30 ідей поєднання кольорів у кімнаті на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 ідей поєднання кольорів у кімнаті на фото


Ми інтуїтивно відчуваємо тепло, сонце та літо, перебуваючи в приміщенні з жовтим оздобленням або меблюванням. Як експеримент людей можна по черзі заводити в абсолютно однакові кімнати з ідентичною температурою повітря, доведено, що в приміщенні з жовтими стінами нам стає тепліше – серце б’ється трохи частіше, кров пульсує інтенсивніше, поширюючи тепло по тілу. Якщо вам необхідно облаштувати або відремонтувати темне, холодне приміщення вітальні, то багато відтінків жовтого кольору зможуть надати вам послугу в створенні теплої і затишної обстановки.

Яскравий жовтий

Відтінки жовтого в інтер’єрі сприяють розумової активності, креативному мисленню, творчим заняттям і фізичним заняттям. Саме тому рекомендується застосовувати різні тони жовтого кольору не в спальні, де необхідно підготуватися до сну та повністю розслабитися, а в загальних кімнатах, кабінетах, дитячих.

Акцентна стіна

Яскраво-жовтий колір дуже активно впливає на психіку людини, але має безліч більш «спокійних» відтінків – пісочний, охристий, золотистий, пастельно-жовтий, гірчичний. Застосування таких приглушених відтінків навіть при тотальному використанні для обробки поверхонь не вплине на емоційний стан домочадців і ваших гостей, але легке відчуття тепла подарувати зможе.

Світло-жовтий

Вдалі поєднання кольорів в інтер’єрі вітальні

Жовтий та білий

Серед останніх трендів дизайну інтер’єрів – поєднання яскравих кольорів із білим тоном. Жовтий колір, мабуть, можна назвати найсвітлішим серед яскравих, насичених кольорів, тому його поєднання з білим буде виглядати не дуже контрастно, приємно погляду і благотворно позначиться на атмосфері приміщення. Інтер’єр виходить легким, повітряним. У такій кімнаті люди почуваються невимушено, але при цьому діяльно та щасливо.

Жовтий та білий

Яскравий жовтий та білий

У нашій країні домовласники не часто використовують для обробки стелі яскраві відтінки. Але подивіться який може вийти цікавий союз жовтих поверхонь (зокрема і стельових) з білою окантовкою. Повторення білого кольору та інших предметах інтер’єру створить гармонійний дизайн вітальні, а додавання яскравих різнокольорових принтів тільки підвищить градус приміщення, додасть літнього запалу.

Жовті стіни та стеля

З білим кольором чудово поєднується будь-який відтінок жовтого. Але особливе благородство і розкіш вашої вітальні (навіть із найпростішим інтер’єром) додасть гірчичного відтінку. У комплекті з білим тоном він виглядає досить активно, але при цьому не дратує погляд і легко переносить інтеграцію інших кольорів як дозоване застосування.

Гірчичний та білий

Гірчично-жовтий та чорний

У чистому вигляді комбінація яскраво-жовтого та чорного кольорів для оформлення вітальні – не просто дуже сміливе дизайнерське рішення, а й фізично, емоційно та психологічно складний варіант комбінаторики. Якщо використовувати неяскравий відтінок жовтого, охристий або світло-гірчичний, з дозованим застосуванням чорного як контраст, то можна отримати дуже неабиякий інтер’єр з оригінальною обстановкою. За допомогою чорної окантовки та виділення тих чи інших предметів інтер’єру, можна досягти більшої структурності приміщення, надати дизайну певної геометричності та чіткості.

Жовтий та чорний

Чорний на світло-жовтом

Жовтий та варіанти коричневого кольору

Поєднання жовтих відтінків із коричневим кольором може мати різний ступінь контрастності, залежно від того, який тон деревного або коричневого кольору застосовується. Якщо коричневий не дуже темний, то в результаті завжди виходить ніжне та легке поєднання відтінків, що допомагає створити теплу та затишну атмосферу у вітальні. У такій кімнаті буде комфортно і вашим домочадцям та гостям.

Жовтий та коричневий

Простора вітальня у жовтому кольорі

Жовтий та синій

Дуже контрастне поєднання кольорів не лише за яскравістю, а й за ступенем впливу на нашу психіку – синій колір найхолодніший, а жовтий на його тлі буквально палає сплесками теплої енергії. Інтер’єр із застосуванням поєднань двох настільки активних кольорів завжди виходить цікавим, неординарним і яскравим, навіть якщо за основу оздоблення взяті не найнасиченіші варіанти жовтого та синього. Різниця в фактурах ще більше посилює ефект протилежності пари активних кольорів.

Жовтий та синій

Жовтий та золотий

Здавалося б, близькі за тональністю один до одного кольори, а в поєднанні створюють цікаві варіанти сприйняття не лише оздоблення та меблювання, а й приміщення загалом. Використовуючи жовтий колір як основу для оздоблення стін, а золотий – для декору вікон чи меблювання, можна створити справді цікавий і навіть розкішний інтер’єр вітальні. Золотиста парча для штор або органза для фіранок стане ідеальним варіантом оформлення вікон у великому приміщенні з оздобленням у жовтих тонах.

Жовтий та золотий

Жовтий та зелений

Споріднені кольори завжди чудово поєднуються один з одним — адже в будь-якому зеленому відтінку є хоч трохи жовтого тону. Поєднання жовтого з зеленим як основа для обробки завжди створює літній настрій у приміщенні, налаштовує на позитивний лад, заряджається енергією. Якщо у вашій вітальні рідко буває сонце, якщо вона розташована на першому поверсі в тінистій частині двору, то подібна комбінаторика в оформленні кімнати може стати вашим особистим сонечком у будь-яку пору року.

Жовтий та зелений

Жовтий та сірий

Сірий колір відноситься до нейтральної групи, на відміну від яскравого жовтого, він заспокоює активність, нейтралізує негативні емоції, згладжує насиченість сонячного відтінку. Залежно від того, який колір ви оберете основним, можна створити різні типу інтер’єру вітальні. Якщо жовтий скромно виступає лише як акцент, то загалом вітальня виглядатиме нейтрально, але сучасно. Сприятливо на сіро-жовтий інтер’єр впливає додавання білих поверхонь чи предметів інтер’єру, текстилю.

Сірий та жовтий

Жовтий та світло-сірий

Яскраво-жовтий та сірий

Жовтий та відтінок червоного

Обидва ці кольори відносяться до теплої групи. Якщо використовувати насичені яскраві відтінки обох кольорів, то інтер’єр вийде дуже підбадьорливим, активним, що тримає в тонусі. Для спокійнішого поєднання рекомендується використовувати «розбілені» варіанти яскравих кольорів. Світло-жовтий або охристий і теракотовий або кораловий кольори створять цікаве поєднання, що запам’ятовується, допоможуть створити нетривіальний інтер’єр вітальні.

Жовтий та теракотовий

Жовтий та рожевий

Пастельний варіант жовтого кольору

Інтер’єри, в яких використовуються пастельні відтінки яскравих кольорів, часто називають суфле. Така назва не дивна, тому що легкі, ненав’язливі відтінки, розбілені кольори створюють легку і світлу атмосферу, приємну погляду і спокійно сприймається нашою психікою. Світло-жовтий тон у поєднанні з бежевими, сіруватими та золотистими відтінками можуть створити інтер’єр вітальні, в якій усім буде комфортно розслабитися, відпочити, поговорити у вузькому колі або прийняти невелику групу гостей.

Жовтий-суфле

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *