100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів
Спальня

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів


Зміст:

  1. Жовтий колір в інтер’єрі вітальні
  2. Жовті штори у вітальні
  3. Жовті шпалери для вітальні
  4. Меблі в жовтому кольорі у вітальню
  5. Жовта вітальня, поєднана з кухнею
  6. Біло-жовта вітальня
  7. Сіро-жовта вітальня
  8. Вітальня у жовто-зеленому кольорі
  9. Жовто-блакитний інтер’єр вітальні
  10. Чорно-жовта вітальня

Жовтий колір асоціюється у нас із сонцем, теплом та світлом, він буквально випромінює позитивний настрій та викликає яскраві радісні емоції. Цього року жовтий особливо популярний і знаходиться серед модних трендів.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовтий колір в інтер’єрі вітальні

Враховуючи таке позитивне та приємне враження від жовтого кольору, його досить часто вибирають як основний колір дизайну інтер’єру вітальні. Саме в цій сонячній та світлій кімнаті жовтого кольору з відкритою душею та чистим серцем зустрічають дорогих гостей. Єдина умова – це помірність відтінку. Надмірна велика кількість насиченого яскраво-жовтого кольору може викликати дискомфорт і подразнення.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовті штори у вітальні

Штори жовтого кольору для вітальні – відмінне, радуюче око, вибір. Для невеликої вітальні підійдуть світлі відтінки жовтого. Якщо треба візуально збільшити висоту кімнати, вибираємо штори з вертикальними малюнками, смугами, орнаментами. Штори іноді поєднують із білим тюлем – це відмінний тандем. Важливо визначитися з матеріалом штор за основними параметрами: щільність, прозорість, зносостійкість і вибрати відповідну натуральну або штучну тканину.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовті шпалери для вітальні

Шпалери у різноманітних світлих відтінках жовтого кольору – це ідеальний варіант для вітальні з недостатнім природним освітленням. Такий соковитий і насичений колір буквально осяює затінену кімнату і дарує сонячний настрій. А ось для світлих віталень чудово підійдуть будь-які відтінки модного кольору. Після вибору колірного рішення потрібно визначитися з видом шпалер для вітальні: вінілові, флізелінові, паперові, текстильні, рідкі або під фарбування.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Меблі в жовтому кольорі у вітальню

Придбання для розміщення у вітальні меблів жовтого кольору – рішення сміливе та яскраве. Ми звикли, що меблі зазвичай бувають консервативних деревних квітів, якщо йдеться про шафи, полиці, столи, тумби. Однак, жовті меблі – це неймовірно ефектний дизайнерський хід, дуже незвичайний та привабливий. Таке ж насичене і яскраве враження викликає і жовті м’які меблі – дивани та крісла – що притягують погляд і безперечно піднімають настрій.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовта вітальня, поєднана з кухнею

Оскільки не завжди квартири і будинки мають достатню площу, господарі вдаються до різноманітних перепланувань і об’єднань кімнат. Одне з найпопулярніших та виправданих рішень – об’єднання вітальні та кухні. При переплануванні чи об’єднанні дуже актуальним стає питання зонування. В цьому випадку жовтий колір — це просто знахідка: яскравий, стильний і контрастний, він дуже чітко розставляє необхідні межі та акценти в інтер’єрі вітальні, поєднаної з кухнею.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Біло-жовта вітальня

Дизайнери рекомендують використовувати це красиве поєднання кольорів наступним чином: якщо кімната добре і достатньо освітлена природним чином і знаходиться на сонячній стороні, то білий колір використовуємо як основний, а жовтий – для розміщення акцентів та окремих елементів або предметів інтер’єру вітальні. Якщо ж кімната розташована в тіньовій стороні, навпаки: жовтий колір як основний, а білий – для ефектних предметів інтер’єру.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Сіро-жовта вітальня

Сіро-жовте поєднання в інтер’єрі вітальні – вишуканий, практичний та стильний варіант. Такий дует кольорів використовується у багатьох стилях інтер’єру: класичному, скандинавському мінімалістичному, стилі лофт, модерн та еклектика. Для невеликої вітальні використовуємо м’який світло-сірий відтінок як основний, а жовтий реалізуємо в предметах інтер’єру, аксесуарах та акцентах. Якщо вітальня велика або поєднана з іншими кімнатами можна поекспериментувати із зонуванням та використанням різних відтінків жовтого та сірого кольорів та їх вдалими поєднаннями.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Вітальня у жовто-зеленому кольорі

Неймовірно свіже та наповнене життєвою енергією жовто-зелене поєднання кольорів чудово підійде для дизайну інтер’єру вітальні. Яскраво та ефектно виглядають поєднання насичених відтінків жовтого та зеленого, гармонійно та елегантно поєднання більш приглушених тонів обраного кольорового дуету. Можна поєднувати холодні відтінки з теплими: холодний як основний колір для оформлення стін, стелі та підлоги, теплий відтінок для використання в деталях та предметах інтер’єру.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовто-блакитний інтер’єр вітальні

Інтер’єр вітальні, виконаний у жовтому та блакитному кольорі – дуже ніжне та вишукане поєднання. Такий варіант створює сприятливу та врівноважену, завдяки поєднанню теплого жовтого та холодного блакитного, атмосферу у вітальні. Чудово виглядає дизайн з ніжно-блакитною стелею та стінами в тандемі з жовтими м’якими меблями. Не менш прекрасний і інтер’єр, у якому основний колір – жовтий, а меблі та предмети інтер’єру блакитного чи синього кольору.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Чорно-жовта вітальня

Жовтий колір багатий на соковитих, яскравих, ніжних найкрасивіших відтінків: золотий, лимонний, гірчичний, канарковий, вогненний та багато інших. І всі ці відтінки чудово поєднуються з абсолютно протилежним, серйозним і досить похмурим чорним кольором. Такий різкий контраст і надає цьому поєднанню особливого шику та вишуканості. Для такого поєднання важливе грамотне планування та зонування кімнати з правильним вибором кольору для кожної зони. Також дизайнери рекомендують використання в такому поєднанні білого кольору або пастельних відтінків для зменшення контрастності, яка може викликати негативну реакцію.

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Жовтий колір у всіх своїх проявах та поєднаннях воістину прекрасний, такий теплий колір усюди створює особливу теплу та комфортну атмосферу. Вибравши жовтий для неперевершеного та унікального дизайну своєї вітальні, Ви зробили чіткий та впевнений крок до чарівного перетворення домашнього інтер’єру на найкрасивіший оазис справжнього позитиву, невичерпного оптимізму, неймовірної енергії, життєвих сил та сонячного настрою!

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Кухня-вітальня у Скандинавському стилі та веселий жовтий диван.
І крісло.
Саме завдяки кріслу, яке наш дизайнер побачив в Ікеї, з’явився такий інтер’єр.
Все дуже просто та лаконічно.
Світлі відтінки та яскраві акценти в інтер’єрі невеликої квартири – надають особливого шарму і роблять приміщення візуально більшим.
А замовники, з якими було так весело та невимушено працювати, залишилися дуже задоволені.♥️

100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів 100 фото стильних ідей дизайну, поєднання кольорів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *