100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото прикладів стильного дизайну інтер’єрів


Зміст:

  1. Варіанти колірного рішення у сірій вітальні
  2. Сірі стіни
  3. Правила вибору меблів
  4. Стильні акценти

Нещодавно найбільш актуальним був білий колір в інтер’єрі і багато хто постійно прагнув до мінімалізму. Але все ж таки, таке оформлення може досить швидко набриднути. Адже вдома головне – відчувати атмосферу затишку та щастя. Тому дизайнери все ж таки пропонують розбавити інтер’єр іншими фарбами. Сьогодні поговоримо про оформлення вітальні у сірому кольорі.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Варіанти колірного рішення у сірій вітальні

Насправді сірий колір є одним із найуніверсальніших для інтер’єру. Крім того, що він сам собою виглядає красиво, досить часто він служить об’єднанням для різних кольорових акцентів. У такому разі саме він підкреслить їхню яскравість і в цілому надасть приміщенню гармонійності та стилю.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Мабуть, найпопулярніше рішення для вітальні – поєднання білого та сірого кольору. Але краще вибирати не класичний білий колір, а трохи тепліший. Наприклад, молочний або вершковий відтінок краще розкриє красу і елегантність сірого кольору. У цю комбінацію нерідко додають чорний тон як акцент. Він додає приміщенню ефектності та шику.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Що стосується яскравих відтінків, рекомендуємо придивитися до сіро-блакитного кольору. Такий інтер’єр ніколи не набридне, а також при будь-якому освітленні виглядає свіжо, яскраво. Тому його часто вибирають для кімнат, які розташовані не на сонячній стороні. Також чудово виглядає жовтий колір в інтер’єрі. Найчастіше він яскравий, сонячний і служить справжнісіньким акцентом у будь-якій кімнаті. Його краще використовувати в обмеженій кількості, щоб не перевантажити дизайн. В даному випадку це можуть бути жовті штори, вази, фоторамки, декоративні подушки або навіть постери на стінах. Часом у цьому відтінку оформляють одну зі стін. Але враховуйте, що жовтий колір має бути не надто яскравим.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Трохи рідше сіру вітальню можна побачити з червоними чи фіолетовими акцентами. Справа в тому, що вони досить яскраві і навіть агресивні. Зайва кількість таких деталей може з часом викликати злість і роздратування без жодних причин. Тому в такому випадку дуже важливо радитися з дизайнером, щоб підібрати оптимальну кількість предметів для оформлення вітальні.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Приголомшливо красиво виглядає інтер’єр у монохромному сірому оформленні. За рахунок поєднання різних відтінків одного кольору приміщення виглядає ще стильніше і незвичайніше. Однак тим, кому до вподоби такий варіант, краще звернутися за консультацією з дизайнером. Адже вкрай важливо, щоб вітальня не стала надто темною та похмурою, а залишалася затишною для всіх членів родини.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Ну і, звичайно, як і в будь-якому кольоровому рішенні інтер’єру, зелений колір буде доречним. Він допомагає розслабитися, заспокоїтися після важкого дня та загалом сприяє позитивним емоціям. Дизайнери рекомендують придбати рослини у вигляді квітів чи пальм невеликого розміру. Вони найкраще доповнять інтер’єр вітальні у сірому кольорі.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Сірі стіни у вітальні

Покриття стін у сірому кольорі відрізняється особливою практичністю. Вони практично не вигоряють та не забруднюються. Але багато в чому це залежить від обраної якості шпалер або фарби. Важливим у разі є і відтінок. Наприклад, світло-сірий колір буде наймаркішим, проте він робить будь-яке приміщення більш просторим. Це прекрасне рішення для невеликих кімнат або для тих, які розташовані не на сонячній стороні.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Сірий колір часто не єдиний в оформленні стін вітальні. Його переважно комбінують із відтінками білого, що робить приміщення ще привабливішим. Але якщо підібрати оптимальний варіант не виходить, радимо скористатися універсальним правилом. По-перше, оцініть ступінь освітленості вітальні. Якщо вона досить світла, то можна обмежитись виключно відтінками сірого кольору. По-друге, враховуйте, що стіни у будь-якому випадку повинні бути світлішими, ніж підлога. У свою чергу, стеля обов’язково має бути світлішою за стіни. Що стосується меблів, то найбільш гармонійно вони будуть виглядати за умови, що вони темніші за стіни, але при цьому світліші за підлогу. Це універсальне правило, яке допоможе зробити правильний вибір навіть початківцям.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Правила вибору меблів для сірої вітальні

Якщо з оформленням стін і загалом із вибором стилю приміщення проблем не виникає, то підбір меблів у багатьох викликає замішання. Насамперед це стосується колірного рішення. Для початку відзначимо, що в сірій вітальні добре виглядають меблі в тон. За рахунок цього інтер’єр виглядає стильно, але водночас стримано. Це дозволяє всіляко експериментувати з іншими деталями.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Тим, кому до душі різні поєднання кольорів, варто придбати меблі в білому або чорному кольорі. Кожен із представлених варіантів зовсім по-різному впливає на загальний вигляд вітальні. Тому перш ніж купувати будь-який з них, добре подумайте, якою ви хочете бачити цю кімнату.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Для створення яскравішого інтер’єру краще придбати відповідні меблі. Наприклад, червоний диван точно буде доречним. Але будьте готові до того, що саме він привертатиме увагу насамперед. Те ж саме можна сказати про диван у жовтому або синьому кольорі.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Сіра вітальня: стильні акценти

Безумовно, візуальне сприйняття вітальні переважно залежить від кольору стін та меблів. Але не варто скидати з рахунків різноманітні декоративні предмети. Наприклад, картини, статуетки, м’які подушки, вази з квітами або фруктами часом мають не менший вплив на загальний вигляд кімнати. Якщо такі вироби вам не до вподоби, придивіться до кольорових штор або фіранок. Невеликі світильники та оригінальної форми годинник також є стильною прикрасою для вітальні.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Існує безліч різних варіантів оформлення для вітальні. Кожен із них по-своєму цікавий та привабливий. Але перш, ніж робити вибір, рекомендуємо ретельно продумати всі свої побажання та уподобання. Оскільки ремонт в основному роблять на кілька років, все має максимально відповідати вашим очікуванням.

100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів 100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів100 фото прикладів стильного дизайну інтер'єрів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *