11 яскравих ідей для декору ліжкового столика
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

11 яскравих ідей для декору ліжкового столика


11 яскравих ідей для декору ліжкового столика

До такого предмета меблів як столик або тумба ми всі звикли ставитися суто з практичного боку. Зазвичай ми вибираємо парні столики, які були б зручними, місткими і хоча б мінімально збігалися стилістично з рештою інтер’єру. Однак цей предмет меблів може стати справжнім джерелом для творчості та яскравих ідей. Якщо ви підійдете до питання з фантазією, простий столик може стати якщо не центральним акцентом композиції, то чарівним акцентом інтер’єру спальні точно. Давайте розглянемо 11 цікавих ідей, втілення яких не спричинить відчутних витрат.

Приліжковий столик, зістарений ящик

Состарений ящик — чудова ідея для лаконічної спальні в нейтральних тонах. Ви можете використовувати справжній ящик, попередньо очистивши і обробивши його лаком, або вибрати стилізовану модель в магазині меблів. Написи червоного кольору вторять яскравому тону підлоги і створюють гармонійне поєднання кольорів з бежевими тонами інтер’єру.

Приліжковий столик

Іноді ідеальним доповненням інтер’єру стає річ, яка, як здавалося, вже віджила своє. Так, наприклад, в цю спальню було складно підібрати ліжковий столик, т.к. простір між ліжком та шафою було дуже вузьким. Дизайнерською знахідкою став старий стілець із лікарського кабінету, який після невеликої реновації гармонійно вписався в інтер’єр.

Приліжковий столик

Старі швейні машини, подібні до тих, що на фото, знайдуться на горищах або в гаражах багатьох сімей. Такий предмет цілком може зіграти роль ліжкового столика, причому машина відмінно доповнить як класичний, так і сучасний інтер’єр. Витончена ковка привертає увагу, а дерево додає затишку та тепла.

Приліжковий столик

Ще одна блискуча ідея – використовувати вінтажні валізи як тумбу. Насправді, складені один на одного, вони цілком впевнено виконують задану роль, крім того, ви з легкістю можете варіювати висоту такої «побудови», забираючи чи додаючи кількість валіз. Усередині можна зберігати речі, які вам потрібні нечасто. У цьому інтер’єрі вінтажна тема підтримана принтом на подушках, килимом із сизалю та малюнками в рамах, виконаними у ретро-стилі.

Приліжковий столик

Якщо пофарбувати валізи в один колір, вони нестимуть зовсім інший настрій в інтер’єрі. Так, наприклад, у цій спальні стопка валіз пофарбована в білий колір, що ідеально поєднується з лаконічним та безтурботним стилем спальні.

Приліжковий столик

Використовувати шафку для зберігання інструментів як тумбу — рішення неординарне і дуже сміливе. Однак, незважаючи на те, що такий варіант підійде не для кожного стилю, він дуже практичний. Такі шафки зазвичай виготовлені із міцного матеріалу, покриті якісною емаллю та мають кілька відділень.

Приліжковий столик

У тих випадках, коли спальня має невеликі розміри, на допомогу прийде відмінний трюк: просто використовуєте як тумбу звичайний звичайний письмовий стіл. Так, один предмет меблів виконуватиме одразу дві функції.

Приліжковий столик

Використовуйте витончені ковані або різьблені опори як столик для ліжка. Нехай це і не столик у повноцінному його розумінні, нехай подібний предмет не такий функціональний, зате виглядає приголомшливо! А крім цього, подібний столик займе мінімум місця та точно стане прикрасою будь-якої спальні.

Приліжковий столик

Ще одна ідея для невеликої спальні — використання в якості столика невеликого складного стільця. Такий мініатюрний стільчик, напевно, знайдеться у кожному будинку. Пофарбуйте його в той колір, який підійде до гами інтер’єру, і помістіть біля ліжка.

Приліжковий столик

Для цієї лаконічної спальні в сільському будинку дизайнер підібрав ідеальне доповнення — дуже простий, як саморобний табурет, який чудово справляється з роллю столика і ідеально доповнює інтер’єр.

Приліжковий столик

Пару настільки незвичайного дизайнерського ліжка міг скласти тільки дуже цікавий і стильний столик. І з цим завданням чудово впорався антикварний медичний столик, який оновили та пофарбували у вишуканий бірюзовий колір.

Приліжковий столик

Просто приголомшлива ідея спала на думку дизайнеру, який оформляв інтер’єр цієї дитячої кімнати. Підвісні столики якнайкраще доповнили милий інтер’єр кімнати для двох сестер. По суті, втілити ідею не так складно: просто підвісьте дві круглі основи до стелі на різній висоті.

Приліжковий столик

Смілива ідея, яка чудово підійде шанувальникам спорту – велосипедне колесо, яке виконує функцію поверхні столика. Нагору прикріпіть скло, ми рекомендуємо вибирати загартоване, воно більш міцне та довговічне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.