100 фото стильних прикладів дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних прикладів дизайну


Зміст:

  1. Тренди
  2. Модний колір меблів
  3. М’які меблі
  4. Меблеві новинки для дитячої
  5. Меблі для кухні
  6. Ідеї ​​меблювання вітальні

Таке поняття, як створення інтер’єру включає не тільки вибір якісних матеріалів для обробки стелі, стін та підлоги того чи іншого приміщення. Такі деталі як штори, джерела освітлення, текстиль, різноманітні аксесуари або меблі також відіграють у цьому важливу роль. І якщо деякі з перелічених позицій, залежно від дизайну і колірного виконання, можуть використовуватися і як додатковий фрагмент, і як акцент, то меблі завжди привертають до себе увагу і в більшості прикладів задають настрій всьому оформленню.

100 фото стильних прикладів дизайну

Незважаючи на те, що модні тенденції, що стосуються меблів не такі швидкоплинні, як наприклад, в одязі, взутті або різних аксесуарах, деякі зміни та вдосконалення дизайну меблів відбуваються рік у рік. Про те, на які новинки слід звернути увагу тим, хто зважився на оновлення інтер’єру в 2021 році і як правильно підібрати обстановку для різних за функціональністю житлових приміщень ми розповімо далі.

100 фото стильних прикладів дизайну

Тренди меблів 2021

Незважаючи на те, що кожна людина має своє уявлення про поняття «красиво», «стильно» і «модно», у 2021 році при виборі меблів дизайнери все ж раджу придивитися до варіантів, характеристика яких відповідає всім новомодним вимогам. І насамперед, на чому слід акцентувати увагу, це наближеність до природи, що означає актуальність на все природне, починаючи від забарвлення, закінчуючи наявністю грубих столів, стільців та інших предметів меблів з дерева та інших натуральних матеріалів.

100 фото стильних прикладів дизайну

Не менш цікавою пропозицією можна назвати одночасне поєднання незвичайних матеріалів, наприклад, скла і металу, глянцю і матової поверхні, і використання в оббивці приємних на дотик тканин, наприклад, оксамиту або велюру.

100 фото стильних прикладів дизайну

Ще однією новомодною меблевою новинкою вважається використання в інтер’єрі «старовинних» предметів. Це може бути єдиний у своєму роді «дореволюційний» торшер, «бабусине» крісло чи інші атрибути. При цьому бажано, щоб кожен предмет мав свою історію і характер.

100 фото стильних прикладів дизайну

Ну і найголовніше, що можна сказати про модні в 2021 році меблі — це поєднання «не поєднаного». Іншими словами, замість певних критеріїв та правил на перше місце виходять свобода та персоналізація, що може виражатися у поєднанні предметів меблів, що належать до різних стилів та поколінь.

100 фото стильних прикладів дизайну

Модний колір меблів 2021

Кожен новомодний сезон вносить свої коригування в дизайн та колір того чи іншого продукту. Новинки меблів, запропоновані споживачеві на 2021 рік, також не стали винятком. І в цьому випадку фахівці рекомендують звернути увагу на відтінки зелені, ґрунту та овочевих культур, які повністю здатні передати або підкреслити зв’язок з природою.

Теракотовий

Подібний відтінок відноситься до категорії складніших і одночасно поєднує в собі червоний, помаранчевий та коричневий. Застосовується теракотовий відтінок, як правило, для оформлення м’яких меблів, пуфів або столів.

100 фото стильних прикладів дизайну

Гірчичний

Використання в інтер’єрі меблів цього теплого відтінку виглядає досить оригінально і дозволяє доповнити кімнату нотками аристократизму. Якщо ж подібна ідея видається занадто виразною, завжди можна приглушити яскравість гірчичного відтінку за допомогою шоколадних, білих або сірих тонів.

100 фото стильних прикладів дизайну

М’ятно-зелений

Не дивлячись на всю свою яскравість та енергію, цей колір наповнює приміщення теплом, а також дуже вдало поєднується з пісковими та кавовими відтінками, тому може стати чудовою заміною на класичний білий. Якщо вам ближче «прохолодні» комбінації, то прекрасним доповненням м’ятно-зеленого стануть сіро-синій або смарагдовий.

100 фото стильних прикладів дизайну

Пляшково-зелений

Таке рішення прийнятне для оформлення меблів, що відноситься до «преміум» класу, адже подібний відтінок завжди виглядає багато, ефектно і досить виразно, що цілком прийнятно для освіження стриманих та лаконічних інтер’єрів.

100 фото стильних прикладів дизайну

Сіро-блакитний

Що стосується подібної варіації, то тут дизайнери роблять ставку на стриманість, що характеризує сірий відтінок і привабливість, властиву блакитному. Меблі в такому виконанні завжди приковують увагу, не обтяжують загальну картину, здається злегка повітряною та вишуканою.

100 фото стильних прикладів дизайну

М’які меблі 2021

Уявити будь-яке житло без елементів м’яких меблів дуже складно, адже подібні предмети, як ніхто інший, здатні наповнити кімнату теплом, затишком і комфортом. А асортимент подібних виробів дозволяє використовувати аксесуари для облаштування практично всіх приміщень.

Дивани

Головною особливістю модних диванів 2021 є багатофункціональність і зручність конструкцій, а також висока якість матеріалів і великий асортимент, серед якого кожен покупець зможе підібрати ідеальний для себе варіант. У списку актуальних пропозицій як класичні вироби, так і дивани незвичайної конфігурації, а також модульні та кутові моделі.

100 фото стильних прикладів дизайну

Крісла

Щодо вибору крісел, то ці вироби можуть виступати як доповнення диванної конструкції або використовуватися в інтер’єрі як самостійний предмет. Крісла, що йдуть у комплекті з диваном, зазвичай повторюють дизайн більшого за розміром предмета. Якщо ж ви бажаєте використовувати аксесуар, як самостійну прикрасу кімнати, то дизайнери радять віддати перевагу виробам із округлими формами та завищеною спинкою.

100 фото стильних прикладів дизайну

Меблеві новинки 2021 для дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати завжди ґрунтується на екологічності, максимальному комфорті, багатофункціональності та безпеці, адже для дитини його кімната – це цілий світ, у якому йому має бути одночасно спокійно та цікаво. Тому батькам слід заздалегідь визначитися з функціональними зонами приміщення, призначеного для дитячої кімнати, і, звичайно, підібрати меблі з розумом, без зайвих предметів, які будуть захаращувати простір. У цьому випадку дизайнери виділяють три основні види меблів, які максимально відповідатимуть усім критеріям.

100 фото стильних прикладів дизайну

Модульні гарнітури для дитячої складаються з кількох предметів і випускаються у досить зручному метражі. Сучасні корпусні меблі відрізняються більш жорстким каркасом, а багато деталей дозволяють за необхідності регулювати висоту деяких предметів.

100 фото стильних прикладів дизайну

Що стосується м’яких меблів для дитячих, то улюбленою категорією предметів у цьому випадку залишаються компактні міні-диванчики, оригінальні крісла та пуфи. Окремо кожен з батьків може придбати функціональний стіл, комод або практичну тумбу.

100 фото стильних прикладів дизайну

Меблі 2021 для кухні

Сучасні кухонні меблі – це не тільки містка система зберігання, але й привабливі, зручні корпуси для розміщення різного виду вбудованої техніки, яка помітно полегшує життя жінок. При цьому саме ергономічність є головною вимогою при виборі відповідного комплекту. Усі ящики та шафки повинні бути розташовані максимально зручно для користування.

100 фото стильних прикладів дизайну

Що стосується кольорів фасадів та стилю меблевих гарнітурів для кухні, то тут все залежить від смакових переваг господарів та розмірів площі приміщення. Головною «фішкою» 2021 року є еклетика в дизайні кухні з акцентом на витримку всіх складових в одній палітрі кольору і відмова від навісних шаф. Як заміну дизайнери пропонують доповнювати інтер’єр острівними системами зберігання або встановлювати більш місткі шафи для підлоги.

100 фото стильних прикладів дизайну

Ідеї ​​меблювання для вітальні 2021

Приступаючи до вибору меблів для вітальні в сезоні 2021, слід віддати перевагу елегантним і максимально простим предметам, які відрізняються ергономічністю, функціональністю і виконані з якісних матеріалів. У тренді прості, але чіткі лінії, а також вироби зі скла, каменю, мармуру та натурального дерева.

100 фото стильних прикладів дизайну

Найбільш актуальним рішенням можна назвати застосування в облаштуванні вітальні трансформери, що дозволяє змінювати функціональне призначення і зовнішній дизайн того чи іншого предмета. Наприклад, при необхідності компактний диван може стати чудовим спальним місцем, і симпатична тумбочка або комод «перетворитися» на великий обідній стіл або дошку для прасування.

100 фото стильних прикладів дизайну

Модні меблі 2021 поєднують у собі найнеобхідніше для комфортного існування кожної людини. А привабливий зовнішній вигляд та оригінальний дизайн, у свою чергу, дозволять створити унікальний у своєму роді інтер’єр, який не тільки відповідатиме всім вимогам, а й радуватиме своїх господарів.

100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну 100 фото стильних прикладів дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *