100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Спальня

100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка


Нарешті виросла улюблена дочка, їй уже зовсім не подобається та мила і затишна невелика кімнатка, суцільно дбайливо прикрашена плюшевими конячками та ведмедиками. Кімната для дівчинки – підлітка вже стає її особистим простором, влаштованим за її смаковими уподобаннями. І як би батькам не хотілося вибрати для дочки меблі, шпалери, штори та інші елементи інтер’єру, потрібно тримати себе в руках, тому що їхня роль в облаштуванні кімнати для дівчинки зводиться тільки до того, щоб підказати як краще підібрати меблі, так щоб вони були не просто красива, але ще й багатофункціональна, безпечна для здоров’я, які вибрати матеріали. Ну і, звичайно, як зручніше і компактніше це встановити. У цьому випадку нерідко звертаються до професійних дизайнерів.

То як краще облаштувати кімнату дівчинки підлітка?

Звичайно, дитячі кімнати для підлітків наповнюються найбільш міцно та безпечно у використанні та для здоров’я, адже, незважаючи на те, що ростом та вагою дівчинка вже вийшла майже як доросла, вона все ще залишається дитиною. Меблі повинні витримувати спонтанні та веселі витівки хлопців, щоб ігри не закінчувалися травмами. До того ж, не треба забувати, що кути меблів, які розташовані в кімнаті дівчинки не повинні бути дуже гострими або випирати, тому що часто дитячі кімнати в сучасних квартирах не дуже великі.

Для дівчаток та й для будь-яких підлітків важливо, щоб навіть у невеликій кімнаті було просторо. Не потрібно захаращувати площу. Тому меблі для кімнати підлітка вибирають функціональні, мобільні та модульні, які завжди можна винести, переставити або використовувати за іншим своїм розсудом. Навіть диван бажано вибирати розкладний. Необхідно також врахувати, що він має бути найвищої якості, тому що хребет дівчинки підлітка досі формується, та й розбирати-збирати диван доведеться щодня.

Якщо для дівчинки виділено зовсім маленьку кімнатку, не слід встановлювати в ній габаритні шафи. Краще нехай вони будуть розташовані в коридорі або десь у вітальні, адже головне забезпечити будь-якій дочці потрібний і дуже важливий вільний простір. Щоб дівчинка легко могла дістати необхідну їй річ, буде достатньо стелажів та невеликої шафки. І пам’ятайте, що будь-яка проблема можна вирішити, потрібно лише захотіти.

Якщо не вистачає стільців для друзів, яких вона запрошуватиме, підійдуть різнокольорові подушки. Якщо ж нікуди складати одяг решти сезонів, то можна спробувати класти його під ліжком або столом. Заважає книжкову шафу — спробуйте частину непотрібних книг винести в коридор і залишити лише найнеобхідніші. Якщо ж заважає і невелика кількість, придбайте електронний рідер.

Цікаві варіанти оформлення кімнати для дівчинки

100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Робоче місце кімната підлітка
100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Облаштування кімнати підлітка
Світильники в кімнату для дівчинки підлітка
Декор на стіні в дитячому
100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Червоний дизайн кімнати підлітка
100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Яскравий інтер'єр кімнати для дівчинки
Бірюзовий колір кімната для дівчинки
Оригінальна люстра кімната для дівчинки
Дизайн інтер'єру підлітка дівчинки фото
Оформлення та облаштування кімнати для дівчини
Текстиль для дівчинки підлітка
Фіолетова кімната дівчинки підлітка
100 найкращих ідей: кімната для дівчинки підлітка
Оригінальне ліжко для дівчинки
Червоний колір в інтер'єрі кімнати для підлітка

10 незвичайних ідей оформлення

Кімната для двох дівчаток-підлітків

Якщо кімната розрахована на двох дівчат підлітків, то площу легше заощадити за допомогою двоярусного ліжка. Можна користуватися сучасними меблями, які можуть трансформуватися і є вкрай зручними для рішень інтер’єру в умовах обмеженого простору. Можна знайти безліч дизайнерських ідей для такої кімнати, головне, щоб у кожної дівчинки було своє спальне місце і вона не почувала себе ущемленою.

Вибирає штори для кімнати підлітка дівчинка. Зазвичай вони бувають пастельних, романтичних кольорів, з великою кількістю рюшечок, прикрас у біде бантів, стрічок, стекляруса чи воланів. Завдання батьків – підібрати найбільш підходящий для прання матеріал і найближчий за складом до натурального.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *