20 найкращих прикладів жалюзі в інтер'єрі квартири: оформляємо вікна красиво
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

20 найкращих прикладів жалюзі в інтер’єрі квартири: оформляємо вікна красиво


Просування останніх технологій дає дизайнерам шанс знайти нові концепції виконання давно і добре відомих аксесуарів. Нині змагатися за частотою застосування у віконному оформленні зі шторами та портьєрами можуть жалюзі. Багатофактурні різновиди таких завіс займають все більше місця на профільному сегменті ринку. Тут успішно і природно стуляються різні матеріали (метал, пластик, тканина) з метою отримання унікального дизайну віконних та дверних отворів. Практично необмежену безліч варіантів конкретних дизайнерських втілень дозволяє тут відобразити сподівання та найвибагливіші смакові уподобання замовника.

стильний інтер'єр із фактурними жалюзями

Напевно, найчастіше складно скомпонований різновид жалюзі зустрічається у так званих присутніх місцях. Це різні салони та галереї, торгові приміщення, клуби, ресторанні та клубні зали тощо. Крім того, сюди можна віднести безліч офісів державних і комерційних компаній різного рангу та напрямки діяльності. Вражаючий вигляд таких аксесуарів разом з помірною вартістю роблять їх більш привабливими інших аналогічних виробів.

багатофактурні жалюзі

вишукані жалюзі у сучасному інтер'єрі

Тим не менш, відгуки про складені жалюзі бувають абсолютно протилежними. Одні люди готові прикрасити ними не тільки місце роботи, а й домашній інтер’єр, інші громадяни виявляють набагато більшу стриманість у цьому питанні, треті – і взагалі вважають такий елемент оформлення надто яскравим, що вибивається із загальної канви їх улюбленого стилю. Крім того, тут є і певна регіональна диференціація. В одних місцях цей продукт продається успішно та в широкому спектрі найменувань. В інших районах країни такі вироби практично не представлені на ринку товарів.

фактурні жалюзі доповнюють стиль та колірну тематику

У будь-якому разі людина має право самостійно вибирати той чи інший вид продукту, і в нього має бути якнайбільше можливостей для такого вибору. Нижче наведено короткий опис основних дизайнерських прийомів із залученням мультифактурних жалюзі.

фактурні жалюзі доповнюють стиль та колірну тематику

Варіант «Каскад»

Це найчастіше використовуваний різновид вертикальних багатофактурних жалюзі. Суворість із відтінком мінімалізму дозволяє при такому дизайнерському виборі гармонійно вписати аксесуар практично у будь-який інтер’єрний стиль. Саме ця універсальність є запорукою поширеності такого стилістичного виконання.

універсальні жалюзі у стилі "Каскад"

Оформлення «Гірлянда»

Подібний тип вертикальних жалюзі за стилістикою багато в чому викликає асоціацію зі старовинними шторами минулих століть. Їм може бути гідне місце як у солідних залах і кабінетах, так і в приватних затишних обстановках житлових об’ємів. У вітальні та обідніх кімнатах такі аксесуари можуть виявитися дуже доречними.

жалюзі "Гірлянда"

ошатне оформлення разом із жалюзі "Гірлянда"

ошатне оформлення разом із жалюзі "Гірлянда"

Виконання «Діамант»

Це гарний вибір для досить просторих площ (понад 100 кв.). Дане оформлювальне рішення є, мабуть, найбільш свіжим та сучасним. Суть тут полягає у додаванні до основних планок із пластику ще дюжини рейок-вставок іншої структури, матеріалу та кольорової гами. Число та висота таких вставок визначається розміром вікна. Все це добре виглядатиме в кімнатах для відпочинку, переговорів або очікування прийому.

жалюзі у стилі "Діамант"

жалюзі у стилі "Діамант"

краса дизайну разом з жалюзі "Діамант"

Тип «Каскадна облямівка»

Дане оформлення найкраще підходить для вікон великих та широких. Основний візуальний ефект тут заснований на контрастності і насиченої яскравості кольорів, що поєднуються. Серед інших відтінків найвищий «рейтинг» мають оздоблення під золото та срібло.

золотиста облямівка на жалюзі

жалюзі "Каскадна облямівка"

виразний контраст

жалюзі "Каскадна облямівка"

жалюзі для святкового оформлення

Стиль «Фото»

Перенесена на ламелі фотографія при закритих жалюзі може говорити про уподобання власника кімнати або кабінету. Ще так можна створити якесь «вікно в інший вимір». Дане рішення має попит у таких спеціалізованих закладах, як спортивні бари, косметичні салони, зали для фітнесу та шейпінгу.

фотопортрет у вигляді жалюзі

оригінальна композиція на жалюзі

Оформлення у змішаному стилі

Несподіваний синтез виконання «Діамант» із перенесеним на всю робочу поверхню малюнком дає вражаючий результат. Така привертаюча увага композиція буде доречною у кіноконцертних та театральних холах. Подібні завіси будуть підкреслювати стиль та настрій у більярдних та боулінгах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *