покриття для підлоги, декорування ліпниною стелі і стін, добротні меблі з масиву дерева, розкішні люстри і настінні бра з безліччю декоративних елементів зі скла — все це дозволяє створити канонічно елегантну і розкішну атмосферу навіть у додаткових приміщеннях.

Класика

Для створення передпокою або будь-якого іншого допоміжного приміщення в морському стилі, бежевий колір можна застосовувати не тільки для обробки, але й використовувати як основу необхідного меблювання. Для того, щоб не було сумнівів у вибраному стилістичному напрямку для дизайну приміщення, необхідно в декорі, освітлювальних приладах та текстилі використовувати біло-синю палітру, смугастий принт та декоративні елементи на морську тематику.

Морський стиль

Передпокій, оформлений у стилі еклектика, може являти собою якийсь мікс із дизайнерських рішень, ідей та прийомів, зібраних із різних стилістичних напрямків. Основною умовою для використання різномастного меблювання та декору є досить нейтральне тло. І в цьому випадку бежева палітра для обробки — ідеальна можливість створити яскравий, нетривіальний, але при цьому не зухвало химерний інтер’єр допоміжного приміщення.

Еклектика

У передпокої, виконаній з елементами одного з різновидів стилю кантрі, можна зустріти дерев’яну лаву або лавочку як місце для перевзування, стельові балки з необробленої деревини, роги оленів, які використовуються як вішалки та багато інших предметів, що вказують на приналежність до сільського життя. Але важливо для цього різноманіття елементів, що пов’язують нас із природою і сільським укладом, створити відповідний фон, що дозволяє зберегти сучасний зовнішній образ приміщення, незважаючи на активне застосування кантрі-мотивів.

Елементи кантрі

Стиль рококо в оформленні житлових приміщень використовується нечасто останнім часом. Сучасні тенденції в дизайнах приміщень прагнуть до найбільшої практичності та мінімалізму, а стиль рококо ставить на чільне місце розкіш декорування, вишуканість оформлення, використання дорогих, блискучих, дзеркальних матеріалів і поверхонь. Різьблені меблі на гнутих ніжках з масиву дерева, позолочена фурнітура і декор, дзеркала в красивих рамах і величезні люстри з декількома ярусами декоративних елементів зі скла або навіть кришталю — всі ці компоненти зливаються в один розкішний і багато оформлений простір.

Рококо

Позолота та мармур

Декор та освітлення – завершальні штрихи до образу бежевої передпокою

На тлі світло-бежевих стін практично будь-який декор виглядає ефектно та виразно. Бежева палітра створює настільки нейтральне тло та характер приміщення, що стає непомітною в принципі, висуваючи на перший план оригінальне меблювання, унікальні предмети настінного або підлогового декору.

Незвичайний дизайн

Оригінальний декор

Настінний декор

Красива люстра як завершальний штрих у створенні гармонійного та елегантного інтер’єру в бежевих тонах може стати родзинкою дизайну утилітарного приміщення. Залежно від площі передпокою чи коридору можна використовувати як одну центральну люстру, так і композицію із підвісних світильників однієї моделі.

Оригінальна люстра

Композиція зі світильників

Сучасна інтерпретація освітлювальних композицій у вигляді металевих кілець, на які в давнину встановлювалися свічки, може послужити оригінальним варіантом створення системи освітлення у передпокої, де металеві конструкції використані для створення сходів, систем зберігання або місць для сидіння. Темні, контрастні елементи з металу виграшно виглядають на світло-бежевому фоні.

Металеві елементи

Підсвічування стелі, різних ніш, систем зберігання у вигляді відкритих полиць або стелажів, предметів меблів або декору, дозволяє створити незвичайний зовнішній вигляд утилітарного приміщення навіть за наявності традиційної обробки.

Підсвічування

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *