25 найкращих ідей східного мінімалізму у квартирі за азіатськими мотивами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

25 найкращих ідей східного мінімалізму у квартирі за азіатськими мотивами


Як зробити малогабаритне житло стильним та багатофункціональним, уникнувши при цьому численних предметів меблів та декору? Таким питанням все частіше ставляться власники невеликих квартир. Найбільш підходящим у таких випадках є стиль східного мінімалізму. Його характерні риси – це відмова від розкоші та створення максимального комфорту. Дизайнери прогнозують особливу популярність мінімалістичних стилів, т.к. стильна простота зміцнює свої позиції у суспільстві та у світі моди.

Відмінні риси східного мінімалізму

  • відсутність чи мінімальна кількість елементів декору;
  • прямі чіткі лінії;
  • використання натуральних матеріалів;
  • низькі меблі;
  • трансформація простору з допомогою легких перегородок.

Пропонуємо до розгляду один із варіантів оформлення квартири невеликої площі у стилі східного мінімалізму з азіатською спрямованістю.

Для оформлення кольорів дизайнери вибрали білий колір і відтінки світлого дерева зі збереженням текстури натуральної деревини. Стіни вкриті матовою білою фарбою, покриття для підлоги і двері з дерева кольору американського горіха. Завдяки такому поєднанню створюється ефект чистоти, простору та свіжості:

У дитячих кімнатах дизайнери вирішили виділити яскравіші барвисті акценти:

У цьому проекті застосовано різні способи зонування приміщення. Так, передпокій плавно переходить у їдальню і перетворюється на хол:

Білі стільці біля сервірованого столу в передпокої

Гратчаста дерев’яна перегородка відокремлює територію передпокою від зони вітальні:

У міні-кухню, незважаючи на її скромні розміри, помістились усі необхідні компоненти. Кутова конструкція робочої зони дозволяє раціонально використовувати простір:

Зона прийому їжі оформлена за принципом барної стійки, що дозволяє компактно розміщувати предмети меблів та посуд:

Комбіновані перегородки з гіпсокартону та скла виглядають витончено, не перегороджують потоки світла та полегшують простір. Такі перегородки можна зробити невеликими: від стелі до стіни 30-40 см або повністю відгородити кухонну зону від барної стійки:

Розсувні двері в кухні також економлять площу і є оригінальним декором:

В інтер’єрі цієї квартири відсутні високі та великогабаритні меблі. Вибір зроблений на користь низьких довгих тумб, диванів та ліжок. Це дозволяє візуально підняти стелі, оскільки в цьому приміщенні вони не дуже високі:

У передпокої для зберігання одягу сконструйована містка шафа з простими фасадами без декоративних елементів:

Для робочого кабінету виділено зовсім мало місця, незважаючи на це, тут розміщено всі необхідні предмети меблів та комп’ютерної техніки:

У спальні дзеркальні двері шафи надають додатковий об’єм:

Бузкова стіна в узголів'ї ліжка

Особливістю цього проекту є м’які підвіконня: вони обладнані під додаткове місце відпочинку за допомогою м’яких матраців. Такий варіант гідно оцінять діти. Однак дуже важливо при обладнанні такого підвіконня подбати про безпеку та вибрати вікна з надійною системою захисту:

25 найкращих ідей східного мінімалізму у квартирі за азіатськими мотивами

З усіх нечисленних аксесуарів у цій квартирі привертають увагу статуетки азіатської тематики та картини з абстрактним живописом, які гармонійно вписуються в загальний стиль:

Східний мінімалізм завдячує своєю популярністю японському стилю, в якому штори на вікнах мають особливу конструкцію. Вони нагадують розсувний екран. Така модель дуже красиво виглядає на широких вікнах:

Вікна у спальні та дитячій оформлені короткими текстильними шторами. Для мінімалістичного стилю це ідеальний варіант: під вікном вільний простір можна зайняти потрібними предметами:

Колір тканини на шторах у спальні римується з світлішим лавандовим відтінком стіни у головах ліжка:

Санвузол має також невелику площу, тому всі сегменти та обладнання мініатюрні та компактні:

Загальна тенденція дизайну цієї квартири у східному стилі – функціональність та елегантність. Тут мінімальна кількість меблів та побутових предметів відрізняються лаконічним та витонченим дизайном:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.