100 фото стильних ідей в інтер'єрі
Спальня

100 фото стильних ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Дизайн кухні, поєднаної з лоджією
  2. Лоджія, поєднана з кімнатою
  3. Вітальня, поєднана з лоджією
  4. Спальня, поєднана з лоджією
  5. Дитяча, поєднана з лоджією
  6. Поєднана панорамна лоджія

Об’єднання лоджії з житловою кімнатою стало дуже популярним та модним рішенням не лише у малогабаритних квартирах, а й у просторих будинках. Дане рішення дозволяє додати освітленості до кімнати, і при необхідності її збільшити. Подібний дизайнерський хід дозволить змінити вашу житлову кімнату до невпізнання, що неодмінно оцінять ваші гості. Кімната стане набагато більшою і функціональною, великі панорамні вікна додадуть незвичайного шику вашому інтер’єру.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Дизайн кухні, поєднаної з лоджією

Часто в квартирах проектують невеликі кухні, проте дизайнери давно вирішили цю проблему. Поєднавши кухню з лоджією, ви отримаєте не лише цікавий ремонт, але й дуже зручну велику кімнату. У поєднаних кімнатах, особливо в кухні, потрібно звернути увагу на освітлення. Обов’язково встановіть світильник над обідньою зоною. За допомогою світлодіодних стрічок можна розмежувати простір між кухнею та лоджією. Дизайн у таких приміщеннях повинен перегукуватися між собою кольоровою гамою.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Обідню зону бажано частково або повністю винести на лоджію, це значно звільнить простір. На лоджії можна розташувати холодильник або частину кухонного гарнітуру. Відмінним дизайнерським рішенням стало підвіконня між лоджією та кухнею, його можна переробити на модну барну стійку.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Лоджія, поєднана з кімнатою

Перш ніж починати суміщення житлових кімнат з лоджією, важливо продумати сам проект. Поєднання лоджії з кімнатою необхідно узгодити зі спеціальними проектними організаціями, і тільки після їх вирішення можна розпочинати перепланування. При складанні плану перепланування обговорюється дуже важливий момент – повний чи частковий демонтаж балконного отвору.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Найоптимальнішим вважається часткове знесення. При такому поєднанні ви збільшите простір кімнати, отримаєте багато можливостей для зонування. Іноді отвір лоджії видозмінюють, надають форму арки. Так як опалювальні прилади встановлювати під вікном лоджії заборонено, подумайте над якісним утепленням стін та підлоги. Лоджію можна поєднати з кухнею, вітальнею, спальнею і навіть із передпокою.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Вітальня, поєднана з лоджією

Напевно, багато хто замислювався про поєднання вітальні з лоджією, і це правильно. При частковому поєднанні ізольована лоджія стає частиною повноцінної кімнати, де можна зробити затишний куточок. Колишнє підвіконня легко перетворити на барну стійку або обідній стіл.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Якщо Ви вирішили зробити повне поєднання лоджії з вітальнею, інтер’єр у таких кімнатах має бути витриманий у єдиному стилі. Дуже красиво при поєднанні виглядають панорамні вікна. У деяких випадках господарі вважають за краще підкреслити міжкімнатний отвір. Це можна зробити за допомогою легких фіранок, перегородки з полицями чи оформити дворівневу підлогу перед входом на лоджію.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Спальня, поєднана з лоджією

Якщо в спальній є балкон, таку кімнату можна збільшити, зробивши перепланування. Поєднана спальня з лоджією дозволяє втілити життєві ідеї в реальність. Залежно від бажань та фантазії дизайн кімнати можна створити у класичному стилі. Стиль відрізняється простотою, класику віддають перевагу впевненим у собі людям.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

До особливостей класичного стилю можна віднести симетричність, строгі лінії, прямі кути, арочні отвори, молдинги. Сміливі особи, які не бояться експериментувати, можуть звернути увагу на стиль еклектика. Характерні риси даного стилю полягають у поєднанні кількох стилів, що гармонують між собою. У такому інтер’єрі зустрічаються малюнки у вигляді смуг, зигзагів.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Дитяча, поєднана з лоджією

Якою б великою була дитяча кімната, в ній все одно катастрофічно не вистачає місця. Адже це єдина кімната в будинку, де необхідно зробити комфортне спальне місце, дитячий ігровий куточок, стіл із робочою зоною теж важливий для дитини. В даний час дизайнери придумали чудове рішення, поєднавши дитячу кімнату з лоджією.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Демонтувавши балконний отвір, Ви збільшите простір кімнати, придбаєте додаткове природне освітлення. Залежно від віку дитини на лоджії можна зробити ігрову або робочу зону. На суміщеній лоджії можна встановити шафи та використовувати додаткове місце як вбиральню. Для активних дітлахів на лоджії зробіть зону для спорту — встановіть шведську стінку, турнік, улюблений спортінвентар дитини.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Поєднана панорамна лоджія

Панорамне скління лоджії останнім часом набуло величезної популярності. Подібне рішення дозволяє насолодитися чудовим краєвидом за вікном, розширити площу. Найважливішим у поєднанні кімнати з панорамними вікнами є правильно підібрані склопакети. Існує два варіанти холодний та теплий. У так званому холодному заскленні використовують металевий профіль, він не підходить для холодних зим.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

У теплому склінні панорамних вікон використовують профіль зі склокомпозиту, він підтримує теплу температуру повітря, навіть у холодну пору року. Поєднуючи кімнату з лоджією, необхідно мати чітке уявлення про використання простору з панорамними вікнами. Це може бути місце для відпочинку чи територія зимового саду. Слід пам’ятати, що панорамні вікна не рекомендують захаращувати.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Поєднана кімната з лоджією – це чудовий варіант осучаснити ваш інтер’єр, внести родзинку та комфорт у вашу квартиру чи будинок. Такий ремонт, звичайно, недешеве задоволення, але результат вартий того. Якщо з житлової кімнати є вихід на лоджію і немає обмежень, необхідно негайно подумати над суміщенням. Для того, щоб подальше об’єднання не призвело до проблем, необхідно оформити всі необхідні документи з перепланування, вибрати кваліфікованих майстрів оздоблювальних та ремонтних робіт та розпочати втілення задуманого проекту.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

interior of the apartment, interior design.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *