100 ідеї шпалер для вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 ідеї шпалер для вітальні


Вітальня – це центральна кімната будь-якої квартири чи приватного будинку, саме тому до неї приковується особлива увага. Найчастіше саме в ній проводяться сімейні застілля в обід і вечір, тут накривається великий стіл для гостей, а отже тут проводитися левова частка часу. Для приємного ока інтер’єру, що радує і спонукає до відпочинку потрібно серйозно поставитися до оздоблення кімнати, зокрема підбору оптимального типу шпалер.

oboi_v_gostinoy_001-1oboi_v_gostinoy_003oboi_v_gostinoy_009-1oboi_v_gostinoy_010oboi_v_gostinoy_011-650x975oboi_v_gostinoy_013-650x1010oboi_v_gostinoy_015oboi_v_gostinoy_016біло-коричневі вертикальні смугибіло-чорна клітка білі із зеленими деревами

Правильно підібравши та використавши шпалери, можна не тільки виділити вітальню, а й зробити її особливою. Для того щоб обраний варіант став кращим, в першу чергу необхідно прислухатися до експертної думки більшості дизайнерів.

білі з червоними квітамибілі з візерунком білі з чорним орнаментом білі з чорними колами

Як правильно вибрати шпалери для вітальні?

Прийнято вважати, що вітальня є спільною кімнатою у квартирі чи будинку, отже, тут можуть проводити час як члени сім’ї, і їх родичі чи гості. Саме через це оздоблення цієї кімнати має бути одночасно і практичною, і святковою для створення правильної атмосфери.

oboi_v_gostinoy_039 oboi_v_gostinoy_047 oboi_v_gostinoy_049білі з чорними лініями білі з чорними ромбами геометричний малюнок блакитна вітальняПід час вибору шпалер для вітальні потрібно орієнтуватися на загальний інтер’єр квартири, зокрема габарити кімнати та житла, специфіку освітлення. Крім цього важливо враховувати те, що шпалери повинні бути стійкими, щоб не доводилося їх регулярно міняти або оновлювати з банальних причин. Якщо врахувати всі вимоги та критерії, то можна вибрати оптимальний варіант, при цьому зробити це так, щоб він був модним та цікавим у 2018 році.

горизонтальні смужки вітальня у блакитних тонахoboi_v_gostinoy_036-650x975 oboi_v_gostinoy_048-650x813жовті шпалери жовті з гілками та птахами

Важливо відзначити, що немає сенсу гнатися за доступною ціною, сподіваючись щось хороше. Якісні та екологічно безпечні шпалери дешево не стоятимуть і до цього треба бути готовим. Однак, якщо ціна видалася високою, то не варто відмовлятися від цього варіанта. Прорахувавши термін служби та регулярні витрати на дешеві шпалери можна зрозуміти, що дорогий варіант виявиться доцільнішим.

зелені однотоннізелені з синіми квітамиШпалери для вітальні повинні бути легкими у догляді та обслуговування, проте при цьому вони повинні бути максимально безпечними для людей, що проживають у квартирі. Саме тому слід віддати свою перевагу шпалерам, що «дихають», що не будуть накопичувати пил.
oboi_v_gostinoy_024-650x975oboi_v_gostinoy_032oboi_v_gostinoy_034-1

Вибір кольору та малюнка для шпалер у вітальні

Правильно підібрати колір шпалер та малюнок для них дуже складно. Часто буває так, що цей нюанс стає справжньою проблемою та конфліктною точкою не лише між членами сім’ї, а й для однієї людини. Величезний вибір шпалер вводить в глухий кут і змушує відчувати важкі муки непростого вибору: в більшості випадків одночасно подобаються шпалери, протилежні за кольором і фактурою.

шпалери - чорне полотно шпалери у стилі під книжкові полиці шпалери з тваринами шпалери із зображенням дерев шпалери з принт карти світу

Найчастіше всі орієнтуються на особисті уподобання та вибирають шпалери на свій смак, однак це груба помилка. Дизайнери стверджують, що для правильного вибору шпалер необхідно спиратися на такі пункти:

  • Габарити кімнати. Цей нюанс є основним при виборі потрібних шпалер у вітальню. Для великої та просторої кімнати обмежень практично немає, а ось для маленької вітальні існує ряд проблем. Шпалери в невеликій кімнаті повинні бути максимально світлими та повітряними, це візуально збільшує габарити кімнати, темні тони зроблять її ще дрібнішою. Великі малюнки та візерунки також підійдуть більше для об’ємних кімнат, а ось у невеликій вітальні краще використовувати дрібні геометричні малюнки або ниткоподібний орнамент.
  • Висота стель вітальні. Якщо кімната має високі стелі, потрібно використовувати горизонтальні смуги, для приміщення з низькими стелями краще використовувати широкі вертикальні смуги, що будуть «піднімати» висоту стелі.
  • Висвітлення. Для вітальні, вікна якої виходять на південну сторону, ідеально підійдуть шпалери в контрастних холодних відтінках: сірий, блакитний або зелений. У протилежному випадку слід віддати перевагу теплим і м’яким відтінкам бежевого та кремового кольорів. Також додасть затишку та тепла золотистий колір або оригінальний візерунок жовтих відтінків.

шпалери з квітами 4 видіворигінальні шпалери

У 2018 році дизайнери роблять свою ставку на відверті експерименти, а отже можна не боятися і робити сміливі рішення щодо вибору шпалер. Модними будуть матеріали з насиченим кольором, яскравими та соковитими малюнками. Логічно, що такі стіни завжди будуть цікавими, зможуть зарядити бадьорістю та позитивними емоціями, проте підходити до цього необхідно відповідально та максимально обережно, щоб не перегнути ціпок.

oboi_v_gostinoy_043 oboi_v_gostinoy_045 oboi_v_gostinoy_025пастельні однотоннісмугасті чорно-білі різнокольорові горизонтальні лінії різнокольорові

Оптимальний тип шпалер для вітальні у 2018 році

На даний момент ринок багатий на шпалери і на вибір покупця надається багато типів шпалер з різних матеріалів. Для обробки вітальні краще віддати перевагу вініловим, флізеліновим, тканинним або паперовим шпалерам. Якому саме типу віддати перевагу, необхідно вирішувати, враховуючи їх функціональні відмінності та основні якості.
із зображенням міста світлі у криву смужку сірі однотонні сірі з білими квітами

Паперові шпалери — найгірший з запропонованих варіантів, тому що цей тип шпалер не особливо міцний і міцний. Для того, щоб ці шпалери виглядали на стіні, красиво потрібно якісно вирівняти стіни, а це буває іноді проблематично.

Флізелінові – цей варіант більш практичний, оскільки ці шпалери менше піддаються впливу зовнішніх факторів. Також перевагою цих шпалер стане широкий асортимент на ринку, а отже можна вибрати оптимальний варіант на власний смак.
сірі з трикутниками синьо-жовта вітальня сині шпалери сині з білими колами

Вінілові – чудовий варіант, тому що ці їх можна мити, це великий плюс для прохідної кімнати. Також перевага цих шпалер полягає в тому, що вони виглядають як єдине ціле без швів.

Тканинні шпалери варіант хороший, але дуже примхливий. Цей тип шпалер вимагає постійного догляду, найчастіше вони використовуються в найвишуканіших стилях рококо. Стіни будуть виглядати як витвір мистецтва, але і варто це відповідно.

сині з деревамибузкові з візерунком стильні коричневі шпалериБамбукові шпалери варто згадати окремо, тому що їх можна використовувати лише в деяких стилях. Крім цього найкраще не використовувати їх повноцінно, а покривати стіни лише як декорацію в деяких місцях. Поряд з бамбуковими також використовуються шпалери з рисового паперу, соломи та тростини.

Комбінування кількох типів шпалер особливо вітатиметься у 2018 році, оскільки за допомогою цього можна розставляти необхідні в інтер’єрі акценти. Вертикальні або горизонтальні смуги, «бордюри» та інші оригінальні рішення зроблять вітальню модною, стильною та сучаснішою.

стильні шпалери у чорно-білому варіанті стильні шпалерифісташкові чорні металізовані

Якщо грамотно підійти до вибору шпалер для вітальні в 2018 році, то можна створити не тільки затишну кімнату, а й втілити в життя свої задуми, що відповідають модним тенденціям. Підібравши ідеальний варіант, можна не тільки зробити вітальню індивідуальною, але й підкреслити особливість її господарів.

чорні шпалери чорний з білим візерункомчорні з орнаментом шикарні чорні шпалери

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *