100 яскравих ідей дизайн-проектів спальної кімнати на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 яскравих ідей дизайн-проектів спальної кімнати на фото


Чимало публікацій на нашому сайті було присвячено способам облаштування інтер’єру спальні. Не дивно, що цій закритій від сторонніх очей кімнаті всі домовласники приділяють особливу увагу. Це приміщення для відпочинку та розслаблення, комфортної усамітнення та відновлення сил. Тому розробка дизайн-проекту спальні є такою інтимною та суто особистою справою.

У біло-сірих відтінках

Буває непросто визначитися зі стилем або палітрою кольорів однієї з найважливіших кімнат в будинку або квартирі. А вже про різноманіття варіантів меблів, текстилю та декору годі й казати. Наші фахівці підібрали більше п’ятдесяти варіантів дизайну інтер’єрів спалень різних розмірів, стилістичних напрямків та їх змішування, здатних надихнути на створення свого неповторного образу кімнати для сну та не тільки.

Біла ілюзія – спальні у світлих тонах

Жоден колір так не підносить інтер’єр кімнати, не робить простір візуально більше і просторіше, не надає такої чистоти та святковості, як білий. Практично всі відтінки білого активно використовуються дизайнерами для застосування в обробці поверхонь спалень, виробництва меблів та текстилю, а також декоративних елементів та аксесуарів. Але абсолютно біла кімната може створювати занадто холодне та стерильне враження, саме тому важливо правильно розставити колірні акценти, внести трохи контрасту за допомогою яскравих елементів.

Світла спальня

Традиційність світлої спальні розбавлена ​​яскравими плямами кручених меблів і квітковим принтом текстилю, що надає її майже класичному стилю нотку французького Провансу.

Яскраві акценти

Білі поверхні спальні працюють на контрасті з темними відтінками ліжка та рамок для фото.

Каркас для балдахіну
Скандинавський стиль

Інтер’єр цих світлих спалень віддає данину скандинавському стилю, що поважає поєднання білого кольору в оздобленні приміщення з яскравим текстилем.

Жива рослина
У білих тонах

Світла спальня може гармонійно поєднувати присутність елементів кантри-стилю, які відображені в меблів та предметах декору.

З вентиляторами

Важко зарахувати інтер’єр даної спальні до будь-якого стилю. Однозначно лише те, що всі елементи інтер’єру виглядають органічно та створюють затишну атмосферу для відпочинку.

Глибокі контрасти
У пастельних тонах
Яскраві подушки

Ці кімнати не назвеш білими, незважаючи на застосування саме цього відтінку в обробці майже всіх поверхонь. Яскраві елементи текстилю, меблів та декору настільки активні, що звертають увагу на себе.

Світла спальня на двох
Чорно-біла спальня

Достатньо лише двох-трьох відтінків, що знаходяться в контрасті між собою, щоб створити цікавий і ненудний інтер’єр спальні для розслаблення та відпочинку.

Спальня на одного

Ця невелика світла спальня з ліжком для одного робить легкий реверанс східному стилю в інтер’єрі. Декоративні елементи знаходяться в гармонії із шикарним видом природи з вікна.

Текстиль у клітку

Гра контрастів найяскравіше позначилася на інтер’єрі цієї місткої спальні. Вміле поєднання не тільки протилежних відтінків, а й різних принтів у текстилі, оббивці меблів та підлоговому покритті дозволило створити цікавий характер приміщення.

Блакитний на білому
Яскраві деталі

Лише пару яскравих елементів декору та активний колір покривала для ліжка здатні надати безликій кімнаті настрою та динаміки.

Світле оздоблення

Для асиметричних просторів, горищних і мансардних приміщень, світлі відтінки якнайкраще підійдуть для обробки поверхонь спальні. Адже таким кімнатам потрібна особлива увага до розширення площі та візуального вирівнювання асиметрії.

Коване ліжко

Напрочуд гармонійно ця світла кімната приймає поєднання темних кованих елементів, обробленої і не дуже деревини і майже чорних відтінків корпусних меблів.

Вбудована шафа

А ця спальня не здається білою, незважаючи на обробку, через глибокий сірий колір вбудованої системи зберігання та активний відтінок деревини, з якої виготовлено різьблене ліжко.

Яскрава та комфортна спальня – це реальність

Для любителів сміливих колірних рішень та яскравих контрастів, ми підібрали кілька дійсно цікавих варіантів дизайну спальні у найрізноманітніших кольорах.

Червона стіна з принтом

Незважаючи на активне червоне тло стіни з принтом біля абсолютно чорного узголів’я ліжка, на яскраві настільні бра і текстиль активних кольорів, інтер’єр спальні не виглядає кричащим. Світле оздоблення поверхонь і покриття нейтральних деревних відтінків «заспокоюють» зовнішній вигляд кімнати.

Яскравий дизайн

Навіть із біло-сірим оздобленням, спальня виглядає дуже яскраво, завдяки активному використанню декору та яскравому текстильному принту.

Різьблене узголів'я ліжка

Складно підібрати ще більш приголомшливе поєднання, ніж білі вензелі плетеного узголів’я ліжка на тлі абсолютно чорної стіни. Яскраві подушки та декоративні елементи вносять ще більший позитив у загальний настрій кімнати.

Чорно-біла та яскрава

Ця спальня виглядає яскраво завдяки контрасту білого і темно-сірого тонів, активне забарвлення текстилю та килимка загострює загальну монохромність.

Розкіш у всьому

У цій нетривіальній спальні є все й одразу – контраст у всіх елементах. Активне забарвлення шпалер та текстилю, яскраві елементи декору, прозорі та блискучі предмети.

Насичені кольори декору

Декілька яскравих креативних елементів перетворили просту, світлу кімнату на спальню для веселої та творчої особистості.

Еклектична спальня

Еклектичний інтер’єр спальні зі стелею незвичайної форми, що притягує погляд безліччю предметів. Які хочеться довго та уважно розглядати. Покривало в техніці пэчворк, яскраві подушки, незвичайні підвісні світильники, різьблені меблі та оксамитове узголів’я ліжка – все заслуговує на увагу.

Святковий декор
Лазур
Дівоча спальня
Яскрава картина

Ці спальні світлі і яскраві одночасно. Здається, в такій обстановці просто не можна перебувати в поганому настрої. Світле оздоблення стін служить чудовим тлом для яскравих та великих предметів декору та текстилю з різноманітним малюнком.

Яскрава спальня для двох

Ця неймовірно яскрава спальня для двох створює відчуття літа цілий рік. Тільки завдяки активному забарвленню текстилю та оббивці крісел досягається такий приголомшливий ефект.

Квіткова стіна

Яскравість цієї спальні відбилася в незвичайному розписі однієї зі стін. Світла і простора кімната виглядає надзвичайно святково.

Різьблене узголів'я і яскравість
З книжковими полицями

Цегляна кладка в інтер’єрі спальні

Навіть якщо спальня знаходиться не в переробленому колишньому промисловому будинку, а у звичайній міській квартирі або приватному будинку, надання її інтер’єру трохи індустріальності та брутальної фактурності може стати оригінальним дизайнерським рішенням.

Цегляна стіна

Часто для застосування обробки у вигляді цегляної кладки використовують стіну біля ліжка. Вона може послужити чудовим тлом для оригінальних предметів декору та незвичайних настінних світильників. А яскравий текстиль та незвичайна форма ліжка лише наголошує на цьому цікавому еклектичному образі спальні.

Темна цегла

В даному випадку темна цегляна стіна виступає контрастом до світлого оздоблення стін кімнати і надає приміщенню дещо неприборканого і динамічного характеру.

Вибілена цегла

Вибілена цегла стіни – лише фон для яскравого узголів’я ліжка та текстилю активних кольорів.

Біла цегла нагорі

Пофарбована в білий колір цегла, яка використана для обробки верхнього ярусу поверхонь, надає цій світлій кімнаті особливого шарму. А яскраві елементи декору вносять різноманітність у палітру кольорів спальні.

Руда цегла

Білий текстиль цієї спальні, поєднаної з кабінетом, чудово виглядає на тлі рудуватих відтінків необробленої цегляної стіни. Кімната досить самобутня та оригінальна. Незвичайні настільні лампи і невеликі драбини замість тумбочок, додають кімнаті самобутності.

Цегла біля узголів'я

Охристі відтінки цегляних стін знаходяться в гармонійному сусідстві з активним текстильним принтом, незвичайними меблями та елементами декору.

З квітковим принтом

У цій спальні вдалося досягти рідкісного виду контрасту, не стільки за допомогою кольору, скільки за рахунок різниці фактур. Брутальність пофарбованої цеглини зустрічається з наївністю квіткового принту шпалер і виглядає неймовірно гармонійно.

Елементи кантрі-стилю у традиційних спальнях

Не кожному домовласнику сподобається спальня, виконана виключно в стилі кантрі, а ось використання предметів сільської стилістики в рамках цілком традиційної кімнати, може стати чудовим дизайн-проектом.

Гілки дерев

Якби не гілки дерев біля ліжка, цю спальню можна було б назвати звичайною і далекою від навколишнього середовища.

Анімалістичний декор

Присутність анімалістичного декору та дерев’яних поверхонь у цій світлій спальні не впадає у вічі, але додає кімнаті цікавого характеру.

Мотиви Індії

У цій кімнаті стиль кантрі проявляється неявно та з ухилом до індійських мотивів.

Дошки біля узголів'я

Підголів’я ліжка, яке ніби поспіхом збили зі старих дощок, контрастує з витонченістю елементів декору.

Дерев'яна лавка

Вдало завуальовані елементи кантрі відобразилися в дерев’яному узголів’ї ліжка, невеликій лавці, «домашньому» текстилі та етажерці незвичайного дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *