20 найкращих ідей з оформлення інтер'єру квартири в стилі фьюжн
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

20 найкращих ідей з оформлення інтер’єру квартири в стилі фьюжн


Якщо так вийшло, що ви опинилися в просторі, що називається «сталінкою», «хрущовкою», де ні на чому вашим очам затримаються, відпочити, не впадайте у відчай, стиль ф’южн допоможе перетворити і прикрасити ваше життя.

Що таке фьюжн, його особливості

Існує безліч стилів в архітектурі та дизайні інтер’єру, що дозволяють оптимально реалізувати ідеї епатажної людини, які підкреслять її унікальний характер, витончений та неординарний смак. Одним із цих стилів є стиль фьюжн. Слово «фьюжн» (злиття, англ.) дуже точно відображає сутність даного стилю. Він не має певних елементів, у ньому можуть поєднуватись різні культури, діаметрально протилежні стилі, форми, поняття, проте при цьому не порушується гармонія навколишнього простору. Ідея самого стилю полягає у прагненні від хаосу до світобудови.

Інтер'єр квартири в стилі фьюжн

Історія виникнення стилю фьюжн

Історія виникнення стилю фьюжн невизначена. Ніхто не знає точно, як і де він виник, незважаючи на те, що час існування стилю фьюжн досить короткий. Одні вважають, що фьюжн виник на Філіппінах у 80-х роках, інші вважають його батьківщиною США, де в 90-х роках американські дизайнери стали поєднувати непоєднуване, поєднувати не поєднується в інтер’єрі квартир, а потім і в архітектурі. Але не це суть важливо. Головне, що сфера його застосування зростає та шириться.

Інтер'єр квартири в стилі фьюжн

Стиль фьюжн припав до смаку людям, які не визнають стереотипи навколишнього світу, люблять експериментувати скрізь і в усьому, але при цьому не заперечуючи гармонії навколишнього світу. Найпоширенішою сферою для втілення ексклюзивних рішень у стилі фьюжн є квартира або якесь її окреме приміщення, рідше – присадибні ділянки. Популярними об’єктами для стилю ф’южн є спальне приміщення, вітальня, рідше, кухонне приміщення.

Про які елементи стилю фьюжн вам необхідно знати і що радять фахівці

  1. Щоб ваша квартира виглядала саме в стилі фьюжн, а не у вигляді нікому не зрозумілого простору, щоб при нагоді блиснути перед товаришами, товаришами по службі своєю унікальною квартирою, а заодно, і своєю фантазією, вам слід знати наступне:
  2. Перш ніж приступити до роботи, добре подумайте, що ви хочете отримати в результаті;
  3. Гармонія має бути у всьому, присутність гармонії є безумовною для стилю фьюжн;
  4. Стиль фьюжн зумовлює необмежений політ вашої фантазії, але… все ж таки, краще фахівця з фьюжн, ніхто не зможе допомогти вам реалізувати її. Залучення фахівця дозволить унеможливити ризик порушення гармонії простору;
  5. Використовуються контрастні за виглядом, якістю, кольором матеріали, речі, рослини;
  6. Обов’язкове дотримання гармонійної кольорової гами. Присутність білого кольору обов’язково, можливе його переважання інших кольорів. Колірна гама не повинна викликати почуття стурбованості, тривоги. Повинна відповідати призначенню приміщення;
  7. Оформлення всієї квартири в стилі фьюжн може виявитися дорогим задоволенням, а ось використання для цієї мети якогось приміщення може бути вам цілком під силу;
  8. Не дивлячись на багату фантазію і свою епатажність, вам непогано подивитися, як це зробили інші прихильники стилю фьюжн

1. Спальне приміщення

Потребує особливого підходу до його оформлення у стилі фьюжн. Використання контрастних кольорів, при цьому обов’язкова присутність білого кольору створює заспокійливу атмосферу, що має бути характерним для спального приміщення.

Інтер'єр квартири в стилі фьюжн

Відмінним доповненням до кольорової гами буде камін, неважливо, для дров або електричний, але все одно його присутність завжди створює умиротворення в навколишньому просторі.

Інтер'єр квартири в стилі фьюжн

У спальному приміщенні білий колір присутній лише у постільній білизні. Стіни, підлога повинні також мати контрастні кольори, але їхня кольорова гама не повинна бути агресивною. Присутність у спальні якоїсь авангардистської речі, особливо картини, або половичка у вигляді шкіри якогось звіра, буде непоганим доповненням до вище перерахованих елементів.

Найкраще приміщення для демонстрації своїм друзям та знайомим унікальності своєї квартири та тонкощі свого сприйняття навколишнього світу. Характерно по-різному рівневість поверхонь. Виступаючі площини можуть бути на підлозі, стінах, стелі. Це не тільки надає приміщенню особливого, неповторного вигляду, але й допомагає приховати деякі недоліки вашої кімнати, що дісталися у спадок від попередніх власників або інших старовинних стилів.

Популярним є оформлення стін прямо протилежними за виглядом та властивостями, гіпсокартоном та тесаним каменем, шпалерами, панелями та облицювальною плиткою.

Якщо умови дозволяють, то можлива присутність у ній, і навіть на виході з неї, представників флори різних країн та континентів планети. Екзотичні рослини, у поєднанні з місцевою флорою, надають особливого колориту навколишньому простору.

3. Робочий кабінет

Інтер'єр квартири в стилі фьюжн
Інтер'єр квартири в стилі фьюжн

У ньому використовуються самі елементи стилю фьюжен: контрастність кольорів, обов’язкова присутність білого, оформлення стін з різних за виглядом, властивостей матеріалів, крім каменю. Але тут все ж таки має бути більш аскетична обстановка. Ніщо не повинне відволікати від роботи. Тільки необхідне. Не виключені предмети старовини. Через обмеженість простору (під кабінет зазвичай використовується невелика кімната) по-різному рівневість поверхонь буде зайвою.

Дуже часто квартири в стилі фьюжн поєднують у собі сьогодення, минуле та майбутнє. Минуле представляється у вигляді різноманітного антикваріату або речей, зроблених під старовину: меблі, світильники, посуд, статуетки, картини тощо. При цьому важливо, щоб речі належали різним народам та культурам. Таким чином, ніби виникає зв’язок між часом.

Майбутнє зазвичай є у вигляді екстравагантних виробів, наприклад, світильників.

Незвичайно виконані картини, конструкції, фігури є елементами майбутнього.

Природний інтерес до культури різних народів планети знайшов свій відбиток у стилі фьюжн. Єднання з іншими народами та культурами виявляється у присутності речей, виробів, творів мистецтв цих народів або виконаних сучасниками у манері цих народів.

Вирішивши використовувати стиль фьюжн у своїй квартирі, ви, безперечно, отримаєте незвичайний і комфортний свій куточок, де зможете відпочити від повсякденної рутини у повній гармонії з навколишнім світом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *