100 фото стильних ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних ідей дизайну


Зміст:

  1. Кухня кольору слонової кістки: плюси та мінуси
  2. Меблі для кухні слонова кістка
  3. Варіанти оздоблення стін для кухні айворі
  4. Фартух для кухні кольору айворі
  5. Приклади поєднання айворі з іншими відтінками

Інтер’єр приміщення кухні, виконаний у світлих тонах, користується неабиякою популярністю. Адже таке колірне рішення робить кімнату просторішою, піднімає настрій, розслаблює та знімає нервову напругу. Однак якщо подивитися на такий вид інтер’єру з іншого боку, то сліпучо-білий колір як основний фон формує враження зайвої стерильності. До того ж, білий вважається не надто практичним і господаркам доведеться стежити за чистотою на такій кухні ретельніше. Тому дизайнери радять використовувати як альтернативний варіант відтінки з палітри слонова кістка або айворі, які є красивим поєднанням білого з жовтим, рожевим, бежевим, персиковим і навіть коричневим. Інтер’єр кухні кольору айворі вважається менш схильним до забруднення, якщо порівнювати його з білим, а самі відтінки чудово ладнають з іншими кольорами і підходять для багатьох стильових рішень.

100 фото стильних ідей дизайну

Кухня кольору слонової кістки – переваги та недоліки

Оскільки кухня є улюбленим місцем всіх членів сім’ї, то й інтер’єр цього приміщення повинен сприймати спілкування, радувати око, не пригнічувати і не дратувати. І в цьому випадку колірне рішення загального оформлення відіграє важливу роль. Тому, для того, щоб дизайн інтер’єру відповідав усім перерахованим вище вимогам, слід вивчити всі переваги і недоліки палітри айворі.

100 фото стильних ідей дизайну

Переваги відтінку слонової кістки

У списку позитивних якостей відтінку, що обговорюється нами, можна виділити його дивовижну здатність візуально збільшувати площу приміщення, що зможуть гідно оцінити власники малогабаритних кухонь. Також слід зазначити, що подібне колірне рішення створює дуже затишну та комфортну атмосферу, чудово комбінується з іншими відтінками та вважається універсальним по відношенню до інтер’єрних стилів. І найцікавіше – кухня кольору слонової кістки завжди актуальна. Тому не варто перейматися тим, що через кілька років оформлення інтер’єру в такому виконанні вийде з моди.

100 фото стильних ідей дизайну

Недоліки палітри

Наскільки б не був довгим список плюсів використання кольору слонової кістки в інтер’єрі кухні, у нього, як і багатьох інших відтінків, є свої недоліки. По-перше, вибираючи подібний відтінок, ви повинні враховувати, що його надмірна присутність може зробити приміщення нудним і невиразним. Тому дизайнери рекомендують додатково використовувати інші відтінки. По-друге, як ви розумієте, кухня — це таке приміщення, де ніяк не можна обійтися без плям і різних забруднень, що виникають після приготування кулінарних шедеврів, які помітні на всіх світлих поверхнях. Уникнути цього допоможе вибір робочих поверхонь на кухонному гарнітурі або інших деталей інтер’єру у темніших тонах.

100 фото стильних ідей дизайну

Меблі для кухні слонова кістка

Після того, як визначено загальну стилістику інтер’єру, приходить черга вибору меблів для кухні. І в цьому випадку світлі відтінки гарнітура чудово поєднуватимуться не тільки з класичними, але і з сучасними стилями дизайну. При цьому слід віддати перевагу виробам з якісних матеріалів, які стійкі до перепадів температур та вологи.

100 фото стильних ідей дизайну

Кутовий гарнітур

Розміщення меблів Г-подібно, вздовж двох стін ідеально підходить для облаштування приміщень у формі квадрата. Подібні види гарнітурів відрізняються місткістю та функціональністю, виглядають одночасно стильно та привабливо.

100 фото стильних ідей дизайну

Лінійне розташування меблів

Така пропозиція актуальна для витягнутих кухонь із невеликою квадратурою. Такі меблі хоч і не можуть похвалитися великою місткістю шаф, але займають мало місця і виглядають дуже акуратно.

100 фото стильних ідей дизайну

П-подібна кухня

Придбання меблевого гарнітура такого характеру займе місце одразу близько трьох стін. У цьому випадку крайні стіни прийнято не примушувати предметами меблів повністю. Інакше кухонні меблі займуть все приміщення. Така пропозиція переважно для великих кімнат.

100 фото стильних ідей дизайну

Дворядна кухня

Розставляння меблів подібним чином буде вдало виглядати у прямокутних приміщеннях. При цьому біля однієї зі стін рекомендується залишити місце для столової групи.

100 фото стильних ідей дизайну

Варіанти оздоблення стін для кухні айворі

Для обробки стін такого спокійного і затишного дизайну фахівці пропонують використовувати різні матеріали, починаючи від фарби, закінчуючи шпалерами і декоративною штукатуркою, витриманих в пастельних тонах. Будь-який із запропонованих варіантів наповнить приміщення кухні затишком та ніжністю. Якщо ж у ваші плани входить виділення однієї зі стін яскравішим акцентом, вдалим рішенням у цьому випадку стануть фотошпалери. Для традиційних інтер’єрів актуально зображення старовинних міст, замків, терас з видом на море, гірських пейзажів або арок. Фотографії рослин як мікрозйомки, види нічного міста, абстрактні малюнки чи портретні зображення притаманні сучасних стилів інтер’єру.

100 фото стильних ідей дизайну

Фартух для кухні кольору айворі

Таке пристосування, як кухонний фартух, вже давно не тільки захищає стіни від вологи та різних забруднень, але і є невід’ємною частиною інтер’єру. Для облаштування кухні кольору слонової кістки дизайнери пропонують виготовлення фартуха використовувати різні матеріали, серед яких скло, керамічна плитка, мозаїка або декоративний камінь. Що стосується кольорового виконання кухонного фартуха, то він може бути абсолютно нейтральним, виступати в ролі акценту, поєднуватись за кольором з іншим декором або повторювати візерунки на фіранках або шпалерах.

100 фото стильних ідей дизайну

Приклади поєднання айворі з іншими відтінками

Як ми вже говорили, для того, щоб інтер’єр кухні, виконаний у відтінку слонова кістка, не виглядав надто нудно, у дизайні слід використовувати й інші кольори. Найбільш вдалими комбінаціями в цьому випадку можна назвати дует айворі з білим, який наповнить приміщення якоюсь легкістю або кольором шоколаду, кави або кави з молоком. Відтінок слонової кістки з бежевим підтоном для поєднання останніх позицій підходити просто ідеально. Дуже красиво виглядає поєднання айворі із золотом або сріблом. Доповнення у вигляді чорного кольору створить контраст і підкреслить вишуканість палітри слонова кістка. Пастельні відтінки освіжать інтер’єр. Різні яскраві вкраплення, як правило, використовуються для створення колірних акцентів.

100 фото стильних ідей дизайну

Оформлення інтер’єру кухні в кольорі слонова кістка надає безліч можливостей для експериментів, які можна продовжувати нескінченно, оскільки палітра айворі не виходить з моди. Така кухня завжди приваблюватиме захоплені погляди, і виглядатиме стильно. Навіть найнепомітніші і звичайні речі у такому виконанні виглядають як справжні витвори мистецтва!

100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну 100 фото стильних ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *