100 фото стильних ідей дизайну
Спальня

100 фото стильних ідей дизайну


Зміст:

  1. Шкіряні меблі: переваги та недоліки використання
  2. Види шкіряних диванів для вітальні
  3. Якими бувають крісла для вітальні
  4. Секрети правильного вибору
  5. Вибираємо оббивку
  6. Колірні рішення
  7. Як правильно розставити
  8. Визначаємось зі стилем

Всі ми знаємо, що в процесі облаштування інтер’єру після закінчення оздоблювальних робіт настає період вибору предметів меблювання. А в прикладі з оформленням дизайну вітальні одну з ключових ролей грають м’які меблі, а саме диван та крісла. Сучасні виробники пропонують покупцям великий вибір подібних виробів, на будь-який смак, колір та фінансові можливості. Однак саме меблі, оброблені шкірою, завжди користувалися особливим попитом і вважалися показником розкоші.

100 фото стильних ідей дизайну

Нещодавно прикрасити інтер’єр вітальні за допомогою шкіряного дивана і крісел могли собі дозволити лише заможні громадяни. Однак завдяки прогресуючому процесу впровадження нових технологій подібний продукт став доступним і для покупців із середнім статком. Головне підібрати вироби із справді якісного матеріалу, які будуть не тільки привертати увагу своїм вишуканим зовнішнім виглядом, але й чудово впишуться у вибраний інтер’єр.

100 фото стильних ідей дизайну

Шкіряні меблі – переваги та недоліки використання

Головними достоїнствами шкіряних меблів, звичайно, є міцність і довговічність, адже, як показує практика, навіть оббивка зі штучного матеріалу здатна прослужити набагато довше звичайної тканини. Вона з легкістю набуває необхідної форми і негайно повертається до початкового стану.

100 фото стильних ідей дизайну

У спеку року шкіряна оббивка продовжує залишатися прохолодною, а холодне, навпаки, нагрівається до температури людського тіла. Такі меблі легко доглядати. Вона не вбирає рідину, тому після ненароком пролитої кави або соку на поверхні, не залишиться жодних слідів.

100 фото стильних ідей дизайну

Крім цього, натуральна або якісна штучна шкіра екологічна та безпечна для здоров’я. Що стосується недоліків шкіряних меблів, то до них можна віднести чутливість до гострих предметів, нестійкість до деяких видів забруднень, наприклад слідів від маркера і високу вартість.

100 фото стильних ідей дизайну

Види шкіряних диванів для вітальні

Шкіряні дивани для вітальні представлені сьогодні у великій різноманітності моделей, тому кожен покупець без особливих зусиль зможе підібрати для себе ідеальний варіант. Розкладні моделі можна розділити на кілька підвидів, які відрізняються між собою конструкцією складного механізму.

100 фото стильних ідей дизайну

Диван-книжка повністю повторює на вигляд однойменний предмет.

100 фото стильних ідей дизайну

Єврокнижка має висувне спальне місце та внутрішній відсік для зберігання.

100 фото стильних ідей дизайну

Модель диванів з оригінальною назвою «дельфін» є одним з варіантів кутових диванів і також має висувну конструкцію.

100 фото стильних ідей дизайну

Моделі диванів, оснащені системою клік-кляк, дозволяють виробу приймати три положення: сидяче, підлозі лежаче та лежаче.

100 фото стильних ідей дизайну

«Французька розкладачка» оснащена комбінованим механізмом розкладання та відрізняється компактними розмірами.

100 фото стильних ідей дизайну

Не розкладні моделі шкіряних диванів не здатні трансформуватися, а загалом поділяються на кутові конструкції і більш класичний варіант — софа.

100 фото стильних ідей дизайну

Якими бувають крісла для вітальні

Крісло в інтер’єрі вітальні може повністю дублювати стиль і зовнішній вигляд дивана, так і повністю відрізнятися від нього. При цьому всі крісла можна, загалом, розділити на кілька видів, серед яких класичні моделі, крісло-ліжко з конструкцією, що розкладається, крісло-гойдалка, виріб з оригінальною назвою «реклайнер», а також крісло з атаманкою – спеціальною підставкою під ноги.

100 фото стильних ідей дизайну

Кожен з перерахованих варіантів має ряд певних якостей і оптимально поєднується з тим чи іншим інтер’єрним напрямом, що в принципі застосовується і при виборі комплекту, що складається з крісел та дивана.

100 фото стильних ідей дизайну

Секрети правильного вибору шкіряного дивана та крісел

Для того, щоб ваші шкіряні меблі були не тільки привабливими і затишними, потрібно підходити до її вибору ґрунтовно. Насамперед слід звертати увагу на якість оббивки, її гладкість та текстуру. Також необхідно перевірити стан швів та рядків. Вони повинні бути рівними, без наявності неакуратних вузликів і ниток, що стирчать.

100 фото стильних ідей дизайну

Що стосується вибору каркаса обраного виробу, то в цьому випадку перевага віддається металевій або дерев’яній основі, які відрізняються найбільшою міцністю.

100 фото стильних ідей дизайну

Ну і найголовніше – це зручність. Обов’язково присядьте на крісло або диван, що сподобалося вам, і прислухайтеся до своїх відчуттів. Саме таким способом можна оцінити рівень комфорту м’яких меблів.

100 фото стильних ідей дизайну

Шкіряні меблі для вітальні – вибираємо оббивку

Оскільки саме шкіряна оббивка грає одну з важливих ролей при виборі меблів, кожному покупцеві слід уважно вивчити її властивості та різновиди. Залежно від того, з якого зрізу виготовляється шкіра і яким додатковим процедурам піддається, її можна розділити на анілінову, напіванілінову, пігментовану, пул-ап, екокожу та нубук. Кожен із матеріалів має власний характер та особливості.

100 фото стильних ідей дизайну

Колірні рішення шкіряних меблів

Не дивлячись на те, що дизайнери радять звертати увагу на колір шкіряних меблів тільки після того, як ви підберете ідеальну модель і дивани, та крісел для вітальні, для багатьох господарів саме цей критерій є основним. Однак і в цьому випадку рекомендується відштовхуватися не тільки від власних уподобань, а й враховувати композицію кольорів загального стилю приміщення.

100 фото стильних ідей дизайну

Коричнева палітра в оббивці меблів ніколи не виходить із моди і чудово поєднується з дизайном вітальні, виконаним у світлих тонах.

100 фото стильних ідей дизайну

Сірий колір, молочний і всі його варіації виглядає максимально нейтрально, тому легко доповнить будь-який стиль.

100 фото стильних ідей дизайну

Вироби з чорної шкіри виглядають респектабельно, підкреслюють строгість та вишуканість інтер’єру.

100 фото стильних ідей дизайну

М’які меблі білого кольору автоматично асоціюються з чистотою та свіжістю, виглядають розкішно та наповнюють легкістю будь-яке оформлення.

100 фото стильних ідей дизайну

Яскрава та різнокольорова оббивка гармонійно поєднуватиметься з нейтральним фоном і дозволить меблім стати головною прикрасою вітальні.

100 фото стильних ідей дизайну

Як правильно розставити диван та крісла

Оскільки вітальня вважається дуже багатофункціональною кімнатою, до розміщення м’яких меблів у цій кімнаті слід підходити з урахуванням площі приміщення, рівня освітленості, а також розмірів та форми самих меблевих предметів. Симетричний спосіб розташування означає розташування всіх складових інтер’єру на однаковій відстані від центральної точки, і підходить для великих кімнат. Асиметричний спосіб характеризується рівновагою великих та дрібних предметів, що дозволяє вміло замаскувати невелику площу приміщення. Круговий варіант має на увазі розміщення меблевих предметів по колу. При цьому більші вироби, наприклад, диван або крісла прийнято розташовувати ближче до центру.

100 фото стильних ідей дизайну

Диван та крісла для вітальні – визначаємося зі стилем

Як ми вже говорили, меблі у вітальні повинні обов’язково поєднуватися зі стилем інтер’єру, а шкіряний диван та крісла – це чудова можливість підкреслити особливість того чи іншого напрямку в дизайні.

100 фото стильних ідей дизайну

Актуальним рішенням для класики стануть вироби з чорною, білою або коричневою оббивкою, характерними для «королівських покоїв» формами та декором.

100 фото стильних ідей дизайну

Для доповнення інтер’єру в стилі мінімалізм актуально використовувати меблі з чіткими контурами, виконані у стриманих відтінках. У стилі лофт прийнятне використання шкіряного дивана та крісел з характерними потертостями. У модерні використовуються меблі з креативним дизайном та формами. Ідеальним рішенням для хай-теку стануть вироби з чітко окресленими формами та різкими лініями.

100 фото стильних ідей дизайну

Наскільки красиво і вишукано не виглядав загальний дизайн інтер’єру у вітальні, його головною прикрасою залишається диван і крісла. Особливо якщо мова йде про шкіряні вироби, які завжди відрізняються вишуканістю та розкішним зовнішнім виглядом. Вам залишається грамотно підійти до питання вибору предметів, що дозволить довгий час насолоджуватися комфортною і затишною атмосферою кімнати.

100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *