100 фото стильних ідей та новинок дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних ідей та новинок дизайну


Зміст:

  1. Сучасна передпокій – загальна характеристика
  2. Правила планування
  3. Колірна гама сучасної передпокою
  4. Оздоблення та матеріали
  5. Сучасна передпокій: ідеї меблювання

Якщо відвідування театру «починається з гардеробу», то при вході в будь-яке сучасне житло ми з вами потрапляємо до передпокою, яка певною мірою є візитною карткою кожного будинку чи квартири. За стилем оформлення передпокою можна багато дізнатися про смаки та уподобання господарів, тому дизайн інтер’єру цього приміщення повинен ґрунтуватися не тільки на функціональних та естетичних факторах, але й гармонійно поєднуватися зі стилістикою інших кімнат. На перший погляд, все це виглядає складно і заплутано, особливо якщо йдеться про ремонт передпокою великих розмірів. Але, ми вас запевняємо, маючи початкові знання про основні принципи організації та оформлення простору, з поставленим завданням впоратися навіть дизайнер-аматор. Тим більше, що сучасні стилістики інтер’єру пропонують безліч варіацій оформлення на будь-який смак та фінансові можливості. Ви готові стати автором дизайну своєї передпокою? Тоді приступимо.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Сучасна передпокій – загальна характеристика

Оформлення інтер’єру великої передпокою в сучасному стилі надає чудову можливість максимально практично організувати простір, виділити переваги планування та нівелювати недоліки. При цьому саме поняття «сучасний стиль» гармонійно поєднує кілька тенденцій, що об’єднуються в єдиний підхід до організації простору приміщення. Насамперед – це організація простору, адже будь-якій людині набагато комфортніше знаходиться у вільному приміщенні, і мінімалізм, який передбачає використання багатофункціональних предметів, що дозволяє позбутися захаращеності та непотрібного захаращення передпокою. Далі слід обов’язково подбати про зонування кімнати та розташування об’єктів залежно від послідовності їх використання.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Не менш важливим фактором є приємна колористика інтер’єру. У цьому випадку секрет сприятливої ​​атмосфери ґрунтується на гармонійній добірці кольорової гами, і мова в цьому випадку йде не лише про нейтральні відтінки. Що стосується питання меблів для сучасного інтер’єру, то актуальним рішенням для облаштування великої передпокою стануть вбудовані шафи, моделі-трансформери і модульні предмети, які легко змінюють свою конфігурацію. А найголовніше – сучасний стиль завжди відкритий для нетривіальних рішень та експериментів!

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Правила планування

Не дивлячись на те, що передпокій може мати різне планування, сучасний стиль інтер’єру чудово поєднується з будь-якими особливостями приміщення, будь то високі стелі або кімната, що плавно переходить у кухню. При цьому передпокій таки залишається саме вхідною частиною будинку чи квартири, де прийнято знімати верхній одяг, взуття та залишати аксесуари. Тому тут не тільки важливо гармонійно та красиво розмістити предмети, а й забезпечити зручний для них доступ.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Найбільш поширеною схемою планування передпокою вважається варіант, при якому сумки, парасольки та інші атрибути зберігаються безпосередньо біля входу. Далі розташовується місце для перевзуття, а потім шафа для зберігання одягу з окремими полицями для шапок, шарфів і дзеркало. Варіювати розміщення меблів і багатофункціональні зони в даному випадку можна залежно від розташування дверних прорізів, що з’єднують передпокій з іншими кімнатами, її геометричної форми, також кількості і віку мешканців. Дітям, наприклад, можуть знадобитися нижчі полиці або пуф, для зручного перевзуття.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Колірна гама сучасної передпокою

Як ми вже згадували вище, загальна стилістика оформлення передпокою має гармонійно поєднуватись з дизайном інших кімнат. При цьому важливим фактором у цьому питанні є не тільки наявність аналогічних великих та дрібних деталей інтер’єру, але й підбір відповідних кольорів та відтінків, залежно від яких ваша передпокій матиме чітко виражені межі або виглядатиме просторо.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Використання в інтер’єрі передпокою нейтральної палітри кольорів, а саме різних комбінацій білого, молочного, сірого або пісочного дозволить максимально відобразити функціональність і практичність приміщення. Особливо шикарно та стильно виглядають нейтральні відтінки у комбінації глянсових та матових поверхонь.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Якщо ж вам до смаку контрастніші та яскравіші рішення, то завжди можна освіжити та урізноманітнити інтер’єр червоними, жовтими та будь-якими яскравими деталями, тим більше, що сучасний стиль ідеально підходить для реалізації сміливих рішень. Використовуйте насичені відтінки для дизайну фасадів шаф, дверей, або просто підберіть для передпокою яскраві аксесуари.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Ви будете приємно здивовані, наскільки свіжо та цікаво може виглядати нейтральна колористика з такими ефектними деталями. Також ми хотіли б відзначити зростаючу моду на все натуральне, тому використання в оформленні природних відтінків останнім часом є дуже актуальним. Деревина, камінь, обпалена глина, хвоя, відтінки синього або пісочна палітра – всі ці ідеї чудово вписуються в інтер’єр сучасної передпокою.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Оздоблення та матеріали

Так, як саме в передпокій потрапляє холодне повітря і бруд з вулиці, всі матеріали, які ви плануєте використовувати для дизайну приміщення, повинні легко очищатися і не реагувати на перепади температурного режиму. Як підлогове покриття краще використовувати паркет, ламінат або керамічну плитку. Для обробки стін можна зупинитися на одному з варіантів фарбування, зупинити вибір на шпалерах, які допоможуть візуально приховати невеликі нерівності або використати пластикові панелі.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Ідеальним завершенням сучасного інтер’єру великої за розміром передпокою стане однорівнева, однотонна натяжна стеля. Однак за бажанням, завжди можна підкреслити за допомогою рельєфності стельових конструкцій та освітлення ту чи іншу функціональну зону приміщення.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Сучасна передпокій: ідеї меблювання

Предмети меблів у сучасному передпокої мають відрізнятися не тільки оригінальним дизайном, але й бути досить багатофункціональними і не займати багато місця, адже наша головна мета створити передусім простору кімнату. Тому при виборі відповідної шафи для зберігання верхнього одягу слід розглянути один з варіантів вбудованого купе або віддати перевагу моделі зі стулками та відкритою панеллю.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Не менш оригінальним і корисним рішенням стане вішалка для підлоги, відкриті полиці на стінах, місткий комод, симпатична ключниця, довга горизонтальна або вузька вертикальна взуття зі зручним пуфиком. Також не слід забувати про спеціальне місце для парасольок та інших аксесуарів, особливо якщо інтер’єр оформляється для великої родини.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Завдяки сучасним дизайнерським рішенням та продуманому підходу до всіх деталей та моментів оформлення інтер’єру навіть з невеликим бюджетом можна облаштувати стильний передпокій, адже, як відомо, невдалих просторів у світі дизайну просто не існує. Головне не забувати, що передпокій задає тон всьому будинку або квартирі, тому стиль оформлення не повинен вибиватися з решти дизайну.

100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну 100 фото стильних ідей та новинок дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *