100 фото стильних ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Крісло: особливості та види
  2. Крісло-стілець для спальні
  3. Крісло качалка
  4. Крісло мішок
  5. Підвісна модель крісла
  6. Моделі крісел для релаксації
  7. Класичне крісло

Спальня для кожного з нас – це особливе місце, де має панувати затишок, комфорт та умиротворення. Саме тут ми відпочиваємо та розслабляємося, тому до питань облаштування спального інтер’єру варто поставитися особливо ретельно. Крім стандартного набору меблів, що складається з ліжка, шафи та пари тумбочок, а також різних аксесуарів та текстилю, завжди можна доповнити дизайн симпатичним та стильним кріслом. Подібне рішення дозволить не тільки створити додаткові зручності, а й кардинально змінити будь-яку стилістику оформлення. Про те, які бувають різновиди крісел, і як правильно підійти до вибору подібної деталі інтер’єру, ми розповімо в цій статті.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Крісло для спальні: особливості та види

Коли підбирають меблі для спальні, то здебільшого крісло купується за залишковим вибором і, на жаль, таке рішення не завжди є вдалим. По-перше, крісло займає не останню роль серед решти інших предметів. По-друге, воно може як змінити, так і зіпсувати загальний вигляд кімнати. Тому як основні критерії вибору подібного атрибуту стоїть мета використання даного предмета в спальні та його обов’язкове поєднання зі стилем інтер’єру. При цьому, крісло може зливатися як із загальним фоном оформленням, так і виконувати роль яскравої деталі.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Залежно від конструктивних особливостей всі види крісел можна розділити на каркасні та безкаркасні вироби, які можуть мати підлокітники, різну висоту спинки та інші відмінні деталі. Каркасні крісла оснащені жорсткою основою — розкладною або стаціонарною рамою, наприклад, класичні моделі або крісло-гойдалка. Безкаркасні крісла легко набувають форми людського тіла і можуть мати нестандартну форму.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Крісло-стілець для спальні

Подібні моделі крісел зовні нагадують зручні стільці з м’якою оббивкою і завдяки компактності користуються великою популярністю серед сучасних дизайнерських рішень. Їх можна приставити до туалетного столика або доповнити робочу зону, в будь-якому з варіантів ви оціните переваги цього мініатюрного предмета меблів і не розчаруєтеся в придбанні. Не менш зручним інтер’єрним атрибутом можна назвати різні моделі комп’ютерних крісел, які також є одним із видів серії крісел-стільців і часто використовуються в інтер’єрі для комплектації комп’ютерного або письмового столу.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Крісло качалка

Такий вид крісел був вигаданий у далекому 1860 році і до сьогодні подібне вироби вважається атрибутом розкоші. Вони відрізняються від інших видів особливою конструкцією нижньої частини, а саме радіусними полозами. Така модель не стоїть на підлозі, а хитається. Також крісло-гойдалка оснащено досить збільшеною спинкою, завдяки якій спина набуває зручного фізіологічного положення. Маючи в інтер’єрі спальні такий пристрій, ви не тільки зможете дозволити собі максимально розслабитися після важкого робочого дня, але й назавжди забудете про безсоння, адже заколисування, як відомо, вважається найкращим способом заснути. У цьому випадку слід доглянути комфортнішу модель з відкидною спинкою. При цьому крісло-гойдалка завжди асоціюється із затишними вечорами, теплим пледом і чашкою ароматного чаю, який вам із любов’ю та турботою заварювала бабуся.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Крісло мішок

Незважаючи на свій юний вік, подібні варіації безкаркасних крісел часто зустрічаються в сучасних дизайнах спальних кімнат. Вони мають невелику вагу, що дозволяє безперешкодно переставляти таке крісло в будь-яке місце спальні, і оснащені чохлом знімним із застібкою блискавкою, завдяки якій верхня частина легко знімається, що дозволяє легко містити подібний аксесуар в чистоті. Дизайнери постійно удосконалюють зовнішній вигляд крісла-мішка, і серед найпоширеніших варіантів форма крісла у вигляді груші, м’яча, подушки та інше. Головною перевагою такого виду меблів можна назвати його здатність надавати тілу фізіологічного положення під час сидіння. До недоліків крісла-мішка відноситься надмірна м’якість наповнювача, що може спричинити деякі незручності під час вставання з нього людей старшого віку.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Підвісна модель крісла в інтер’єрі спальні

Ще одним оригінальним рішенням можна назвати підвісне крісло, яке кріпиться до спеціального штативу або безпосередньо до стелі. Така незвичайна конструкція дозволяє крісло розгойдуватися на всі боки і потребує додаткового простору. Корпус подібного дизайнерського виробу може бути цілісним, ажурним, плетеним, із пластику, акрилу або інших міцних і не важких матеріалів. Максимального комфорту можна досягти завдяки спеціальному наповнювачу у вигляді симпатичного матраца та декоративних подушок. Підвісне крісло виглядає незвичайно і оригінально, але зовсім не відрізняється за зручністю від класичних моделей. Чого не скажеш про ціну такого шедевра. Якщо у ваші плани входить придбання такого аксесуару, будьте налаштовані на те, що доведеться розщедритися.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Моделі крісел для релаксації

Крісло-релакс відноситься до виду спеціальних меблів з підвищеною комфортністю, тому його головне завдання – забезпечити оптимальні умови для якісного відпочинку та відновлення сил. Такі вироби мають вигнуту спинку з регульованим нахилом кута, багатошарові м’які подушки з приємною до тіла оббивкою та спеціальним наповнювачем. Зняття напруги, відновлення кровопостачання, а також масаж, вібрація та підігрів – лише деякі корисні функції подібних конструкцій. Сфера використання – від медичних установ до офісів та приватних будинків, тому сучасні стилі інтер’єру чудово поєднуються з такими кріслами, і спальня не є винятком.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Класичне крісло

Таке поняття, як «класика» поєднує у собі кілька стилів, серед яких бароко, рококо, класицизм, ампір та еклетика, тому при виборі меблів для класичного інтер’єру можна не тільки слідувати одному з цих напрямків, але й поєднувати їх між собою. Для класичних крісел характерна наявність натуральної деревини, яку використовують для виготовлення каркасів, м’яких металів, а також розкішної оббивки з парчі, атласу, велюру або оксамиту. Не менш важливою ознакою «класики» є різні види ніжок та наявність підлокітників, оформлених відповідно. Ваша спальня з таким аксесуаром завжди виглядатиме гідно, але не забувайте, подібні вироби, як показує практика, не можуть коштувати дешево.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Крісло в спальні — це вдале доповнення інтер’єру, практична і зручна річ, купуючи яку, ви не раз задаватимете питання — як же раніше можна було без неї обходитися? Адже як відомо, створення будь-якої атмосфери приміщення ґрунтується на дрібницях, і крісло в цьому випадку є тією самою «родзинкою», яка неймовірно перетворює всю кімнату.

100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі 100 фото стильних ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *