100 фото стильних новинок, правила вибору
Спальня

100 фото стильних новинок, правила вибору


Зміст:

  1. Меблі для маленької кухні
  2. Меблі у велику кухню
  3. Кутові меблі для кухні
  4. Столи для кухні
  5. Стільці для кухні
  6. Меблева стінка для кухні

Питання вибору меблів для кухні одного разу стає актуальним та першорядним для кожного з нас. Вибір якісних, функціональних та зручних меблів – справа відповідальна і копітка. Тому спочатку вивчаємо теорію меблевого питання: які види існують і як підібрати потрібну обстановку саме для Вашої кухні.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Меблі для маленької кухні

У сучасному арсеналі меблевого виробництва є чимало вигідних та ергономічних пропозицій для невеликої за площею кухні. Перш за все, це меблеві трансформери: столи, що розкладаються, різні висувні і відкидні додаткові поверхні, м’які кухонні куточки з системами зберігання під сидінням.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Відмінно підійде для маленької кухні, вбудовані меблі та побутова техніка. Такий варіант заощаджує кухонний простір, дозволяє зробити кухню максимально функціональною, виглядає акуратно, впорядковано та стильно.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Також раціонально використовувати площу кухню допоможуть кутові меблеві конструкції: кутова мийка має велику робочу поверхню, а кухонна кутова шафа дуже містка.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Меблі у велику кухню

Великий простір кухні дозволяє не тільки придбати бажані меблі будь-якого розміру, оснастити всією необхідною побутовою технікою, але і вибрати для дизайну кухні будь-який стиль інтер’єру, що сподобався. Один з найпопулярніших стилів – класичний – можна дізнатися за натуральними матеріалами та теплими відтінками в інтер’єрі кухні, а також за керамічними, бронзовими та мідними елементами або предметами декору, справжніми дерев’яними меблями.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Кухонні меблі в стилі модерн підійдуть для тих, хто віддає перевагу асиметрії, монохромності колірних рішень. Меблі в стилі лофт для кухні порадують металевими деталями та красивими насиченими відтінками глибокого сірого кольору. Органічний сільський кантрі-стиль – чудова ідея для кухні. Для кантрі вибираємо прості і нехитрі натуральні меблі, елементи яких штучно старіємо. Якщо ж Вам до вподоби стримані та строгі меблі для кухні білого кольору або світлих відтінків, то Ваш вибір – скандинавський стиль.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Кутові меблі для кухні

Кутові кухонні меблі – практичний та стильний варіант, що має кілька основних видів. Кухонний меблевий гарнітур у вигляді літери «Г»: ідеально підходить для маленьких кухонь, на більшій стороні традиційно розташовуються робочі поверхні, в тому числі газові або електричні печі, в кутку мийка, на меншій стороні торцевий стіл тумба.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Меблі для кухні у вигляді літери «П»: підійде лише для досить просторих приміщень, симетрична та функціональна комплектація.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Третій вигляд кухонних меблів – це кругова кухня, яка підійде не для всіх кімнат, має чудовий та незвичайний зовнішній вигляд, функціональна та містка.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Незалежно від обраного вигляду, найкраще, меблі замовити за індивідуальним проектом, що підходить саме для Вашої кухні. На стадії розробки проекту Ви зможете вибрати необхідні предмети та елементи, а також самостійно визначити позиції розміщення.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Столи для кухні

При виборі обіднього столу для кухні важливо врахувати основні критерії: площу кімнати, конфігурацію меблевого гарнітура, відповідність вибраному стилю інтер’єру, матеріал, рішення кольору, кількість членів сім’ї. Для кухні невеликого розміру підійдуть компактні моделі чи трансформери. На кухню достатніх розмірів можна придбати побільше столи.

100 фото стильних новинок, правила вибору

За формою кухонні столи бувають круглі, квадратні, трикутні, овальні, прямокутні та незвичайні багатокутні. Популярні, якісні та красиві сучасні матеріали для виготовлення столів – це натуральне дерево, а також міцні штучні аналоги, ефектне скло, універсальний пластик, натуральний чи декоративний камінь.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Кольорове рішення залежатиме від обраного стилю інтер’єру, сполучуваність з іншими меблями, рівня природного освітлення та розмірів кухні.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Стільці для кухні

Асортимент кухонних стільців на сучасному меблевому ринку дуже великий і відрізняється різноманіттям моделей. Насамперед, це кілька основних видів: традиційний обідній стілець, кухонний табурет, стілець-крісло, барний стілець. Є кілька основних вимог до якості стільців для кухні – це міцність, безпека, практичність, зручність, чудовий зовнішній вигляд.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Крім традиційних класичних моделей, існує безліч цікавих і незвичайних різновидів. Наприклад, величезну популярність мають екологічні натуральні стільці з ротанга.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Можна вибрати оригінальні легкі пластикові моделі, які зручні у використанні та догляді. Вишуканий та шикарний вибір – стільці-крісла з тканинною, оксамитовою оббивкою у відповідному стилі кухні кольору.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Чи не втрачають актуальності численні дерев’яні моделі в натуральному кольорі або пофарбовані в різні кольори.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Меблева стінка для кухні

Кухонні меблі – це не тільки набір шаф, відкритих та закритих полиць, об’єднаних в одну робочу зону. Прекрасними та самодостатніми предметами меблів є вишукані класичні та новомодні буфети та серванти з відкритими та закритими, а також комбінованими шафками. Такі меблеві стінки використовуються для зберігання святкового посуду, запасів продуктів, предметів сервірування.

100 фото стильних новинок, правила вибору

Буфет або сервант можуть бути доповнені кухонними підлоговими або підвісними пеналами: вузькими та високими закритими шафами для кухонного начиння. Всі ці предмети меблів чудово справляються зі стилістичними функціями і стають яскравими і самобутніми елементами інтер’єру.

100 фото стильних новинок, правила вибору

За допомогою якісного та сучасного оздоблення, дизайнерських рекомендацій та прийомів, втілення обраного стилю інтер’єру Ви знайдете не просто сучасну кухню, але створите неповторну, особливу, душевну та затишну атмосферу. А якісні та стильні меблі для кухні стануть основою цього чудового кухонного проекту.

100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору 100 фото стильних новинок, правила вибору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *