100 найкращих прикладів дизайну на фото
Спальня

100 найкращих прикладів дизайну на фото


Зміст:

 1. Інтер’єр передпокою в класичному стилі
 2. Сучасна передпокій у класичному стилі
 3. Шпалери в класичну передпокій
 4. Класичний стиль білої передпокою
 5. Маленький передпокій у класичному стилі
 6. Вузький класичний передпокій
 7. Меблі в класичну передпокій
 8. Кутові меблі в класичну передпокій
 9. Шафа в передпокій у класичному стилі
 10. Банкетки для передпокою в класичному стилі
 11. Люстри в класичну передпокій

Передпокій – перша кімната, яка постає перед нами, коли ми переступаємо поріг будь-якого будинку. І перше враження про господарів житла та їх життя складається саме тут. Тому вибір стилю інтер’єру передпокою – важливий та відповідальний крок.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Інтер’єр передпокою в класичному стилі

Для створення справжнього класичного інтер’єру в передпокої необхідно дотримуватися основних принципів цього стилю. Обов’язковим є використання помірних пастельних відтінків в оформленні поверхонь. Класичний стиль – прихильник натуральних оздоблювальних матеріалів та меблів, у крайньому випадку, якісних штучних аналогів. Важливо зберегти цілісну картину та структуру такого інтер’єру. Класичний інтер’єр не буде таким без якісного багаторівневого освітлення.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Сучасна передпокій у класичному стилі

Сучасна класична передпокій – це красиве та доступне поєднання класичних інтер’єрних ідей із сучасною високотехнологічною начинкою. Зберігаються чіткі лінії, традиційні меблеві фасади, переважають світлі лаконічні відтінки. Однак, у ремонті використовуються сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали, система освітлення виконана із застосуванням високотехнологічних та економічних приладів, світильників, ламп, різного роду підсвічування.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Шпалери в класичну передпокій

Для передпокою в будь-якому інтер’єрному стилі необхідні якісні, зносостійкі та практичні шпалери. Ідеальний для класичної передпокою варіант за якісними та зовнішніми даними – це текстильні шпалери. Також можна використовувати шпалери з флізеліну. Що стосується дизайну шпалер, то підходящі варіанти можна вибрати з однотонних в помірній кольоровій гамі або з дрібним неяскравим візерунком.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Класичний стиль білої передпокою

Елегантний, світлий та чистий інтер’єр подарує дизайн передпокою, виконаний у білому кольорі. Це не найпрактичніший варіант, але, безумовно, ефектний і абсолютно класичний. Білий передпокій будь-якої фактичної площі візуально виглядає просторо та чудово. Якщо говорити про меблі для таких передпокоїв, то гармонійним буде поєднання з білими меблями, але не менш красивим буде і дует з меблями натуральних відтінків дерев.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Маленький передпокій у класичному стилі

Не кожен будинок, а тим більше квартира може похвалитися великою площею передпокою. Незважаючи на це, у маленькому передпокої за допомогою основних деталей та акцентів, характерних для класики, теж можна реалізувати обраний стиль. Класичні кольори, натуральні меблі, гідне освітлення та стильні деталі здатні на втілення класичного стилю інтер’єру в маленькому передпокої.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Вузький класичний передпокій

Для створення класичного стилю інтер’єру у вузькій передпокої є кілька дизайнерських хитрощів. Щоб заощадити квадратні метри невеликого простору, вибирайте компактні вбудовані шафи, використовуйте антресолі, кутові меблі. Для візуального збільшення простору підійдуть дзеркальні двері та глянцеві меблеві фасади, а також багаторівневе освітлення з різними підсвічуваннями.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Меблі в класичну передпокій

Меблі для передпокою в класичному стилі повинні відповідати декільком основним параметрам. По-перше, її не повинно бути надто багато, по-друге, колір меблів вітається світлих або натуральних відтінків, білого кольору. По-третє, обов’язкові строгі та прості форми предметів меблів з лаконічною та вишуканою фурнітурою у такому ж стилі. Дуже важливий параметр — матеріал, кращий натуральний, але можливе використання якісних імітацій.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Кутові меблі в класичну передпокій

Такий варіант меблів для класичної передпокою використовують переважно для економії простору. Кутові меблі компактні і функціональні, можуть поєднувати в собі різні системи зберігання, що для передпокою дуже важливо. Дизайн кутових меблів необхідно підібрати відповідно до вимог класичного стилю інтер’єру.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Шафа в передпокій у класичному стилі

Шафа для передпокою – необхідний атрибут, оскільки зберігання речей є однією з основних функцій цієї кімнати. Найкращі варіанти для класичної передпокою — це місткі шафи-купе, багатофункціональні корпусні моделі шаф, ергономічні кутові шафи, модульні з можливістю різних варіантів розміщення і компактні вбудовані шафи.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Банкетки для передпокою в класичному стилі

Класична банкетка не тільки зручний і необхідний предмет меблів, вона також може чудово зіграти роль стильного акценту, що точно характеризує стиль. Банкетки мають багато різноманітних моделей. Особливою популярністю останнім часом користується банкетка в класичному дизайні, поєднана із взуттям, розташованим під сидінням. Це комфортний та зручний предмет меблів, який дозволяє заощаджувати корисний простір.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Люстри в класичну передпокій

Класична люстра для передпокою – це світильник, виготовлений із винятково натуральних матеріалів: дерева, скла, кришталю, латуні, бронзи. Відповідно до вимог стилю, розташовуватись класична люстра повинна в центрі приміщення. Світло люстри має бути досить яскравим, що проникає у всі зони та куточки передпокою. Класична люстра часто є досить об’ємною, лампи можуть розміщуватися на двох-трьох рівнях. Такий варіант прийнятний лише для досить високих передпокоїв. Якщо передпокій невеликої висоти, можна підібрати стельову люстру з класичним дизайном. Для нестандартних або великих передпокоїв вибраного стилю люстру можна доповнити настінними світильниками, підсвічуванням меблів та окремих зон передпокою.

100 найкращих прикладів дизайну на фото

Класичний інтер’єр передпокою підійде практично для будь-якого будинку чи квартири. Він довго радуватиме і даруватиме позитивні емоції, не перестаючи бути модним і стильним. Якщо Ви вибрали класику для передпокою – чудова атмосфера та неперевершений дизайн Вам гарантовано.

100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото 100 найкращих прикладів дизайну на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *