100+ ідей шикарного дизайну 2019 року на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100+ ідей шикарного дизайну 2019 року на фото


Якщо жити за містом, то проект будинку з гаражем під спільним дахом може стати найкращим варіантом. Будинок за містом – гарна будова, що пов’язує людину з природою, відводить її від міської суєти у тихе місце. Однак дістатися до будинку не так і просто, тому потрібно використовувати автомобіль, якщо ж дістатися до будинку на авто, то його потрібно десь поставити і найкраще облаштувати гараж для того, щоб зберегти машину від «капризів» природи у вигляді дощу, граду або снігу.

У країнах Америки дедалі більшої популярності набирають комфорт-тауни. Вони є невеликими містечками, що схожі на затишний спальний район поблизу мегаполісу. Такі містечка складаються з невеликих малоповерхових будиночків із затишною атмосферою. Там невеликі будинки з гаражем мають особливу популярність.

04-%d0%be%d1%82%d0%b4

000 00 01 1-%d0%b0%d0%b2%d0%b0 02 2 2%d0%b0%d0%b2%d0%b0 03 3 05 5 7

кам'яний замок із гаражами

великий будинок з подвійним гаражем великий сірий будинок з гаражем гараж на першому поверсі

Проекти будинків з гаражем: вибираємо тип

Перш, ніж зайнятися будівництвом будинку, необхідно визначитися з типом гаража. Залежно від цього підхід до вибору проекту кардинально відрізнятиметься.

Після цього потрібно врахувати фінансове становище та можливості. Будівництво будинку з гаражем річ ​​досить підступна, адже навіть розрахувавши все до дрібних подробиць, не можна бути впевненим, що все точно вийде. Саме тому потрібно робити невеликий фінансовий запас на екстрений випадок чи непередбачену ситуацію.

Для того, щоб будівництво успішно служило довгі роки потрібно не економити на матеріалах, краще використовувати дорожчі, інакше через пару років доведеться все переробляти, а це ще дорожче, ніж правильно вкластися.

%d0%b0%d0%b2%d0%b0506 6 8 10 12 13 15 16 %d0%b0%d0%b2%d0%b04

Щодо гаража, то його потрібно будувати, враховуючи низку нюансів, а саме:

  • Кількість автомобілів, що там стоятимуть.
  • Чи передбачається у гаражі ремонт автомобіля.
  • Чи потрібно зробити запас місця для того, щоб зберігати якісь речі, крім автомобільного приладдя.
  • Де і як будуватиметься будинок, а найголовніше, де розташувати виїзд, враховуючи форми та габарити земельної ділянки.

Визначившись з усіма нюансами потрібно взяти до уваги їхню важливість, що враховується в першу чергу, а чим можна знехтувати. Після того, як всі питання закриті, можна вибирати тип конструкції та займатися будівництвом.

гараж на трьох гараж з достатком світла гараж з односхилим дахом гараж зі скляними дверима два гаражі біля баскетбольного майданчика подвійний гараж на першому поверсі

Окремий гараж

Гараж, що стоїть окремо, підкреслює важливість будинку, його поважний вік. Найчастіше окремо гаражі будуються в тому випадку, якщо будинок стояв раніше, або будівництво проводилося давно, коли поєднання будівель не було загальноприйнятим.

Переваги окремого розміщення:

  • Шумоізоляція під час ремонту авто. Якщо автомобіль зламався, а відремонтувати його можна самому, то набагато краще, коли гараж стоїть окремо, адже таким чином мешканці будинку не будуть чути шуму або бачити пил від робіт, що проводяться. Також варто відзначити, що в окремому гаражі значно простіше і дешевше облаштувати оглядову яму.
  • Пожежна безпека. Гараж – це місце скупчення вихлопних газів, бензину та інших паливно-мастильних матеріалів, тому краще, щоб гараж стояв окремо. Таким чином, можна убезпечити себе від пожежі, адже вона не перейде додому.
  • Вільне розташування. Якщо гараж не прикріплений до будинку, його можна поставити в будь-якому зручному місці, де є заїзд. Крім цього, тут враховуються нюанси рельєфу та габарити земельної ділянки.

Серед недоліків – великі фінансові витрати, оскільки доведеться робити індивідуальний фундамент із капітальною спорудою із цегли або газобетону. Якщо будувати полегшений варіант, можна трохи заощадити, проте проведення комунікацій все одно обійдеться недешево. Також не дуже приємно, що потрібно долати відстань від будинку до гаража, що особливо погано взимку.

величезний окремий гаражокремий гараж

білий гараж на 2 авто білий гараж на 3 авто гараж з мансардою на 2 авто окремий гараж на 3 авто окремий гараж з автомобілем сірий гараж на два авто стильний окремий гараж

Гараж під будинком: суміщений варіант

Якщо спорудити гараж у підвалі, можна заощадити місце на ділянці, це особливо добре для невеликих земельних ділянок і територій на схилах. Однак це дуже дорогий і складний варіант, тому що третина вартості будинку піде на фундамент, крім цього потрібно враховувати геодезичні показники, які не завжди дозволяють зробити таку споруду.

Гараж і будинок із спільним дахом – найпопулярніший варіант, що є оптимальним вибором за ціною та розташуванням. В цьому випадку будинок або примикає до будинку, маючи з ним одну загальну стіну і дах, або є вбудованим, маючи кілька загальних стін.

Знайти оптимальний варіант проекту можна в інтернеті або замовляти індивідуально у спеціальних будівельних компаній, що зможуть запропонувати оптимальний варіант і врахують побажання замовника. Знайти готовий проект краще самому з безкоштовних варіантів, тому що саме на створення проекту йде десята частина вартості будинку, їх краще заощадити для того, щоб створити інтер’єр.

2018-05-24_12-11-46 2018-05-24_12-13-25 2018-05-24_12-14-12 2018-05-24_12-17-21 %d0%b0%d0%b2%d1%8b%d0%bb%d1%80

двоповерховий білий будинок з гаражем двоповерховий будинок з гаражем двоповерховий будинок з двома гаражами дерев'яний будинок з гаражем дерев'яний будинок з двома гаражами будинок та гараж під одним дахом будинок та гараж із спільним дахом будинок із блоків з гаражем будинок з гаражем 1118 будинок з гаражем в американському стилі будинок з гаражем у стилі хай-тек будинок з гаражем та нічним освітленням будинок з гаражем на 3 авто

Будинок із гаражем під одним дахом: варіанти планувань

Одноповерховий будинок з гаражем

Найпростіший варіант планування – це одноповерховий будинок з гаражем. Такий будиночок стане ідеальним варіантом, оскільки він простий у плануванні, а його габарити визначаються розмірами ділянки. Головна перевага полягає в інженерній простоті, адже розташувати такий будинок можна навіть на слабкому ґрунті, а доглядати будинок дуже просто.

Прилаштувати гараж до такого будинку дуже просто (якщо не прилаштовувався спочатку), тому не потрібні зайві грошові витрати. Крім того, у затишному будиночку чи на дачі це створить додаткову корисну площу для зберігання сезонних речей. Єдине, що слід враховувати – розташування гаражу. Краще не будувати його біля тераси чи веранди, бо це зіпсує відпочинок, а бруд на шибках зіпсує настрій.

будинок з гаражем на 4 авто будинок з гаражем під одним дахом будинок з підземним гаражем невеликий будинок над гаражем

Двоповерховий будинок з гаражем

Двоповерхові будинки вибираються в одному з двох випадків: територія маленька, а площі хочеться більше, велика родина. Готових проектів багато, тому вибирати їх можна в інтернеті безкоштовно, головне щоб над гаражем розташовувався другий поверх, такий варіант заощадить простір.

2-%d1%8d%d1%82 2-%d1%8d%d1%822 2-%d1%8d%d1%823 2-%d1%8d%d1%829

Будинок з мансардою та гаражем

Приватні будинки з мансардою стають все популярнішими, адже вона може бути не тільки місцем для відпочинку, але й стильною часткою будинку. Проекти будинків з мансардою та гаражем – це щось середнє між двома окремо взятими варіантами. Облаштувати їх не важко та й по грошах справа не витратна, а отже, цей варіант має право на життя.

Якщо і мансарду, і вбудований гараж розміщувати в будинку, то доведеться пожертвувати площею житлових кімнат. Над гаражем чи під мансардою можна споруджувати хіба що комору, адже розміщення там спалень просто небезпечне та заборонене.

8-%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d1%81 %d0%bc%d0%b0%d0%bd%d1%81 %d0%bc%d0%b0%d0%bd%d1%812 %d0%bc%d0%b0%d0%bd%d1%819

будинок з гаражем у лісі2018-05-24_12-23-39

величезний будинок з гаражамисірий будинок з гаражем

будинок з гаражем, поєднаний одним дахомцегляний будиночок із гаражемЗагалом варто сказати, що підходити до вибору проекту потрібно дуже ретельно та уважно, враховувати при цьому всі нюанси та дрібниці таким чином, щоб наприкінці отримати ідеальний будинок для проживання усієї родини, а не купу проблем та зайвих фінансових витрат. 2018-05-24_12-11-27 2018-05-24_12-25-12

помаранчевий будинок з гаражем оригінальний будинок з гаражем сучасний будинок з гаражем стильний будинок з двома гаражами темно-сірий будинок з гаражем чорний будинок з гаражембілий будинок з гаражем на 2 машинивеликий гараж прибудований до будинку

2018-05-24_12-08-54

гараж збоку будинку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *