100 сміливих ідей дизайну маленької передпокою та коридору на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 сміливих ідей дизайну маленької передпокою та коридору на фото


Рідкісного власника міської квартири можна привітати з володінням просторої передпокою правильної форми. Найчастіше це невеликі квадратні приміщення або дуже вузькі коридори, поміститися в яких одночасно можуть не більше двох осіб. Адже передпокій — це перша кімната, яку бачить кожен, хто входить у домоволодіння або квартиру і облаштування вона заслуговує на відповідне. Не кажучи вже про функціональну частину невеликого приміщення – система зберігання верхнього одягу, сезонного та не тільки взуття та аксесуарів, а також місце сидіння для комфортних зборів перед виходом на вулицю. І все це потрібно розмістити в парі квадратних метрів.

Невеликий передпокій

Комбіновані системи зберігання

Існує кілька простих принципів візуального розширення невеликих просторів, які можна застосувати і для приміщень:

  • Світле оздоблення поверхонь
  • Мінімалістська обстановка
  • Вбудовані системи зберігання
  • Комбінування меблів та аксесуарів
  • Застосування дзеркальних та глянсових поверхонь

Світле оздоблення

На жаль, не у всіх квартирах і невеликих будинках вдається дотримуватися цих нехитрих правил. Якщо в сім’ї є діти та домашні тварини – прагнення мінімалізму в обстановці передпокою зводиться до нуля, занадто багато нюансів та додаткових елементів необхідно врахувати в облаштуванні кімнати під час входу. Комусь категорично не подобаються світлі тони в оздобленні приміщення, навіть такого невеликого, як передпокій. А хтось краще відмовиться від вбудованої шафи на користь зручного крісла, щоб можна було з комфортом зав’язувати шнурки.

Відкриті шафи

У нас у всіх різні потреби, стилі життя та смаки в оформленні приміщень. Ми постаралися підібрати різні варіанти облаштування маленьких і середніх за розмірами передпокою, враховуючи різноманітні колірні та стилістичні уподобання. Сподіваємося, що ви зможете знайти натхненний варіант для ремонту або реконструкції власної кімнати, який буде відповідати вашим очікуванням та уподобанням.

Білі стіни

Мінімалізм для маленьких приміщень

Часто єдиним виходом для запобігання захаращеності маленьких передпокоїв є більш ніж аскетична обстановка цього приміщення. Деякі кімнати здатні вмістити лише гачки для одягу на стіні та невелике взуття або відкриту полицю.

Мінімалізм

Акцентна стіна

Тільки гачки

Краще розмістити шафу для одягу в житлових кімнатах, залишивши хоч трохи простору для маневрів у передпокої, ніж намагатися втиснути меблі у крихітне приміщення.

Вбудована лава

Ця вбудована лава, що займає всю ширину невеликого закутка передпокою, служить також системою зберігання, кришка відкидається, відкриваючи доступ в досить глибокий ящик.

Світле меблювання

Білий інтер'єр

Ще один із прикладів використання поверхні системи зберігання як місце для сидіння – економія простору за всієї необхідної практичності та функціональності.

Мінімалізм у передпокої

Відкриті стелажі невеликої глибини та кілька гачків для одягу – це той мінімум, який може виконати домовласник, який перебуває з інструментами на «ти».

Лише дві полиці

Дві полиці та пара-трійка гачків для одягу – ось і весь інтер’єр передпокою, але при цьому приміщення виглядає свіжо та цікаво, не порушуючи принципів ергономіки та практичності.

У стилі кантрі

Мінімалізм може бути виражений в елементах кантрі-стилю, як у цій передпокої. На тлі світлої обробки стін, темна деревина виглядає вражаюче, створюючи колірний місток до більш темних відтінків покриття для підлоги.

Яскраві акценти

Темне дерево

Мінімалістська обстановка

Світла палітра розширює невеликі простори

Про цю аксіому знає будь-який домовласник і для оформлення такого скромного за розмірами приміщення, як передпокій, застосовує світлі і навіть білі відтінки не тільки для обробки поверхонь, але й меблі.

Світла палітра

Цей дизайн при вході пропонує нам цікавий приклад оформлення кількох поштових скриньок для мешканців однієї будівлі із загальною передпокою.

Світла деревина

Використання світлих порід дерева або його штучного аналога може стати чудовою альтернативою фарбуванню стін у білі відтінки. Наліт теплої сільської атмосфери зробив інтер’єр затишним та комфортним.

У біло-зеленій гамі

Білий стелаж

Цей білий відкритий стелаж дуже місткий і підходить для сім’ї з кількох людей. Крім функції зберігання, він може виконувати функцію поділу простору, а на його боках можна прикріпити гачки для аксесуарів.

У пастельних тонах

Невеликий, але місткий передпокій

Варіанти з наполовину закритими системами зберігання не менш практичні та раціональні.

Кутовий гарнітур

Дошки для написів

Цікавий спосіб урізноманітнити інтер’єр передпокою та привнести нотку веселощів – темні дощечки для написів крейдою, на яких можна залишати послання членам сім’ї або просто підписати кожному місце зберігання.

Функціональна шафа

Старовинна шафа

Такі багатофункціональні шафи з дерева стали не тільки практичною системою зберігання, а й прикрасою передпокою.

Велике дзеркало

Світле оздоблення та застосування великого дзеркала розсунули стіни цієї невеликої передпокою, а контрастне оздоблення підлогового покриття та текстилю для меблевої оббивки урізноманітнили кольорову палітру.

Світла система зберігання

Біла вбудована шафа практично непомітна на тлі аналогічної обробки, але при цьому неймовірно містка і корисна.

Книжково-квітковий стелаж

А в цій невеликій передпокої знайшлося місце навіть для невисокого стелажу для книг, верхню частину якого оформили живими рослинами в горщиках.

Світле кантрі

Кантрі-стилістика

Світле оздоблення може бути і в стилі кантрі. Наліт сільської стилістики надає приміщенню індивідуальності та персоналізованої особливої ​​атмосфери.

Світлі стіни

Білий інтер'єр передпокою

Шпалери для передпокою – яскравий інтер’єр

Не всім домовласникам до душі оформлення маленьких передпокоїв за допомогою світлих, пастельних відтінків, багато хто віддає перевагу яскравості та насиченості обробки. Якщо ваш вибір упав на шпалери з активним малюнком, то постарайтеся, щоб це був єдиний принт у невеликій кімнаті, краще, якщо меблі в цьому випадку будуть світлими, однотонними.

Шпалери для передпокою

Шпалери з малюнком у передпокій

Крім шпалер, яскравість може привнести і монохромне оздоблення стін та меблів в одному яскравому тоні.

Яскраво-бірюзовий дизайн

Ця неймовірно яскрава та незвичайна вітальня, що вмістила цілий комплекс книжкових стелажів, демонструє можливість колоритного оформлення невеликих приміщень.

Контрастний інтер'єр

Незважаючи на досить темний відтінок шпалер і ще глибший колір шафи відкритого типу, кімната виглядає свіжо та цікаво, завдяки світлій обробці стелі та підлоги. Сполучною ланкою, що завершила гармонійну обстановку, став художній твір на стіні.

Місткі меблеві гарнітури для невеликих передпокоїв – це реально

Для передпокоїв, розмір яких можна назвати середнім або трохи нижче такого, можна спробувати організувати цілі ансамблі систем зберігання з комбінуванням відкритих і закритих ящиків і полиць.

Вбудовані шафи

Вбудовані шафи для невеликих приміщень часто єдиний вихід організації місткої системи зберігання.

Кутовий ансамбль

Кутові вбудовані ансамблі допомагають використовувати простір кутів, які залишаються незадіяними при встановленні звичайних корпусних меблів.

Відкрита шафа

Шафа з дерева

Незабарвлені шафи з деревини привносять теплоту природних відтінків у приміщення невеликих кімнат, додаючи затишку та комфорт.

Пофарбовані шафи

Пофарбована в теплий природний відтінок шафа виглядає не гірше за природну деревину.

Великий світлий гарнітур

Темна деревина

Світле дерево

Незвичайна форма шафи

Вбудований та місткий

Подібні вбудовані шафи здатні вмістити не лише необхідні на даний момент речі та взуття, а й весь верхній одяг невеликої родини. Комбінування відкритих і закритих полиць і ящик створює гармонійний і раціональний меблевий ансамбль, який не обтяжує зовнішній вигляд кімнати, але практично і ергономічно служить мешканцям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *