100 фото трендових відтінків у дизайні
Спальня

100 фото трендових відтінків у дизайні


Зміст:

  1. Основні тенденції
  2. Лаконічний бежевий в інтер’єрі
  3. Свіжість зеленого
  4. Благородний та розслаблюючий синій
  5. Модний мигдальний відтінок
  6. Сонячний бурштин
  7. Незвичайний колір самба
  8. Трендовий золотистий відтінок
  9. Принцип вибору стильного відтінку для інтер’єру

Оскільки мода, що стосується облаштування домашнього інтер’єру, змінюється набагато частіше, ніж тренди на взуття чи одяг, дизайнери намагаються постійно тримати «руку на пульсі» та інформувати суспільство про тенденції, що оновлюються. І мова в цьому випадку йде не тільки про стильові напрямки або асортимент оздоблювальних матеріалів. Визначення найбільш підходящої палітри кольорів для дизайну того чи іншого приміщення також є дуже значущою дією, адже правильно підібрані відтінки сприяють розкриттю характеру обраного оформлення і допомагають створити необхідну атмосферу.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Кольори інтер’єру 2022 – основні тенденції

Незважаючи на те, що планування дизайну інтер’єру зазвичай відбувається на підставі специфіки способу життя господарів приміщення і реалізуються з урахуванням їх побажань та інтересів, дизайнери обов’язково враховують тенденції інтер’єрної моди. Головною особливістю сучасних інтер’єрів є використання нейтральних і максимально наближених до природи відтінків, які створюють затишну та безтурботну атмосферу, наприклад, бежевий, оливковий, зелений, синій або янтарний. При цьому не варто скидати з рахунків і такі яскраві тони як червоний, самба або золотистий, які успішно проявили себе як акценти.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Лаконічний бежевий в інтер’єрі

При грамотній розстановці пріоритетів теплий бежевий відтінок наповнює приміщення елегантністю і відчуттям умиротвореності. Він добре виглядає в компанії з сірим, білим, зеленим, синім і гармонійно поєднується з кавовим або каштановим, рожевим або теракотовим. Як основний відтінок бежевий ніколи не виглядатиме головним в інтер’єрі, тому дизайнери рекомендують не використовувати його для створення контрастних поєднань.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Свіжість зеленого

Любителям консерватизму рекомендовано звернути увагу на освіжаючий зелений колір, який може максимально проявити свої якості в еко дизайнах та проектах з мінімалістичним ухилом. Для оформлення стін в останній із пропозицій краще використовувати темні відтінки зеленої палітри, які дозволять підкреслити стриманість стилю. Якщо ж йдеться про текстиль або оббивку меблів, то тут актуально віддати перевагу м’яті, вултрамарину або смарагду. Для підтримки еко-напрямку акцентуйте увагу на відтінках зеленої трави, хвої та інших, максимально наближених до природних, тонах.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Благородний та розслаблюючий синій

Модний синій колір представлений цього року у темному, глибокому відтінку, що імітує тропічну воду, поверх якої стелиться туманна серпанок. Такий, до певної міри магічний і чарівний погляд варіант чудово поєднується з нейтральними тонами і сприяє створенню розслаблюючої та комфортної атмосфери. За бажання ви можете трохи пограти зі складовими синьої гами і віддати перевагу, наприклад, на користь відтінків з більш вираженими червоним або зеленим підтоном. Світлі відтінки дозволять наповнити кімнату прохолодою і створять заспокоєну атмосферу.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Модний мигдальний відтінок

Завдяки своїй багатогранності мигдальний відтінок здатний наповнити приміщення гармонійним поєднанням ніжності та прохолоди. Він чарівним чином перетворює навколишні кольори і чудово виглядає в дуеті з графітовим, зеленим, синім і багатьма іншими відтінками. За бажанням господарів оформлюваної кімнати мигдальний може бути другорядним або головним в інтер’єрі. Все залежить від обраного стилю та бажаного результату. Щоб загальна картина не виглядала надто лаконічно, прийнятно додатково застосовувати яскраві акценти як аксесуарів чи предметів текстилю.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Сонячний бурштин

Оскільки ця кольорова гама включає не тільки жовті, а й червоні та помаранчеві нотки, характерний для бурштину переливчастий сонячний блиск може змінюватись в залежності від ступеня їх концентрації. Бурштин гарно поєднується з бежевим, темно-коричневим і навіть бузковим відтінками. Навіть невеликий акцент в інтер’єрі, виконаний у такій життєрадісній гамі, забезпечує наповнення приміщення життєрадісністю, теплом та енергією.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Незвичайний колір самба

По суті, запропонований варіант є гармонійним поєднанням червоного і вишневого кольору в рівних частках. Він чудово доповнює спокійні або нейтральні відтінки в інтер’єрі і використовується в основному в елементах текстилю або декоративних деталях. Якщо ж цей чуттєвий і витончений колір присутній у обробці стін, необхідно забезпечити приміщенню різний рівень освітлення. Меблі у такому виконанні також необхідно поєднати в інтер’єрі з менш виразними предметами. Дане рішення дозволить продемонструвати глибину такого незвичайного відтінку і одночасно згладить його насиченість.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Трендовий золотистий відтінок

У прикладах готових інтер’єрних робіт останніх сезонів все частіше зустрічаються проблиски золота. Тому в 2022 році використання в оформленні кімнат сяйва дорогоцінного металу можна назвати актуальним та модним рішенням. Вам не обов’язково використовувати золотистий відтінок для обробки всього приміщення. Хоча такий варіант має право на реалізацію. Навіть невеликі блискучі акценти на червоному, чорному, зеленому або бежевому фоні значно перетворять і облагородять приміщення.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Принцип вибору стильного відтінку для інтер’єру

Для того, щоб колірна гама вашого інтер’єру виглядала максимально гармонійно, необхідно правильно визначити співвідношення відтінків, що використовуються в дизайні. Комбінація 60%+30%+10% у цьому випадку вважається найбільш раціональною. 60% загального колірного рішення інтер’єру, як правило, має припадати на основний відтінок. 30% повинні займати всілякі його доповнення. 10% – це яскраві та помітні акценти, без яких більшість сучасних стильових напрямків здавалися б надто нудотними та незакінченими.

100 фото трендових відтінків у дизайні

Безперечно, для створення модного та стильного інтер’єру необхідно враховувати безліч факторів і серйозно поставитися до вибору оздоблювальних матеріалів, меблів, текстилю та інших деталей. Однак саме вибрані вами кольори здатні наповнити приміщення теплом та затишком, створити необхідну атмосферу та підкреслити особливості того чи іншого стильового рішення.

100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні100 фото трендових відтінків у дизайні100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні 100 фото трендових відтінків у дизайні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *