100 найкращих ідей дизайну великої ванної кімнати на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 найкращих ідей дизайну великої ванної кімнати на фото


Мати велику простору ванну кімнату, яку можна обладнати всім необхідним для водних, гігієнічних та розслаблюючих процедур – мрія більшості домовласників. Але великі площі та велика відповідальність. Якщо ванною кімнатою користуватимуться всі члени сім’ї, то і облаштування цього утилітарного приміщення має відбуватися відповідно до вимог, смакових уподобань, стилю життя та рівня активності всіх домочадців.

Інтер'єр ванної кімнати

У просторих приміщеннях, де не потрібно дбати про економію кожного квадратного сантиметра, крім традиційної для ванної кімнати сантехніки можна встановити, за бажанням мешканців, додаткову раковину, біде, душову кабіну відкритого або закритого типу, систему зберігання речей та предметів, необхідних для комфортного проведення водних процедур, камін, туалетний столик чи обладнати цілий будуар.

Біла ванна

Велика площа кімнати відкриває безліч можливостей з точки зору вибору палітри кольорів, розстановки сантехніки та меблів, використання об’ємних, фактурних способів обробки. Можна сказати, що оформлення просторої ванної кімнати обмежується лише вашою фантазією, дизайнерськими ідеями та фінансовими можливостями.

З персиковими відтінками

Після того, як ви визначитеся з набором функціональних і допоміжних сегментів, можна приступити до безпосереднього планування ремонту, вибравши способи обробки поверхонь вашої великої ванної кімнати.

Білий дизайн

Керамічна плитка – найпоширеніший варіант для облицювання стін ванної кімнати

Популярність використання керамічної плитки для оформлення поверхонь ванних кімнат по всьому світу не дивна, це відносно недорогий, досить міцний, красивий матеріал, який можна наклеювати практично на будь-які поверхні, представлений у широкому спектрі кольорів, розмірів і фактур. За керамічною плиткою дуже легко доглядати, а це важливий аспект для кімнат, що вимагають особливого відношення до чистоти і навіть стерильності. Ремонт, в якому взяла участь плитка з кераміки прослужить багато років, і довгий час залишатиметься таким самим свіжим, як спочатку.

Плитка "метро"

Керамічною плиткою можна облицьовувати як всю поверхню стін, так і оформити свого роду фартух на рівні поширення найбільшої кількості вологи. А решту поверхні пофарбувати в колір обробки стелі, наприклад. У цій ванній кімнаті було використано прийом комбінування різних видів плитки для виділення функціональних сегментів приміщення. Для великих кімнат можливі яскраві поєднання, змішання глянсової та матової поверхні.

Акцентна темна стіна

За допомогою плитки з кераміки темного, контрастного кольору можна виконати оформлення акцентної стіни. На тлі білої обробки, зона водних процедур виділяється завдяки акцентному декору.

Контрастний малюнок плитки

Оздоблення однієї зі стін за допомогою чорно-білої плитки, розташованої в хаотичному порядку, дозволило не тільки внести контраст в обстановку ванної кімнати, але й надати приміщенню індивідуального характеру.

Окантовка блакиттю

Поєднання білої плитки «метро» з окантовкою та оформленням ніш за допомогою кераміки з малюнком, створили свіжу та надихаючу обстановку ванної кімнати.

Плитка різних відтінків

Використання плитки різних форм і відтінків з природної палітри кольорів, дозволило створити дійсно нетривіальний дизайн кімнати для водних процедур.

Плитка "ялинкою"

Глянцева керамічна плитка, викладена «ялинкою», стала чудовим способом облицювання поверхонь навколо дзеркал і чудово вписалася в загальну світлу обстановку просторої ванної кімнати з еркером і овальною ванною, що розташована в ньому.

Колоритний інтер'єр ванної

Все в цій ванній кімнаті гідно пильної уваги — і сама ванна на позолочених ніжках і аксесуари їй у тон, і дзеркало в різьбленій рамі, і старовинний комод приглушеного блакитного кольору, і незвичайні оздоблення стін у рудуватому тоні. Але найоригінальнішою деталлю інтер’єру став малюнок на керамічній плитці, за допомогою якої облицьована робоча частина стін.

Фактурна плитка

Досить поширений нині матеріал для облицювання. Через підвищену міцність та стійкість, керамограніт застосовується в основному для облицювання підлог, але іноді використовується і для оформлення стін або їх частин, сегментів.

Керамограніт

Поєднання фактурної плитки темного відтінку з керамогранітом, виконаному з імітацією дерев’яного малюнка, створили фон для розкішної ванної кімнати чималих розмірів. За допомогою оригінальної системи підсвічування вдалося повністю розкрити природну палітру оздоблення.

Керамограніт на стінах

Сірі відтінки підлоги

Ніжна пастель

Природні відтінки

Незвичайна палітра

Оригінальна раковина

Мозаїчна плитка – спосіб урізноманітнити обробку поверхонь ванної.

Мозаїчна плитка може виготовлятися з кераміки, скла або пластики, випускатися як окремими блоками, так і як готове панно з малюнком. Шматочками плитки можна облицьовувати нерівні, асиметричні поверхні, опуклі, арочні елементи та ніші. Як оздоблювальний матеріал, мозаїку можна застосувати для окремих елементів, наприклад, оформити поверхню навколо дзеркала, окреслити контур фартуха, декорувати раковину або поверхні біля неї.

Стіна для душової

В даному випадку мозаїчною плиткою оформлена стіна душовою. Контрастний, але природний відтінок плитки виділяється на тлі білої обробки цієї просторої ванної кімнати, розташованої на мансарді.

Стіна з мозаїкою

За допомогою мозаїчної плитки можна оформити акцентну стіну геометричним малюнком або складнішим зображенням. У магазинах можна знайти готові панно з художніми зображеннями, так і окремі елементи для створення власного малюнка.

Пастельні тони

Мармур – додайте розкоші в оформлення вашої великої ванної кімнати

Більш красивого, витонченого та розкішного, але при цьому неймовірно міцного та довговічного матеріалу для обробки поверхонь знайти складно. Якщо ваш бюджет на ремонт ванної кімнати дозволяє застосування натуральної сировини для облицювання стін та інших поверхонь, то за мармур можна легко поручитися – цей природний матеріал нікого не розчарує.

Овальна ванна

Безумовно, використовувати мармур для облицювання усієї поверхні стін дорого і не завжди виправдано з естетичної точки зору. Комбінування мармурової плитки з іншими варіантами обробки поверхонь завжди чудово виглядає, важливо лише дотримуватися однієї групи кольорів із широкого спектру палітри. Мармурова плитка для облицювання підлог, викладена «ялинкою» та оформлення ніші для ванни, стали окрасою цієї світлої та просторої кімнати для водних процедур.

Мармурове оздоблення

Мармурова ванна кімната – так можна назвати це сучасне, просторе приміщення в мінімалістському стилі, з ванною незвичайної форми, з двома раковинами та дзеркалами, начебто підвішеними над ними.

Мармур у душовій

Мармур на раковині та в душі

За допомогою мармуру можна облицьовувати лише стіни душової кабіни, як зони з підвищеною вологістю, додавши природний матеріал для виготовлення стільниць раковин. А решту стін можна облицьовувати пластиком або пофарбованими спеціальною вологостійкою фарбою дерев’яними панелями.

Мармурова плитка

Облицювання стін за допомогою плитки «метро», зробленої з мармуру — цікавий дизайнерський хід, нове прочитання традиційного оздоблювального матеріалу.

Мармур навколо дзеркал

У ванній кімнаті мармур був використаний для обробки поверхонь біля дзеркал та стільниць раковин. У поєднання з теплими відтінками обробки стін, прохолода мармуру виглядає ще багатшою.

Дзеркала на вікнах

У цій ванній кімнаті з нетривіальним дизайном мармур використаний для обробки поверхонь ванни та раковин, які розташувалися прямо біля панорамних вікон із шикарним виглядом.

Мармур в інтер'єрі

Каррарський мармур

Мармур для облицювання

Мармур скрізь

Пофарбовані стіни – альтернатива плитковому облицюванню

У просторому приміщенні, де ванна розташовується в центрі кімнати, можна як спосіб обробки стін використовувати водовідштовхувальне фарбування. Безумовно, фарбувати потрібно ідеально рівні стіни, створені за допомогою гіпсокартону, наприклад.

Пофарбовані стіни

Використання керамічної плитки тільки як підлогове покриття вже увійшло в тенденцію при оформленні ванних кімнат з великою площею. Таке оздоблення, безумовно, коштує дешевше, ніж облицювання керамічною або кам’яною плиткою.

Стіни без плитки

Стіни під фарбування

Пастельні тони забарвлення

Ванна у центрі

Яскравий декор

Біле фарбування стін

Деревина – матеріал для окремих елементів ванної кімнати

Як конструктивні елементи або матеріал для виготовлення меблів, облицювання деяких видів поверхонь і предметів декору, може бути використане дерево. Оброблене спеціальними антисептичними рідинами, водовідштовхувальними засобами дерево здатне довго прослужити навіть в умовах підвищеної вологості. Наявність деревини в інтер’єрі ванної кімнати надає їй деяку домашню розкутість, природну теплоту.

Дерево в деталях

Дерев'яний комод

Дерев'яні балки

Щербата деревина як декор

Ширма з дощок

Дерев'яна шафа-вітрина

Дерев'яні елементи

Ванна як центр фокусування уваги у просторій кімнаті

Спектр моделей основного предмета сантехніки для будь-якої ванної кімнати зараз настільки великий, що проявити свою індивідуальність при виборі ванни зможе кожен домогосподар. Акрилові та чавунні, з масиву дерева та цілісного шматка каменю, скляні, бронзові та мідні – варіантів маса. Колірна палітра теж представлена ​​не тільки в білому кольорі та його відтінках. Найчастіше модель самої ванни настільки унікальна, що стає координаційним центром всього приміщення, підпорядковуючи собі концепцію дизайну кімнати для водних процедур. У просторих приміщеннях можна не економити простір і не ставити ванну до стіни, помістивши її в центр кімнати, або, принаймні, забезпечивши підхід з усіх боків, ви отримуєте зовсім інший погляд на ванну.

Королівська ванна

Містка ванна, розташована по-королівськи в центрі кімнати, має і відповідний антураж – розкішну люстру для освітлення, системи зберігання для всього необхідного, витончену етажерку для речей першої необхідності та комфортну лавочку для відпочинку.

Темні відтінки у ванній

Ще один приклад ванни, оточеної розкішною обстановкою, трохи богемною, але водночас сучасною.

Кам'яна стіна

Біла ванна овальної форми миттєво стає центром фокусування уваги, якщо поставлена ​​біля стіни з кам’яною обробкою. Оригінальний варіант оформлення стіни-ширми привніс до обстановки ванної кімнати нотку кантрі, сільського шику серед сучасного інтер’єру.

Чорна та кругла ванна

Оригінальна кругла ванна темного тону потребувала не менш шикарної обстановки, ніж вона сама. Каррарський мармур з комбінацією з керамічної плитки з хитромудрим візерунком, стали відмінним доповненням до розкішного інтер’єру.

Печворк на підлозі

Ванна на різьблених ніжках, з аксесуарами, покритими латунню, чудово вписалася в шикарну атмосферу цієї ванної кімнати з покриттям для підлоги в стилі пэчворк, кованими елементами підтримки раковини, позолоченими кранами і різьбленими рамами для дзеркал.

Розкішна ванна кімната

Королівський інтер’єр цієї просторої ванної кімнати зачаровує ванна. Розкішна люстра над нею, що стоїть біля аркового вікна, і система світильників, що дозволяють кімнаті бути ідеально освітленою, біле меблювання і навіть туалетний столик.

Рейки на стелі

Ця ванна, виготовлена ​​з цілісного шматка каменю, не дарма була поміщена на подіум, як центр фокусування уваги. Оригінальне оздоблення стелі за допомогою рейкової техніки стало ще одним доповненням до нетривіального дизайну приміщення водних процедур.

Ванна незвичайної форми

Овальна ванна

Ванна у центрі

У сріблястих відтінках

Незвичайна ванна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *